Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ichigo. - 06-03-2011

Itachi? =p~ 9 in ciuda faptului ca e foarte hot si ca e unul dintre personajele mele preferate.. cred ca i-as trage o palma peste fata 19 badaranu .. 68

ce ai face daca naruto ar vrea sa doarma cu tine? 21) [nu mai sunt paturi libere15 ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 06-03-2011

Sa- si ia un sac de dormit sau sa se duca pe canapea (zau am dua canapele libere b-) ) sa- si ia gandul eu trebuie sa dorm bine ca ma duc la scoala nu- mi arde mie .... 24

Cf daca Kakashi ti- ar darui sapte trandafiri? [5]


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 06-03-2011

:o 7 trandafirii? Poii.. cred ca i-as accepta, si la primul tomberon care imi iese in cale ii arunc. N-am ce face cu ei . = ]]

Next : Ce-ai face daca te-ai trezii in pat goala cu Gaara? 9


RE: Ce ai face daca... 2 - Ichigo. - 07-03-2011

omg, my Gaara:X:X sincer nu stiu sigur ce as face, dar probabil nu m-as trezii asa din senin15 as fi stiut de ce sunt goala 19 *pervy* pai.. m-as imbraca si as pleca106
next: cfd Sasuke ar vrea sa te picteze nud? 15


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 07-03-2011

Auuuuucii ! O fi el preferatul meu ,dar sa isi i-a ganduul ^>^ . Perversul . . . . ; ))

Next ; Cfd Itachi ar venii la tine cu o pelerina ca si a lui Batman [ : )) ] si te-ar ruga sa te joci cu el de-a raufacatorii ? 24 xD


RE: Ce ai face daca... 2 - tamoshiku - 07-03-2011

21...Nu sunt plătita ca sa fac pe dădaca21...Chiar dacă e drăguț să-și ia gândul.

Next: Ce-ai face dacă Itachi s-ar da la cel mai bună prietenă a ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 07-03-2011

Ii spun sa stea locului ,deoarece fata are prieten ;; ) xD

Next ; Cfd Naruto ar bate la miezul noptii in fereastra ta si te-ar ruga sa il lasi la toaleta pentru ca are o extra-mega-super urgenta ? : )) xD


RE: Ce ai face daca... 2 - Icsdeee. - 07-03-2011

Me: fa-n boscheti, disperatule *inchide geamu`*

CFD Sasu` ar veni la tine sa te intrebe unde si-a pus carticica cu povesti hentai cu el si saku`?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 07-03-2011

Next ; Cfd Naruto ar bate la miezul noptii in fereastra ta si te-ar ruga sa il lasi la toaleta pentru ca are o extra-mega-super urgenta ? : )) xD

L-asi lasa, as rade putin, dar nu sunt egoista sa-l las sa faca pe el.

Next:
Cfd ai ramane singura cu Naruto intr-o debara fara sa puteti iesi?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 07-03-2011

Paii . . . 39 In caz ca am telefonul la mine o sun pe mama si ii spun sa vina sa ma ajute : ))

Next ; Cfd Nejii ti-ar cumpara un tort umplut cu fixativ ? : ))) .xD

Aleluiaa ;

Edit :

In legatura cu intrebarea lui 'MilseicCuCiocolata ' ; Me ; De unde sa stiuu eu ? Cara`te !: )) .

Next ; aceeasi intrebare xD