Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Shadow.Kiss - 27-08-2011

WTF?! Sa imi dea ce!?..
Cred ca i l-as da de cap si l-as intreba cum de stie cum arata Naruto gol.

Next: Ce ai face daca Neji ar veni la tine la us si ti-ar spune ca vrea sa iti ghiceasca viitorul in palma?


RE: Ce ai face daca... 2 - Prevented :D - 28-08-2011

Las ruga sa astepte pana ma spal pe mainii!2121 Normal ca i-as da o palma sa se duca de aici! 19

Next : Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te-ar intreaba cum sa o faca cu Sakura ca el nu stie?2121?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 28-08-2011

I-as spune: Dute-te frate de aici, eu sunt fata cuminte9.

Next: Ce ai face daca Lee ar venii la ziua ta de nastere si ti-ar aduce cadou un costum verde ca al lui?


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 28-08-2011

Probabil m-ar bufni râsul, dar aş încerca să mă liniştesc, totuşi, băiatul mi-a dat un cadou, ce mai. (Chiar dacă nu aş fi tocmai super încântată de alegerea facută..să fim serioşi, nu aş purta aşa ceva!:]] )

Ce ai face dacă Kakashi te-ar închide cu el în cameră, singuri..?

*Hugs`.*



RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 28-08-2011

Hmm....cred ca vrei sa raspund cu pervesiuni ah?21 Ei bine....cred ca as sparge usa, dupa care l-as pune tot pe el s-o plateasca 21

Next: Ce ai face daca Ino ar veni la tine si ti-ar propune sa faceti schimb de trupuri? (adica tu sa fii Ino si Ino sa fie tu 4)


RE: Ce ai face daca... 2 - mellolo - 28-08-2011

Ok, daca ea vrea sa ajunga de rasul lumii nu ma deranjeaza. As accepta si as face-o de ras peste tot, mi-as bate joc de ea iar pe ea as incuia-o undeva sa nu faca si ea prostii cu corpul meu..

Ce ai face daca ai nimeri cu capul in pieptul lu Tsunade?


RE: Ce ai face daca... 2 - Storymaker - 29-08-2011

As privi-o in ochi si i-as spune: De mult nu am mai vazut asemeni stele ce vegheaza asupra a celor mai moi dealuri. (pervy style 3 )

O intrebare idioata:

Ce ai face daca ai fi prins de un criminal care te-ar pune sa alegi cine sa moara: familia (unde e inclusa si persoana care-ti e cea mai draga) sau lumea intreaga?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 29-08-2011

Păi în lumea întreagă , nu e inclusă și familia mea?
Normal că aș alege lumea întreagă ,but doh, acolo e inclusă și familia mea? ._.

Ce ai face dacă Kiba ți-ar spune că mâine la ora 13.00 o să mori?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 29-08-2011

Probabil as sari in sus de bucurie ...21, apoi as merge la cea mai buna prietena a mea sa ii spun ca o iubesc si ca imi va fi dor de ea ..:X

Next: Ce ai face daca Guy ar veni la tine si ti-ar cere sa fi ucenicul lui timp de un an?


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 29-08-2011

Mama, ce-ar fi! Sa fiu colega cu Lee, Neji si TenTen si sa am cel mai de coma sensei? As muri de ras. Deci, da.

Ce-ai face daca Itachi te-ar pune sa il scarpini pe spate?