Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - FantaDeCianura - 23-04-2011

"Oh, ce tanar galant!" M-as ruga sa vina un camion21 El e orb cu sharingan-ul lui si vrea ma treaca pe mine strada? Ipocritul.

Ce-ai face daca Deidara s-ar oferi sa te sculpteze?


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 23-04-2011

As sta pe ganduri iar apoi as spune: " Doamne,in sfarsit a venit si ziua cand cineva imi face statuie :X!".L-as lasa,dar cu conditia sa pot sa port macar un halat pe mine,ca doar nu oi fi nudista 24.Si daca o explodeaza,il tund chel!

Ce ai face daca Gaara ti-ar spune ca esti iubirea vietii lui dar trebuie sa te omoare pentru ca nu mai primeste mancare daca nu o face O.O...?


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 23-04-2011

I-a spune sa vina la mine acasa , ca ii dau eu cata mancare vrea el 9 . Si l-as tine la mine acasa , dar nu pe gratis . Daca tot a spus ca sunt iubirea vietii lui , atunci , o sa-l rog sa avem si noi o noapte de amur [ din cand in cand ].

Next : Ce-ai face daca Kakashi te-ar invinta la nunta lui Cu Sakura ? [ Inspiratie . . . Oh, oare unde esti tu?]



RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 23-04-2011

Nunta lui cu ... Sakura? O.o
Stiam eu ca e ceva intre astia doi, defapt nu stiam da, oricum. Imi pare rau dar am altceva de facut. Casa din paie si o casnicie batuta. 38

Ce ai face daca Tsunade s- ar dezbraca in fata ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - FantaDeCianura - 23-04-2011

Poze! Foarte multe poze pe care apoi i le-as vinde lui Jiraya si m-as imbogati!

Ce-ai face daca Hidan ar vrea sa te convertesti la jashinism?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 23-04-2011

In niciun caz. Eu sunt ortodoxa, ortodoxa voi ramane.

Ce ai face daca Pain ar incepe sa te priveasca insistent?


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 23-04-2011

M-as holba si eu la el . Nu cedez 68 . Sau . . . As ceda pentru ca ma sperie ochii aia ai lui . 17

Next : Ce-ai face daca Sai ar sarii pe tine si te-ar viola ? [9]



RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 23-04-2011

I-as da un pumn de i-ar zbura cheful de viol si nu o sa mai violeze niciodata pe nimeni!O sa ma tina minte tot restul vietii 24.Si pe urma i-as spune: "Si imi spuneai cumva bombonica?15.Daca da..Nu e asa ca sunt dureros de dulce acum? 15" pe urma l-as ameninta ca ii fac poze plangand daca nu ma lasa in pace,sa vezi atunci ce fuge 24.

Ce ai face daca Hidan crede ca tu esti "Dumnezeul" lui si ar incepe sa faca tot feluri de ritualuri cand te vede?


RE: Ce ai face daca... 2 - `Shadow. - 23-04-2011

Cred ca l-as duce la un spital sa se calmeze 24 sau i-as face sexy jutsu si m-as transforma in Kakuzu gol pusca 24))))))))))

Ce ai face daca Naruto ti-ar arunca in cap castronul cu ramen si apoi boxerii lui? 24


RE: Ce ai face daca... 2 - Hannah Lily Potter. - 23-04-2011

"Narutooooooo!Mancati-ar viermii ochii-n mormant!"Apoi mi-as da jos boxerii lui de pe cap si i-as arunca si eu un bol cu ramen la randul meu in cap 24.Si i-as face o poza boxerilor ca sa vada toata lumea ca ii are cu Sailor Moon 24.

Ce ai face daca Hinata ar fi pe invers si ar vrea sa fie cu tine o.O?