Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 05-03-2011

Haa ? Blonda aia fitoasa sa ma injure pe mine ? 45 . Doh , o las cheala . 19

Next ; Cfd te-ai trezi cu Sai in fata scolii cu oaia dupa el ? 24 .
xD


RE: Ce ai face daca... 2 - Hakusor. - 05-03-2011

24 24 24 Lol, Doamne, ce idei ai 21, pai ce sa'i fac, i-aas zice caa gresit locu', sa se duca cu oaia la pascut, nu la scoala21

Ce ai face daac Gaara te'ar suna la 3 P.M?15


RE: Ce ai face daca... 2 - ♥Izaya-kun♥ - 05-03-2011

Iasi spune:Watashi wa jikan ga aru baai, watashi wa anata ni kōrubakku sa remasu... Shika shi, bīpu-on o mite inai myharute iru
puteti gasi si singuri traducerea :ha:
Next:
Ce ai face daca teai trezi deodata si ai vedea ca totul din jurul tau inclusiv tu arata anime..ca la naruto shippuden bineinteles

bye :bye:


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 05-03-2011

As fii ceva de genu : WTF?! Si dupa cred ca as incepe sa explorez ce e in jurul meu si m-as intalnii cu Naruto .
Me : Omg! It`s Naruto-kun.
Naruto : Cine esti tu?
Me : Fanul nr. #1 al tau!
Naruto : Tu stii ca visezi nu?
Me : Pe bune?
Naruto : Da! Baka!

Si cred ca dupa m-as trezii din nou la realiate. Ce dezamagiree.. :[[
Next : Ce-ai face daca Kakashi ti-ar cere o pereche de chiloti Tanga? 9


RE: Ce ai face daca... 2 - Vero - 06-03-2011

As ramane O_O Kakashi tanga? Da ori a inebunit? Saracu. Poi i-as da daca ar trebui neaparat dar as face misto de el un an 21 . Sau mai mult


Cfd Konohamaru ar arunca cu portocale dupa tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - KarinaD - 06-03-2011

Mai întâi aş chema părintele ca să`l spovedească înainte de moarte 19 Mă duc cu el să`şi facă un sicriu, o cruce, lumânări şi toate chestiile de care mai are nevoie, îl întreb cu vrea să moară [ spânzurat, tăiat de tren, înecat şi alte chestii frumoase ], îl las să se sinucidă singur 19 Da, ştiu, sunt prea crudă.

Next : Ce ai face dacă Naruto s`ar spânzura în faţa ta ? [ mamă da ce sadică sunt azi * sadic smile* ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Vero - 06-03-2011

Pookie te omor T_T Nu te las sa il omor pe Dei-kun al meu 45. SO si ca raspuns la intrebarea ta: mi-as lua o punga de popcorn, o cola, un scaun si as privi privelistea 21 Oricum nu cred ca are curaj 10

Cfd Tenten ti'ar da foc la par?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 06-03-2011

Mee ; Nuuuuuuu , parul meuu frumoss !:[[ . TenTen poate sa isi pregateasca sicriul . O tai bucateleeee !

Next ; Cfd Gaara vine la tine cu smantana si te pune sa-i faci mamaliga ?24)))) [ Sunt plina de idei 5 ]


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 06-03-2011

M-as uita la el cu o privire : WTF?! Si dupa i-as zice : Sigur dragule. Imediat. Si i-as turna smantana in cap si l-as intreba : Ti-a placut mamaliga? 19

Next : Ce-ai face daca Ino te-ar fugarii in tot Konoha cu un cutit in mana strigand : Sasuke e al meu!


RE: Ce ai face daca... 2 - Lust. - 06-03-2011

I-aş spune „ Ino, poţi să-l iei. Eu nu-l vreau, nu-mi place, nu-l ador, chiar dacă arată bine !” *smile*

Ce ai face dacă Sasuke te-ar ruga frumos să-l ajuţi la...ăăh, pictură ? : ))