Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ame - 06-08-2011

La balcon?...cred ca l-as arunca de acolo imediat ce ii bag inelul pe gat , enervata fiindca mi-a speriat pisica.21

Ce ai face daca, hmm...Mitsukage ti-ar cere sa ii faci o rochie de mireasa apoi te-ar cere in casatorie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 06-08-2011

E Mizukage21, dar se iarta...Deci..daca nu ma insel e femeia aia cu un ochi nu?21 de fapt cred ca are 2 da i se vede doar unu...106...Sa revenim la intrebare...Creca i-as spune "Hoo femeie....Nu sunt pe invers, cauta-ti unu gen Sasuke (stiu ca-ti place21), sari pe el, nu-l lasa, vezi ca scapa21"

Next: Ce ai face daca ai merge linistit(a) pe strada si dintr-o data Itachi te ataca pe la spate? 39


RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 07-08-2011

Pâi m-aş fi enervat şi i-aş fi dat un "sweet chin music" şi dus a fost. (6)

Next: Ce-ai face dacă Kankorou ţi-ar da o palmă la fund? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - Ame - 07-08-2011

M-as intoarce mecanic cu fata la el si l-as intreba ce alega : moarte lenta si dureroasa sau moarte rapida si fara durere? 21
Ce ai face daca Hidan ti-ar canta Jeffree Star - Lollipop Luxury in mijlocul strazii?


RE: Ce ai face daca... 2 - stylish.lov3 - 07-08-2011

pentru moment cred k as fii impresionata...apoi m'ar bufni rasul si apoi cred i'as zice sa incerce cu altcineva...

app neko..faza era urmatoare...lee canta ca o pisica care sta sa fete..21


next :ce ai faca daca ai afla ca kakashi si mama ta sunt indragotiti unul de celalalt si se vor casatori?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 07-08-2011

Nu as face nimic, e decizia lor, cu toate ca este una extrem de proasta, deoarece Kakashi arata ca un batranel chinez, iar mama..well..mama e mama, e frumoasa xD. Le-as spune parerea mea, iar daca sunt atat de innebuniti unul dupa altul incat vor sa se casatoreasca..treaba lor.

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine cu o zgarda la gat si te-ar intreba daca nu vrei sa il adopti, sa-ti fie animal de companie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ame - 07-08-2011

L-as lua de lesa , am face o mica plimbare apoi i-as spune frumos ca e adorabil ca animalut , dar nu mersi! Il daruiesc unei prietene care sigur l-ar accepta. 10
Stylish.love am inteles ce ai vrut sa spui despre talentul 'uimitor' a lui lee, dar eu chiar am o pisica , defapt 2, si sigur s-ar speria.21
Next: Ce ai face daca Iruka ar fi noul tau diriginte? (lipsa de inspiratie )



RE: Ce ai face daca... 2 - Miranda. - 08-08-2011

"Ce ai face daca Iruka ar fi noul tau diriginte ?"

Nimic. Nu as avea nici o problema cu asta, poate m-ar enerva, decat, povestile lui lungi de istorie, dar atat.

Next : Ce ai face daca Naruto ti-ar arunca un castron de ramen pe noile tale haine ?


RE: Ce ai face daca... 2 - RouXiss Đx - 08-08-2011

Simplu 21 Il ingrop de viu 19
Am mai patito de 2 ori, cu inghetata si sucu

Sper ca sa nu se fi repetat intrebarea nu am citit tot....
Next: Ce ai face daca Kisame te-ar cere in casatorie? 15 21 (lipsa de inspiratie)


RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 08-08-2011

I-aÅŸ spune : you've got the wrong shark, mister!
Åžuu away!

Next: Ce-ai face dacă te-ai trezi dimineaţa şi aiafla că Chouji ţi-a mâncat porţia de clătite?