Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 30-05-2011

As admira acea scena pana s- ar termina [poate nu s- ar termina 21] si as face poze daca as avea telefonul sau aparatul de fotografia 5

Ce ai face daca Hidan si- ar taia singura capul, fara nici un motiv?


RE: Ce ai face daca... 2 - kouki uchiha desu - 01-06-2011

asta inseamna k e mai prost decat credeam22....in fine nu cred k as face ceva special, numai sa nu ma roage sa i-l cos inapoi k eu nu-s bunica, soo nu ma pricep la chestii din astea so probabil i-as coase ochii pe undeva prin esofag.....[nu is buna la bio21mai ales la anatomie]

next: ce ai face daca kisame ar veni la tine si ti-ar spune k te-a violat aseara si acum asteapta puii de ''rechinas'' pe care tre sa ii faci, cu o fata ceva in gen5


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 15-06-2011

Asi spune: ''Aseara eram plecata intr-un loc accesibil doar pentru mine, ceea ce inseamna ca tu ai visat ceva imposibil'' -> duca-s-ar la psiholog caci are vise de retard 13

Ce ai face daca Deidara ar zice caq vrea sa se combine cu tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 18-06-2011

Hmm..probabil l-aş refuza, dar m-aş gândi bine înainte :]] Foarte bine. E chiar draguţ şi dacă n-aş avea şanse la alţii mai draguţi, probabil aş accepta. Bine, depinde cum ne-am înţelege.65


Ce ai face daca Naruto te-ar cere de nevastă? :]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Erion. - 19-06-2011

L-as refuza categoric si i-as spune ca ar fi mai bine sa se pastreze pentru Hinata.

next: Ce ai face daca l-ai gasi pe Naruto intr-o dimineata facand clatite in bucataria ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Candy_Girl_Love. - 19-06-2011

Dacă mi-ar fi foame, probabil i-aş spune să-mi facă şi mie, dar nu înainte de a cere câteva explicaţii. Dacă nu mi-ar fi foame, sigur i-aş spune să dispară, spunându-i că e mai nebun decât credeam.

Ce ai face dacă..Kiba te-ar săruta din senin?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 19-06-2011

L-as plesni sanatos, probabil ca as murmura cateva injuraturi si as spera ca nu o sa mai faca asa ceva.

Ce ai face daca Pain ti-ar spune ca: ,,A venit momentul sa mori`` indreptand un pistol catre tampla ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Search - 20-06-2011

Mi-as folosii cunostintele mele limitate de karate... Deci probabil ca as muri -.-".

Ce ai face daca Jiraya ti-ar cere sa-l pictezi dezbracat? >.<


RE: Ce ai face daca... 2 - Capsunica - 21-06-2011

WTF saninul pervers??? i-as zice sa se pastreze pentru Tsunade-sama
NEXT:Ce ai face daca te-ai trezi cu Sasuke pe tine noaptea si tu esti goala si el la fel 21


RE: Ce ai face daca... 2 - ~Pufarina~Puff~ - 21-06-2011

Vaii doamne vaii doamne:perv:
Ah eu si mintea mea perversa. Paiii pentru ca eu una am inhibitii. L-as tooca! De viuuuu!:die:

Next: Ce ai face daca Sakura te-ar invita sa iesiti la o cafea ca intre prietene21