Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 13-08-2011

M`aş interesa despre ce carte vorbeşte, sperând să nu fie una ieşită din comun de stupidă, deşi nu m`aş mira [personal] să fie ceva..aiurea :]]. Eh`, e şi sensei până la urmă, ar trebui să recomande ceva ca lumea.

Ce ai face dacă Gaara ar fi înjunghiat lângă tine?

*Hugs`.*



RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 13-08-2011

Aww! Ai lovit unde doare :X. Gaara ? L-as ajuta...of course...my horse21 . L-as duce la spital, unde ar primi ingrijiri medicale si dupa ce si-ar reveni l-as ruga sa ma ia cu el in Suna o//o. Vise, vise 21

Next: Ce ai face daca, dintr-o data, toate personajele din anime-ul Naruto s-ar refugia in casa ta si n-ar mai vrea sa plece ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 13-08-2011

I-as incuia pe dinafara, as afla cauza, si mai intai ne-am intelege sa-si 'plateasca' durata sederii in umilul meu domiciliu. Dar i-as primi oricum 71

Ce ai face daca parintii/prietenul/insert living people here/ ti-ar fi promis un caine de ziua ta si s-ar intoarce de la canisa cu nimeni altul decat Akamaru, ca dupa aceea sa apara si Kiba la usa?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 13-08-2011

Ii spun lui Kiba ca a fost o neintelegere si ca ii inapoiez cainele ca doar e a lui si el l-a crescut de cand era mititel. (Cand il tinea pe cap si punea gluga peste el...Aww ce cute era!o//o)

Next: Ce-ai face daca Itachi ar veni la tine si ar ciocani intruna la usa, iar tu cand deschizi usa el sa ciocane in continuare in capul tau?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 13-08-2011

*laughing my ass off, while being a little sorry for him* "Itachi, have you gotten mad? "

Ce ai face daca Lee ar incepe sa-ti faca dedicatii de dragoste in vazul lumii?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 13-08-2011

I-as da o palma peste fata spunandu-i sa termine odata si apoi i-as frange inima tipand al el cum ca nu-s interesata!:grr:

Next: Ce-ai face daca Sakura ar veni acasa la tine si ar spune ca doarme cu tine din cauza ca ei ii este frica de monstrul ce locuieste sub patul ei?


RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 13-08-2011

" Ce-ai face daca Sakura ar veni acasa la tine si ar spune ca doarme cu tine din cauza ca ei ii este frica de monstrul ce locuieste sub patul ei? "

Cu siguranta m-ar bufni rasul si as lasa-o sa doarma cu mine... nu sunt atat de diabolica incat sa-i vreau "raul" .

Next: Ce ai face daca Choji ti-ar face o serenada ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 14-08-2011

” Eu ; Mulțam!” și îl chem înăuntru la o prăjiturică. După,îi spun pa și îl rog să mai treacă pe la mine.


Ce ai face dacă tu și Gaara ați avea o relație și mai târziu ai afla că a făcut doar un pariu cu prietenii lui ,asigurându-le că te poate face iubita sa ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 14-08-2011

Cum sa-mi faca una ca asta? :die: O sa-i demonstrez ca nu-i singuru sadic prin imprejurimi 19, cu alte cuvinte il bat de-i suna nisipu in cap 21

Next: Ce ai faca daca l-ai vedea pe Tobi vanzand legume? 21 (pana de idei)




RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 14-08-2011

Puţin mirată, dar aş merge până la el ca să aflu de ce le vinde. Poate aş cumpăra dacă ar fi prospete şi bune, că oricum îmi plac legumele, sau... aş trece pe lângă el, deşii aş vrea să-l salut "Who am I? " >.>, din păcate.

"Ce ai face daca Lee ar incepe sa-ti faca dedicatii de dragoste in vazul lumii? "
Eh, mie îmi place Lee şi ar fi prima mea dedicaţie... şi CHIAR de la EL, ROCK LEE! 9 Logic că m-aş jena şi în felul în care arată lumea ar râde de MINE, defapt de NOI, dar EU sunt cea care conteaza, sweatheart, aşa că... i-aş zice să înceteze şi aş merge înainte, când am ajunge undeva l-aş trata cu indiferenţă şi aş ofta, încercând, of course, să nu mai facă aia şi de ce and so on... as a baby.

Next: What would you do if the car would run into you, and you, before you see the light, you will remember the anime Naruto? 106

It's all stupid with, "He/She say, f**k, buy and sell".