Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Inocente - 11-07-2011

Sincer, as fi foarte ingrozita si dezgustata . As pleca de acolo cat mai repede posibil : )
Ce ai face daca Sakura tiar da cu un mar in cap ?


RE: Ce ai face daca... 2 - DeDal N. - 11-07-2011

I-as baga marul pe gura pana as simti ca ii ajunge in intestinul gros si atunci as scoate mana. Gretos? Probabil cea mai buna solutie pentru o persoana ca si ea. Si cu toate astea, ar ramane constipata, pariez. Dat bish.

Next: Ce ai face daca Gaara te-ar fugari pe plaja pentru ca i-ai distrus castelul din nisip?


RE: Ce ai face daca... 2 - SnowFlake. - 13-07-2011

Comic. Păi aş începe să fug de el, la început, căci oricum ştiu că mă va prinde. Aş încerca să mă ascund şi pun pariu că nu voi reuşi, nu voi avea unde dacă suntem pe plajă. =]] Şi când mă " găseşte " / " prinde " încep să mă rog de el să nu-mi facă nimic că nu a fost cu intenţie, a fost cu direcţie 15. Sau poate o să fiu mai îndrăzneaţă şi o să-i spun că era foarte urât şi am vrut să-l ajut să-şi dea seama stricându-l şi aşa avea să înceapă altul care să îi iasă mai bine, cu dedicaţie specială pentru cea care l-a ajutat. 15

Ce ai face dacă Akamaru te-ar muşca de fund? 24


RE: Ce ai face daca... 2 - Stormrage - 13-07-2011

L'as musca si eu pe el?21 Glumeam. L'as baga intr-o cutie si apoi il trimit in Bora Bora macar pentru 2 saptamani , pentru ca dupaia afla Kiba si ma cearta.4

Next: Ce ai face daca Kakashi te-ar provoca la un joc de sah cu miza: Cine castiga ii cumpara celuilalt o ciocolata?


RE: Ce ai face daca... 2 - Miky sweetie :3 - 13-07-2011

MUTAREA 1: se fură masca
MUTAREA 2: se fură şi ciocolata
MUTAREA 3: se ciordeste tabla de ÅŸah
MUTAREA 4: se pune un Naruto blond să mănânce piesele de şah
MUTAREA 5: ÅžAH MAT! 19


next --> Ce-ai face daca ai fi fiul/fiica sasusaku si frac'tu nebun (Naruto) te'ar pari de fiecare data cand faci o prostie? --> Lipsa de timp, sau creier care sa gandeasca la ora asta 10


RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 13-07-2011

I-aş coase gura cu aţă dată prin super-glue, şi btw apoi m-aş sinucide, wtf sasusaku?? 20

Pentru băiat: ce-ai face dacă sakura te-ar invita lângă ea în saună?
Pentru fată: Ce-ai face dacă naruto te-ar invita lângă el în piscină?

Stupid questions.. just move along with them21


RE: Ce ai face daca... 2 - Miky sweetie :3 - 13-07-2011

Pentru fată: Ce-ai face dacă naruto te-ar invita lângă el în piscină?

Wtf? dc nu Sasu? T^T Oh, whatever. Naruto e unul dintre preferatii mei, asa ca.. dc nu ? :X

Next --> Ce'ai face daca copii tai ar fi toti baieti, si toti ar vrea sa se deghizeze in Sakura? 21 Imagineaza'ti o astfel de casa cu 4-5 copchii O.O


RE: Ce ai face daca... 2 - Mizantropul - 14-07-2011

Off: ce repede am revenit 21

On: Dragăăă scump-oooo unde-i cuţitul numai supooooorttt , cred că se anticipează urmarea 21

Ce-ai face dacă l-ai prinde pe tobi că te spionează când făceai baie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Inocente - 14-07-2011

L-as omora. L-as ucide in apa. Il inec acol . Nesimtituu >;p

Next: Ce ai face daca Naruto te-ar lega de un copac in pustietate :] ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Piersicuta - 14-07-2011

Perversu vrea sa se joace jocuri dastea. I-as accepta propunerea perversa iar dupa ce ma dezleaga i-as da una in cap^^.
Next: Ce ai face daca Itachi ar vrea sa te saruteee?19