Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 09-08-2011

Cred ca dupa un ras copios am sa ii spun: "Pai arati cam...gay!" si cu o fata de plictisita ii trantesc usa in nas.
Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar darui de ziua ta un lantisor cu o inimioara in care se afla poza ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 10-08-2011

Ah! How cute :X I-as multumi frumos Smile

Next: Ce ai face daca Itachi ar veni la tine spunandu-ti ca n-are unde sa stea si te roaga sa-l primesti?


RE: Ce ai face daca... 2 - candy girl - 10-08-2011

Pai ar fi 2 posibilitati:
1 iasi inchide usa in nas spunandui ca aici nu e hotel
2 las primi in casa cu conditia sa faca toata treaba in locul meu si sa ma duca sa vizitez 5 tari straine mie...:bv::bv::love:
Next:Ce ai face daca teai trezi cu Sasuke in fata patului tau cu o mana la gura ta si sa iti spuna"Daca scoti si cel mai mic zgomot te omor instantaneu" si apoi sa iti spuna ca are nevoie de ajutorul tau?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kenley - 10-08-2011

Uau! Ce situatie. La inceput as fi speriata, pana imi dau seama ce sa intampla. Apoi afirm faptul ca nu voi scoate nici un sunet, iar dupa ce isi ia mana ca sa pot vorbi il intreb de ce are nevoie de ajutorul meu.....Si cred ca l-as si ajuta...

Next: Ce ai face daca afli ca ai fost blestemata de Tsunade, care este in realitate bunica ta, pentru a proteja satul, iar blestemul te va ucide cand vei implini 25 de ani?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 10-08-2011

Ii spun ca eu planuiesc sa ma sinucid pe la doua zeci de ani = ))

Next: Ce ai face daca, Ino ti-ar cere sa te aliezi cu ea, pentru a o distruge pe Sakura?


RE: Ce ai face daca... 2 - yaoi maniac - 10-08-2011

I-aş trânti acel cuvânt (defapt propoziţie Yondaime praise) sacru "Bitch, shut up and ankles game here, rascal!", but if I get bored, I accept, but to be interesting and fun, otherwise give them all head. 46 Nu-mi puneţi plictiseala la încercare.

What would you do if you could kill Sasuke?



RE: Ce ai face daca... 2 - Ġ'♥.' - 12-08-2011

L-as tortura pana la moarte :yes:! Il uracs pe Sasuke si mi-ar face mare placere sa il omor!!

Next: Ce ai face daca Akamaru ar intra la tine in casa si ar face ravagii, chiar imediat dupa ce tu ai terminat sa faci curat peste tot?


RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 12-08-2011

"Ce ai face daca Akamaru ar intra la tine in casa si ar face ravagii, chiar imediat dupa ce tu ai terminat sa faci curat peste tot?"

Ce magari... As lua matura si i-as lua la "dans"... Apa de la WC ca sa-i spal putin... Iar cireasa de pe tort ar fi o usa inchisa in fata, sa le mai tai nasul ala lung si nesimtit.

Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Pein verde in cap ? ( lipsa de inspiratie )


RE: Ce ai face daca... 2 - Drama Queen - 12-08-2011

as incepe sa ma joc cu el , apoi l-as suna pe Kiba sa faca curat deoarece minunatia lui de animal patruped mi-a murdarit toata casa . ( nu de alta dar eu urasc sa fac curat . am facut o dat intr-o zi imi ajunge ...nu vreau sa fac de doua ori in aceeasi zi)

next: ce ai face daca akamaru ar veni si ti-ar spune ca Kiba te iubeste?


RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 12-08-2011

"ce ai face daca akamaru ar veni si ti-ar spune ca Kiba te iubeste? "
Daca cainele ar vorbi si mi-ar spune asta, as arunca un bat departe si l-as trimite la plimbare prin alta tara, iar lui Kiba i-as spune ca nu stiu nimic, nici de caine, nici de sentimentele lui.

Next: Ce ai face daca Kakashi ti-ar recomanda o carte ?