Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 29-07-2011

Nimic. E treaba lui de cine se îndrăgostește,nu?

Ce ai face dacă Kiba ar venii la părinții tăi să le întrebe dacă îi dau permisiunea să te i-a de soție?


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 29-07-2011

Oooooo
Nu m-as supara deloooooooc. Adica.... e destul de dragutz si are un caine, UN CAINE !!!! Numa sa vina peste 11-12 ani ca acum.... ar fi scandal [doar tata e expert la asta xD]

Next:Ce ai face daca Sasori ti-ar zice ca te iubeste si ar vrea sa te transforme intr-o papusa ca sa te aiba pe veci ? [asa a facut ci cu parintii ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 29-07-2011

I-as spune Eu te urasc[desi nu il urasc] si as fugi si m-as ascunde.

Ce ai face daca Hidan ar veni la tine deghizat in moartea cu coasa[scuzati de cacofonie O.o], intr-o seara in care nu ar fi curent electric, iar tu fiind singur acasa?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ҝa-вοοm!™ - 29-07-2011

As lua coasa si i-as trage una in locu` sensibil sa vada cu adevarat cine e moartea . 21

Next : Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si ar spune < meow 108 , ma lasi sa stau in poala ta ? > >



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 29-07-2011

Eu o să spun : Da,desigur. N-ai vrea să te și mângâi? ;; )


Ce ai face dacă Naruto ți-ar dedica o serenadă?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ҝa-вοοm!™ - 29-07-2011

L-as primi in casa 15 , l`as tranti pe pat , i`as da o sticla de votka si da`i frate . 19 Mancala`r mama sa`l mance ca e adorabil . 108 <3
Next : Ce ai face daca i-ai prinde pe Sasuke si sakura in baia ta si isi fac de cap ? 15



RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 29-07-2011

Mi-ar placea sa vad asta... Adica sa fim seriosi. Cine n-ar vrea sa vada cum Sasuke o rupe in bataie pe Sakura ? Si dupaia ar fi randu meu sa imi fac de cap cu Sasuke... Problema e: Cum ? Sa il inchid intr-o camera izolata fonic cu (virgula) Karin ?

Next:Ce ai face daca Itachi s-ar intalni cu Byakuya (din Bleach) si ar hotari sa faca propriul lor sampon ? A, da... si sa ti-l dea tie sa il testezi xD


RE: Ce ai face daca... 2 - Kenley - 29-07-2011

Nu, multumesc, eu nu testez nimic. Sa si-l faca si sa fie sanatosi, eu nu cumpar !

NEXT: Ce ai face daca, dupa lupta cu Sasuke, Naruto ar muri si in ultimele clipe ale vietii ti-ar spune sa devii tu Hokage [ca o ultima dorinta] ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ҝa-вοοm!™ - 30-07-2011

As strange pumnul si as spune mandra : < Dattebayo ! Am inteles ! >

Next : Ce ai face daca la ora 1 noaptea ar veni Kisame la tine cu o masca faciala pe fata sa te sperie ?



RE: Ce ai face daca... 2 - Copilul Zvapaiat ♥ - 30-07-2011

Cum nu ma speriu prea usor, probabil as incepe sa rad.

Ce ai face daca Shino s-ar casatori cu mama ta?