Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 23-08-2011

21 ..cu Deidara? Eu sunt fetita cuminte, dar totusi, daca m-as pune in situatia asta, ar fi cevade genu ..
"WTF?!? Ce cauti tu aici? Vezi ca tata e acasa, si te da afara in suturi ...*se aud pasi* ....Iesi in dulap ca te transez .."

Next: Ce ai face daca le-ai vedea pe Tenten si Sakura, batandu-se pe Naruto?



RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 23-08-2011

Ooo! Ce priveliste 21 Pai mi-as pune un scaun, as lua o punga de popcorn si m-as uita la spectacol 15 Bataie gratis fara bilete 21 Categoric nu le-as desparti 19

Next: Umm.....ce ai face daca Itachi ar vrea sa se arunce de pe blocu tau?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 23-08-2011

Pai nu stau la bloc 24, dar daca as sta, l-as opri si as incepe sa il iau la intrebari de genu "esti emo? de ce? te-a parasit iubita? eu sunt disponibila5" 21

Next: ce ai face daca ai ajunge la academia ninja si ar trebui sa te bati cu Shikamaru pentru a trece clasa? [lipsa de inspiratie]


RE: Ce ai face daca... 2 - RouXiss Đx - 23-08-2011

Ah pai, mas bate... cu toate ca as pierde 65

Next: Ce ai face daca te-ai trezi cheala si Deidara ar zice ca te-a ras pentru ca ai parul mai frumos ca a lui??


RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 24-08-2011

L-as bate pana cand nu o sa mai aiba dinti in gura, dupa care il leg de un scaun langa care pun o cutie de TNT(explozibil) si imediat dupa ce il tund chel il arunc in aer tipand: "Art is a BANG, Deidara!". Pana imi va creste parul la loc imi voi lua o peruca 24

Next: Ce ai face daca este ziua ta, iar cand te duci sa iei tortul din frigider observi ca jumatate este mancat si imediat dupa il vezi pe Sai manjit la gura de glazura? (nu va asteptati la Sai nu? 21)


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 24-08-2011

A, nu face nimic! Il pun pe el sa-mi faca alt tort. (daca nu-i iese a patit-o muhahahaha)

Cfd Hinata te-ar pune sa ii faci curat in camera, timp in care ea se duce la coafor?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 24-08-2011

19 Oricat de mult o simpatizez eu pe Hinata, probabil ar fi ceva de genu:
"WTF?!? Si la mine in camera cine face curat?"

Next ..:Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke sarutandu-se cu Naruto intr-un parc?


RE: Ce ai face daca... 2 - Catsz - 25-08-2011

Sa vedem...as lua telu si as face o gramada de poze ( money! 24)) ) Apoi m-as mai plimba pe langa ei sa vad daca chiar sunt ei si as intra in vorba cu ei punandu-le o groaza de intrebari cum imi e obijnuinta 9 Si cred ca intr-un sfarsit i-as lasa in pace. ( oare? )

Ce ai face daca ar veni Tobi la tine si ti-ar cere sa fi ucenicul sau timp de o luna?


RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 26-08-2011

I-as da un cu un salam in cap .__. Poate ar vrea el sa fie ucenicul meu, de ce nu? : >

Next: Ce ai face daca Gai sensei ti-ar sparge contul de pe zup si s-ar da drept tu si ar incepe sa posteze la fiecare topic poze cu femei : >?


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 26-08-2011

Wow, wow, wow, wow, wow..... Stai asa.... Ce sa faca ? Sa imi sparga contul de pe zup? Sigur ai pus bine intrebarea? Nu vroiai sa scri "Ce metoda ar folosi Guy sa se sinucida ?" ? " cumva ???

Next: Ce ai face daca Sai ti-ar darui de ziua ta un tablou [facut de el] cu Naruto GOL!!! ??
[sunt cam :perv: , nu ?]