Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 05-08-2011

O.O
Le-aș spune părinților să nu-l bage în seamă că-i alcoolic și nu știe ce spune și-l parașutez din casa mea.

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar mărturisi că e obsedat de tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - ~Space-Bound - 06-08-2011

I-as spune ca eu i-am omorat familia de fapt si i-am inscenat asta lui Itachi.
Nu cred ca ar mai fi obsedat de mine. 71

Next: Ce ai face daca ai vedea-o pe Sakura indreptandu-se spre tine cu pumnul inclestat? 24



RE: Ce ai face daca... 2 - βεκi - 06-08-2011

Mi-as baga mana in parul ei fals roz >.> Mi-e antipatica rau fetita aia = )) Nimeni nu ridica pumnul la mine 33
Next: Ce-ai face daca Neji te-ar ruga sa-l ajuti sa faca mamaliga? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 06-08-2011

@Beki, stop violenta 24

On: Sa-l ajut sa faca....mamaliga?21 Nu e ca si cum m-ar ruga sa-i fac 4 feluri diferite de mancare21, asa ca probabil l-as ajuta. Dupa...ca rasplata pentru ca l-am ajutat l-as obliga, da corect...obliga 19, sa spioneze pe cineva cu byakugan-ul lui :yes:

Next: Ce ai face daca Tobi ar veni la tine si ti-ar spune ca sunteti suflete pereche, fara tine nu poate trai si dupa te-ar saruta?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 06-08-2011

Mi-as face cruce si as pleca. Nu de alta dar nu sunt de nasul lui si nu o sa ma casatoresc sau combin cu unul care poarta o masca de gradinita 24.

Ce ai face daca Deidara, imbracat ca o balerina, ar veni la usa casei tale sa iti vanda cosmetice? 24.


RE: Ce ai face daca... 2 - Ame - 06-08-2011

Primul pas: il conving sa ma lase sa ii fac o poza pe care o voi pune in rama [sau nu] . Al doilea pas : va dansa 'Lacul lebedelor' ori nu voi cumpara nimic.

Next: Ce ai face daca in urmatoarea dimineata te-ai trezii cu Kakashi in pat?


RE: Ce ai face daca... 2 - Pคnđค. - 06-08-2011

Kakashi, omg, interesant....Mi-as spune ca e ziua mea norocasa, sincer, nu mi-ar pasa cum a ajuns in patul meu. Ce-i drept e ca nu l-as mai lasa sa plece 21

Next : Ce ai face daca Tsunade te-ar saruta? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - C a p s s a:X - 06-08-2011

1. Cred ca i`as spune:
" Bre` , nu`s pe invers " 21

2. Si pe urma.. cred ca ... lesin !! 21


Next: Ce ai face daca ... Ino ar veni la usa ta sa ii faci codite impletite? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - Alistar - 06-08-2011

Numai codite impletite nu i-as face 21, i-as aranja parul in toate felurile, care de care mai caraghioase, dupa as fotografia-o si le-as folosi impotriva ei, cum se spune "blackmail" 19 I'm bad...but I love that 15

Next: Ce ai face daca Naruto ar vrea sa te invete "Sexy Jutsu"? 21


RE: Ce ai face daca... 2 - stylish.lov3 - 06-08-2011

interesant....24 dar nu e de mine24 adik...stiti voi21

next: ce ai face daca Lee ar veni la tine la balcon si ti'ar canta o serenada(unde un vecin crede k iti fata pisica) si apoi te'ar cere in casatorie oferindu'ti un inel kre i'a picat la pufuleti?15