Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Ame - 14-05-2011

In primul rand l-as pune sa stea intr-un picior, sa verific daca nu cumva a baut cam mult. Daca a trecut testul il rog sa continue melodia.
Oky! Ce ai face daca Mitsukage te-ar cere in casatorie? 10


RE: Ce ai face daca... 2 - Blue Sky - 14-05-2011

As refuza...

Next: Ce ai face daca Deiadara ar veni la tine la 3 dimineata sa te intrebe cand faceti copii?21


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 14-05-2011

M-as trezi incet, apoi as asculta intrebarea, si cat de entuziast o pune dupa care l-as intreba: Pentru asta m-ai sculat? Iesi pana nu te dau eu afara -.-.
Daca nu iese, am eu grija sa iasa, dar asa nu va fi dorit sa ma cunoasca niciodata!

Next: Ce ai face daca Naruto ar spune ca esti mai delicioasa decat ramen'ul ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 16-05-2011

Îi mulțumesc pentru compliment .

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar da cu , chitara-n cap ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Erion. - 26-05-2011

I-as da si eu una.


Next: Ce ai face daca Sasuke te-ar calca pe picior la dans?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ - 26-05-2011

Pai nu ii spun nimic dar... 19 dupa dans ia-s trage una in cap dau nu dureros ca nu ma calcat cu intetie si daca ar fi facut asa ceva Yondaime glumeam 21 si ias spune ca altadata sa aiba grija.
Next:Cf daca...La 00:00 Lee ar veni la tine ti-ar canta o melodie de dragoste te saruta si iti spune:
-Ingerasul meu vrei sa te casatoresti cu mine si sa faci copii frumosi ca mine si ca tine? 21 nu prea am inspiratie sorry


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 26-05-2011

Dupa ce ascult minunata serenada [nu vreau sa stiu daca stie sa cante] as lua un minunat lighean cu apa rece, rece 19 si i la-s da in cap, iar daca el e frumos eu ma arunc de pe bloc. si i-as spune sa se duca sa-i faca serenada Krakenului, ca ala sigur o sa accepte si ce iubire pe capu lor 19
next: Ce ai face daca ai afla ca esti copilul lui Orochimaru? 5


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 27-05-2011

Nu stiu daca a mai fost pusa intrebarea asta dar mi se pare atat de cunoscuta pentru ca, culmea, tocmai eu am raspuns la ea, dar nu e nicio problema, raspund din nou.
Deci daca as fi fiica lui l-as ajuta sa lupte impotriva binelui, insa daca ar face prea mult rau satului frunza, i-as divulga toate planurile, ceva gen ninja secret 19


Next: Ce ai face daca Temari te-ar ruga sa o ajuti la matematica, spunand ca iti va da si o recompensa, insa tu nu te pricepi deloc la mate ??


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 30-05-2011

I- as cere mai intai recompensa, apoi ... 65 La revedere!

Ce ai face daca l- ai vedea pe Deidara cumparandu- si un pempars?


RE: Ce ai face daca... 2 - Blue Sky - 30-05-2011

M-ar bufni rasul si i-as face o poza, pe care as puneo pe afisuri21

Ce ai face da l-ai vedea pe Itachi intr-o scena yaoi cu Sasori?