Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 14-07-2011

Oh, oh. 8 Sa ma sarute? Itachi!? Pai daca se misca ca un melc, l-as ajuta si eu 65 Sper ca e serios baiatu`, ca de nu... 19


Next: Ce ai face daca Ino si Sakura ti-ar face cadou o broasca disecata?


RE: Ce ai face daca... 2 - ssakura3 - 15-07-2011

Woooaaah !!!
Pentru asta le disec eu !! [ Urasc broastele... ]

Nextuuu: Ce ai face daca l-ai vedea pe Chouji intr-un catalog cu bikini ?? (in bikini si el...evident )


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 15-07-2011

As ramane masca si as inchide catalogul imediat. Cum dracu` o fi ajuns ala acolo, nu stiu, mi-as fi spus in gand 21 Nu l-as mai deschide o saptamana, sau poate la numarul urmator. xD


Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar infige sabia in inima si ti-ar marturisi ca vrea sa te omoare pentru ca te iubeste prea mult??


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 15-07-2011

Ce ai face daca Sasuke ti-ar infige sabia in inima si ti-ar marturisi ca vrea sa te omoare pentru ca te iubeste prea mult??
Ar fi emotionant , mi-ar sari inima de bucurie ! Si as fi fericita timp de un minut , dupa care i-as da o lectie pe care sa n-o uite : S-a pus cu cine nu trebuia ...
Normal ca eu as castiga lupta.Altfel , povestea s-ar termina si eu nu vreau asta.
Next : ce ai face daca ai fi un Jinchuriki si ai fi urat de toata lumea?


RE: Ce ai face daca... 2 - Denisa_Deny - 15-07-2011

As face in asa fel incat sa nu ma urasca . Daca continua asa , le smulg urechile Zuppy07

Nextuu=Ce ai face daca Sasuke ti-ar aduce flori si te-ar pune sa mananci sapun ? "lipsa de inspiratie"


RE: Ce ai face daca... 2 - Tamaki - 15-07-2011

Ii arunc florile in cap si ii dau sa manace el sapunul ,si cine lo pus sa vina cu flori la mine ca eu nici nu il suport.
Ce ai face daca Neji ar veni la tine si te-ar intreba daca iii libera toaleta ca nu mai poate pentru ca la el s-a cam infundat toaleta si nu are cine sa ii curete?


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 15-07-2011

I-aş arăta unde e uşa din start. Nu l-aş lăsa să facă un pas dincolo de ea 68! Sau vede el după de la mine şi cred că i-aş sugera să se ducă în boscheţi, în caz că nu se mai poate să reziste prea mult şi să-şi cureţe wc singur că doar nu-i cad mâinile :-l 24.

Ce ai face dacă Kakashi ar veni la tine cu un casetofon uriaş pe umăr dansând pe manele? 24


RE: Ce ai face daca... 2 - Miky sweetie :3 - 15-07-2011

o.o In primul rand, i-as baga casetifinul pe gat. In al doilea rand, mi-as aminti ca imi trebuie CD-ul si l-as scoate din 'infern'. In al treilea rand, mi-as lua niste aur si blingy-blingy si as dansa PE cd-u' lui 5

continuare -> Ce'ai face daca ai lua un catalog AVON, iar pe una din pagini ar fi o reclama la tampoane prezentata de Sasuke O.O


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 15-07-2011

=]]
Asta e genială. Păi..nu ştiu, probabil m-ar bufni râsul şi le-aş arăta prietenelor mele, după care m-aş pune să admir puţintel poza.

Ce ai face dacă Shikamaru te-ar scoate în oraş, iar la sfârşitul serii ar scoate două bilete de croazieră?



RE: Ce ai face daca... 2 - Miky sweetie :3 - 15-07-2011

Le'as lua pe amandoua si i-as spune ca ne vedem a doua zi in port, si sa aiba incredere in mine - Abea astept sa'i vad fata cand o sa vada ca el e pe tarm si vaporu' pleaca 21

Next: Ce'ai face daca Gaara ar denumi o pastila de prostata cu numele tau? 21