Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 24-07-2011

L-aș felicita.Dar mai întâi avertizez tot globul pământesc! *laughs*


Ce ai face dacă Naruto ți-ar spune că vrea să o ceară pe bunică-ta de soție?15


RE: Ce ai face daca... 2 - stylish.lov3 - 24-07-2011

24 ...as incepe sa rad si i\'as zice k mai intai ar trebuii sa se sinucida si apoi poate sa o ceara de sotie21

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te\'ar obloga sa te mariti si tu cu el ,chiar daca mai are inca vreo 7 sotii ?5 (cam ciudata intrebarea da\' nu am inspiratie10)


RE: Ce ai face daca... 2 - Vezi mai jos - 25-07-2011

Eh, 2 palme peste fata o sa-l ajute sa-si schimbe mintea.

Ce ai face daca Kakuzu te-ar jefui?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 25-07-2011

Ce ai face daca Kakuzu te-ar jefui?
L-as jefui si eu, dar de data asta l-as lasa fara nimic.I love money ... Yondaime Deci, el va ramane fara avere, fara casa, chiar si fara haine .
Next : Ce ai face daca Hidan te-ar blestema???


RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 25-07-2011

Pâi I\'ll give him dă look: o\'really? Apoi mă apuc să-l gâdil cu o pană lowl 21


Ce ai face dacă Anko ţi-ar băga mâna-n pantaloni? 21))))


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 25-07-2011

O.O AAAAAAAAA? Cum adica daca mi-ar baga mana in pantaloni? 17 Adica este ea mai perversa decat Sasuke? Nenene, i-as rupe mana si as bate-o cu ea. Iauzi sa imi bage mana in pantaloni :...:
Next: Ce ai face daca, seara precedenta te-ai imbata si te-ar trezi de dimineata cu Lee in pat?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 25-07-2011

Aoleu! Aoleu! In primul rand as sta cateva minute bune sperand ca este un vis, apoi cred ca mi-as reveni. I-as spune sa stea mai comod si sa se ridice de pe pat ca e cam tare ^^\" As accepta sa ii ascult trecutul, doar daca nu ar plange. And maybe l-as ajuta sa o cucereasca pe Sakura 105


Next: Ce ai face daca Karin ar vrea sa fie cu tine si vrea sa-l omoare pe Sasuke pentru a-l uita?


RE: Ce ai face daca... 2 - stylish.lov3 - 25-07-2011

nu sunt pe invers....si desi nu ma omor dupa sasuke i\\\'as zice k mai bine ar incerca sa\\\'l uita fara sa\\\'l omoare...k oricum dak gaseste pe cineva nu o sa\\\'l intereseze de ex dak ea zice k nu ii mai pasa de el


Next :ce ai face daca neji ar veni la tine la balcon sau geam(dak nu ai balcon) si ti\\\'ar canta o serenada sub clar de luna ...si la sfarsit ar urca pana sus la tine si ti\\\'ar oferi niste trandafiri si un sarutpupic ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 26-07-2011

Păi,probabil că aș accepta serenada și trandafirii ,dar sărutul ,nu.
Eu,în loc de o îmbrățișare sau un sărut i-aș returna o palmă.


Ce ai face dacă Sasori te-ar invita la un concert Scorpions?15


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 26-07-2011

Ce ai face dacă Sasori te-ar invita la un concert Scorpions?
Probabil as fi crazy si as striga de m-ar auzi si alpinistii. Apoi as accespta si m-as distra la concert. Ar fi super- funny 4 . Dar am ramane doar friends. Nimic altceva ...
Next : Ce ai face daca Deidara ti-ar aranja parul si ai arata ca Mortisha Adams ?