Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 08-08-2011

Ce-ai face dacă te-ai trezi dimineaţa şi aiafla că Chouji ţi-a mâncat porţia de clătite?

L-as lua la pumni si la picioare, pe magarul asta mare si plin de neobrazare.

Next: Ce ai face daca Zetsu te-ar cere in casatorie ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 08-08-2011

As gandi: " Oh, dar ce tanar galant..Ma cere in casatorie ca pe urma sa ma manance" 21. Si deci raspunsul ar fi categoric nu plus ca..eu deja am prieten deci nici nu ar fi in discutie.

Ce ai face daca Orochimaru s-ar crede vedeta Rock si ar veni in fata casei tale sa iti cante ultimul lui "hit" dar din primele versuri ti-a spart toate geamurile?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 08-08-2011

M-as duce frumos la el, as spune sa se opreasca deoarece canta precum o pisica in calduri dupa i-as spune: Banii sau viata! 19 Si daca imi plateste scapa doar cu un sut si cu niste dinti pe jos21, si daca nu...ohooo... am un loc de veci care il asteapta21

Next: Ce ai face daca ai afla ca parintii tai ti-a aranjat o nunta cu....Pain? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - stylish.lov3 - 08-08-2011

pain:o....nu...mai bn ma marit cu...cu...de fapt mai bine nu ma marit acum...3 am timp destu..

neko...am inteles acum la ce te refereai..3

next: Ce ai face daca ai fi iubita lui Bee ..care in fiecare dimineata iti canta cate o balada rapp?15 (lipsa de inspiratie..)


RE: Ce ai face daca... 2 - RouXiss Đx - 08-08-2011

:O iubita lu Bee? I-as infige o soseta in gura si i-as smulge delicat mainile si picioarele 19

Next: Ce ai face daca ar intra Orocimaru in dus cu tine? 21 :perv: perversa stiu


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 08-08-2011

Cred ca l-as da afara in suturi2119.

Next: Ce ai face daca, mama ta il vrea ca ginere\nora pe Kiba respectiv Ino?
[lipsa de inspiratie37]


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 09-08-2011

I-aş spune că a sărit de pe fix şi aş încerca să o conving că e treaba mea şi viaţa mea...să nu se bage ea atâta că nu-i sănătos.:]]

Ce ai face dacă Shikamaru s-ar furişa lângă tine în cabina de duş, în timp ce faci duş, evident.?

*Hugs`.*



RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 09-08-2011

wtf dacă şi shikamaru ar face asta 78 21
I'll say : NO I-m not Yaoi, get the fu** out! ( kick in the head)

Next: Ce-ai face dacă l-ai vedea pe Tobi umblându-ţi prin coşul cu lenjerie intimă ? ( mdah lipseşte imaginaţia 21 )


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 09-08-2011

Ii tai mainile 21 Dupa il iau la pumni si picioare21
Next: Ce ai face daca ai afla ca Sakura e mama ta vitrega? ( lipsa de inspiratie21)


RE: Ce ai face daca... 2 - miaunica - 09-08-2011

Pai... ehe... as intra in stare de soc (in sensul bun Smile )

Cfd ar veni Kisame la tine intr-o rochita roz si fundite la par si te-ar intreba cum ii sta?