Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 30-06-2011

OMG !!! Uraganul ar fi un nimic pe langa ce i-as face eu.Ar ajunge la spital in coma sau poate chiar mai rau.Cred ca as deveni inamicul numarul unu al baietilor!Nimeni nu se pune cu mine!
Next: Ce ai face daca Sasori ti-ar spune ca este fratele lui Chouji ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 06-07-2011

Sasori ? Minunatul Sasori frate cu Chouji ? N-aș crede așa ceva . : O

Ce ai face dacă Naruto ți-ar da un cuțit ,rugându-te să-i tai gâtul ? O.O
24


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 08-07-2011

Ce ai face dacă Naruto ți-ar da un cuțit ,rugându-te să-i tai gâtul ?
L-as intreba din ce cauza , ce l-a facut sa gandeasca asa.Vreau sa spun...e aiurea sa te sinucizi fara un motiv anume.Si ce s-ar intampla cu Hinata atunci ???Ar face un infarct!
Next : Ce ai face daca Ino ar deveni Hokage ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Debb.' - 08-07-2011

Probabil m-as lua si as pleca pe unde vad cu ochii. Lol, probabil satul ar fi murit dupa doua minute de supunere sub puterea lui Ino.
Next: Ce ai face daca ai fi la strand si Naruto ti-ar descheia sutienul?


RE: Ce ai face daca... 2 - Alicia - 08-07-2011

:?? Sa faca ce?? Cred ca ar ramane si el fara costumul de baie:ha:. Aaa ..si cred ca bataia pe care i`as oferi`o nu a vazut`o el NEVER ..16.

Next: Ce ai face daca ..Sasuke ar fi transferat la tine la scoala, in clasa ta, si ti`ar spune ca te place? 3


RE: Ce ai face daca... 2 - Otrava - 08-07-2011

I-as spune ca nu-s interesata si sa ma lase in treaba mea.

Next: Ce ai face daca Sasuke ar vrea sa te cumpere cu un milion de dolari? ;Smile


RE: Ce ai face daca... 2 - Addeh - 08-07-2011

Păi ce, scrie pe mine " DE VÂNZARE " ?? No way ! I-aş spune în faţa chestia asta şi nu numai : " You`re fuckin` freaky, man ! o.o "
Ce mi-ar mai plăcea ... 105

Neext : Ce-ai face dacă Madara Uchiha ar vrea să te facă ucenicul / ucenica lui ? Mai degrabă, ca o sclavă / slugă / subordonată / servitoare ? [ PS : Valabil şi pentru cei de sexul masculin. * no ideas. * 21 ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 09-07-2011

Ce-ai face dacă Madara Uchiha ar vrea să te facă ucenicul / ucenica lui ? Mai degrabă, ca o sclavă / slugă / subordonată / servitoare ?
Daca ar vrea sa ma faca ucenica lui , as accepta.Madara este puternic si putin timp pe langa el si Akatsuki nu mi-ar strica deloc.Daca ar vrea sa ma faca sclava lui .... :ask: as refuza cu siguranta.
Next : Ce ai face daca ai fi in echipa cu Itachi ?[ lipsa de inspiratie ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 09-07-2011

Nimic special. As face ce ar trebui sa fac =.=

Ce ai face daca Juugo ti-ar spune ca te iubeste?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sasame - 11-07-2011

I-as spuna ca nu dau doi bani pe sentimentele lui si sa incerce replica asta pe alta fata , poate i-o merge ! Stiu ca ii voi rani sentimentele dar o sa ii treaca lui 21
Ce ai face daca i-ai surprinde pe Naruto si Sasuke dupa un copac sarutanduse pasional ? 3