Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 16-07-2011

Gen. O.o WTF? Tu ai probleme la prostata si pastila o denumesti dupa mine? Ai prea multe postere cu mine in baie[ZBANG una in cap 21]
Next: Ce ai face daca Dei-kun ti-ar pune mana pe fund?19



RE: Ce ai face daca... 2 - Debb.' - 17-07-2011

OMG o.o Probabil l-as pocni si i-as da una intre picioare sa vada ce bine. Perversi pot fi unii baieti. Daca tot ar continua probabil l-as baga in coma de nu i-ar mai canta nici popa. WTF?! Cum adica sa faca el ce vrea? Lol.
Next: Ce ai face daca ai asculta muzica la casti si dintr-o data s-ar auzi vocea lui Naruto care zbiara din cauza durerii ce i-o provoaca pumnii Sakurei?


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 21-07-2011

Ce ai face daca ai asculta muzica la casti si dintr-o data s-ar auzi vocea lui Naruto care zbiara din cauza durerii ce i-o provoaca pumnii Sakurei?
1. L-as salva pe Naruto din ghearele Sakurei si as incerca sa rezolv conflictul dintre cei doi Yondaime .
2. I-as trimite pe amandoi in Canada fiindca m-au deranjat.Acum cine e seful ??? victorie
Next : Ce ai face daca ai gasi niste bombe la pragul usii din partea lui ... Deidara ??


RE: Ce ai face daca... 2 - `Shadow. - 21-07-2011

Aş zice: "Uuu, ce romantic, ştiam că mă iubeşti!" şi le-aş arunca pe geam, apoi m-aş duce la el acasă după ce cumpăr nişte chestie din-aia ce mănâncă palmele lui de am uitat cum se numeşte 21, pun lipici în ea, sun la uşa şi fug. 19

Ce ai face dacă s-ar implora Pein de tine să te căsătoreşti cu el? 24


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 21-07-2011

Ce ai face dacă s-ar implora Pein de tine să te căsătoreşti cu el?
OMG! Ar fi crazy ... Raspunsul meu ar fi tot NU.Doamne, doar asta imi mai lipsea. bla bla In plus, el ar trebui sa se ocupe de alte lucruri. Doar el e liderul Akatsuki. Asa ca i-as spune sa nu mai piarda timpul si sa distruga odata Konoha ca vreau sa stiu ce se va mai intampla cu Madara si al patrulea razboi mondial ninja.Acest lucru dureaza prea mult si tipul asta este din ce in ce mai isteric...
Next : Ce ai face daca Itachi te-ar confunda cu Chiyo ?


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 21-07-2011

Exact cum era in fosta mea semnatura.
Pai sa vedem.... Cu toate ca arata bine si ar trebui sa faca reclama la sampon, eu l-as baga in mormant a 2-a oara.
Ce ai face daca Akamaru ar face pipi pe piciorul tau ??


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 21-07-2011

I-aş trage o palmă. Mai mult ca sigur asta aş face. După care..hmm..cred că i-aş ţine o scurtă morală, în cazul în care aş constata că merită să îi mai acord atenţie.

Ce ai face dacăăă..Naruto ţi-ar face o poză în timp ce faci duş şi ar publica-o prin reviste de bărbaţi şi, de ce nu, ar pune mai multe prin şcoală?



RE: Ce ai face daca... 2 - Capsunica - 22-07-2011

What the f**k you are doing Naruto ok you are death.Naruto.Now.is.:dead:
Probabil cei de la scoala daca mar vedea as fi :nh:
Adice de ce eu :yada:
Next:Ca exista un portal si poti sa te duci la ce personaj te-ai duce si ce iai spune eu probabil...
SASUKE IS 4EAD: Why? ?"
Because i want :smart:


RE: Ce ai face daca... 2 - Miky sweetie :3 - 22-07-2011

L'as invia pe Sas'ke. Why?
Because I want :smart:

Next: Ce'ai face daca Kiba te'ar pune sa ii lingi cainele? 24
There is no spam 19


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 22-07-2011

I-aș spune în față : Ești nebun!Eu nu ți-aș linge câinele pentru nimic în lume!Linge-l tu! Și poc una-n cap.


Ce ai face dacă Sakura ți-ar spune că a comis o crimă și a dat toată vina pe tine?15