Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 15-08-2011

Mi-aş aminti când am văzut primul episod. Şi aş fi de genul: aah ahh aaa deci atunci era!

Next: Ce te-ai face dacă Lee ţi-ar linge şoseele?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 15-08-2011

Ce să fac? Îi las lui șosetele alea să le lingă când se plictisește.

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar da cerere de prietenie pe facebook? 15
*laughs* [ lipsă de inspirație ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 15-08-2011

deja a facut-o 21) I mean, e un prieten de-al unei prietene in lista, care si-a schimbat numele dupa Facebook in Sasuke Uciha din plictiseala xD

i-as da accept, desigur.

Ce ai face daca, dupa o sedinta foto reusita prin parc si proaspat ajunsa acasa, ai realiza ca intr-una din poze apare imortalizat, undeva pierdut printre porumbei, corbul lui Itachi? [I think I'd simply freak out : p]


RE: Ce ai face daca... 2 - Kenley - 18-08-2011

M-as speria, evident. Suntem in lumea reala, ce naiba?! Poate m-as intoarce in parc sa caut corbul. Poate, cine stie, gasesc o poarta spre Konoha 15.

Next: Ce ai face daca Zetsu ti-ar spune ca ai fost creat/a de el si ca acum trebuie sa te distruga?


RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 20-08-2011

" Ce ai face daca Zetsu ti-ar spune ca ai fost creat/a de el si ca acum trebuie sa te distruga? "

Mi-as accepta soarta, oricum as muri intr-o zi. Care ar fi diferenta ? Raspunsul meu ar : " Te mai astept mult sa ma distrugi ? "

Next: Ce ai face daca Sasori ar vrea sa iti transforme trupul intr-o marioneta ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 21-08-2011

"Ce ai face daca Sasori ar vrea sa iti transforme trupul intr-o marioneta ?"

Pai, i-as zice?
"WTF?!? Stiu ca am un corp frumos, dar totusi, ce ai tu cu mine? Plimba ursu`:p."

Next: Ce ai face daca, Orochimaru [nu cred ca am scris bine21] ar vrea sa fii urmatorul lui corp?



RE: Ce ai face daca... 2 - .: Em :. - 22-08-2011

"Ce ai face dacă, Orochimaru [nu cred ca am scris bine] ar vrea sa fii următorul lui corp? "

Cel mai probabil l-aş bate de îi sună apa în cap, după care îi spun eu că data viitoare o să moară. : ]] ( de parcă aş putea să mă opun )

Next: Ce ia face dacă Madara te-ar cere în căsătorie ?
[/font]


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 22-08-2011

NANI ?!?!?!?!? eu, o domnisoara ce sunt, nu l-as injura ..... L-as INGHITII !!!

Next: Ce ai face daca Sasori ti-ar propune sa devii una din papusile lui, garantand ca o sa aiba grija sa nu suferi prea mult? [xD xD xD xDAm innebunit stiu... xD xD xD xD]


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 22-08-2011

Si el vrea sa-l cred? Bine, daca zice el ca o sa aiba grija, m-as face papusa lui.
Cfd l-ai prinde pe Sai dormind cu ursuletul tau de plus, in brate? (lipsa de idei, sorry)


RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 22-08-2011

Cee?! That is my taddy bear!!! Cred ca i-as lua ursuletul din brate si i-as da un pumn de ar zbura pe fereastra, dupa care am sa imi sarut ursuletul de 10 ori consecutiv24.
Next: Ce ai face daca te-ai imbata foarte rau intr-o seara, iar dimineata sa te trezesti cu Deidara in pat? 24