Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Blue Sky - 27-06-2011

M-ar bufni, rasul, sau chiar as rade, apoi l-as da afara din casa21

Next: Ce ai face daca Orochimaru ar veni la tine, avand doar frunze ca lenjerie, si ti-ar spune ca vrea sa fie cu tine acum in copac?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Crissu'Blacker - 27-06-2011

L-as plesni si l-as lua la bataie.Zuppy08
NEXT:Ce ai face daca Ino ti-ar varsa un suc in cap in plina strada acuzandute ca salivezi dupa Sasuke?(cam ciudat,stiu,dar merge).


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 27-06-2011

I-as spune : Esti nebuna, femeie. Nu salivez dupa Sasuke, nici macar nu-l indragesc!

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar da toata chakra lui, spunand ca el e prea batran ca sa o mai tina si ca tu sa fii noul erou?


RE: Ce ai face daca... 2 - hiimera - 27-06-2011

În primul rând i-aşi mulţumi, de cred că vreo 1.000.000 de ori.
Şi la cât de înebunită îs eu după lupte... sigur aş începe să mă antrenez cum trebuie şi să fiu un erou pe cinste şi să mă bat cu toţi duşmanii.

Next: Ce ai face dacă, într-o zi, Itachi ar fi un prinţ şi te-ar răpii ca să-i fi nevastă ?



RE: Ce ai face daca... 2 - Roses.on.fire - 28-06-2011

I-as spune ca tocmai a scapat de la nebuni si ca nu vreau sa am de a face cu el...

Next: Ce ai faca daca Sasuke, Naruto, Kiba, Neji si Shikamaru te-ar provoca sa joci cu ei poker pe dezbracate? [lipsa de inspiration 21]


RE: Ce ai face daca... 2 - Blue Sky - 28-06-2011

As refuza,si le-as da si cate un sut in fund

Next: Ce ai face daca Jiraya s-ar uita la tine in timp ce faci dus?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Mykoto - 28-06-2011

Stiu ca Jiraya este un pervers , asa ca doar l-as scoate afara din casa prin geam ,l-as trimite in Africa si as trai happy toata viata mea .Zuppy04
Next : Ce ai face daca Sasori ar veni calare pe un frumos cal alb ,iar Sasuke l-ar ucide si tot visul ar deveni un cosmar ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Erion. - 29-06-2011

Nu cred ca ar deveni un cosmar odata ce a aparut Sasuke acolo, cu exceptia momentului cand l-ar ucide pe Sasori 17

next: Ce ai face daca Hidan ar veni la tine imbracat in calugar si ti-ar spune ca a venit timpul sa te duci la manastire?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 29-06-2011

Ce sa faca ma Hidan? Pai, odata ce l-as auzi spunand asta, cred ca m-ar apuca cel mai nebunesc ras de pe lume ( asa cum il am acum - sau macar jumatate din el - )

Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar marturisi ca vrea sa isi schimbe sexul?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ada - 29-06-2011

OMG o.O. Asta chiar ar fi ciudat O.o.
Pai, i-as spune ca nu e intreg la cap si sa se mai gandeasca 39. In plus, ce s-ar intampla cu Sakura si celelalte fete? Ar lesina si ar ajunge in spital21. Asa ca... pentru binele tuturor... i-as zice ca mai bine nu 4.

Next: Ce ai face daca la o petrecere la piscina Rock Lee te-ar ciupi de zone mai intime si ti-ar face " 15" ?