Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 16-04-2011

ăă . . . Îl bag eu 21
Next ; Ce ai face dacă Sasuke ţi-ar face poze în timp ce tu ,eşti la duş ?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 16-04-2011

I'd be like "waaait, shouldn't he be sulking in a lonely place or cave, or dungeon, somewhere behind a waterfall, complaining about bad fortune, emo things, tomatoes and world destruction?" apoi as da din umeri, as incepe o lupta pe viata si pe moarte in care dusul meu cu apa super-fierbinte ar castiga, as apuca un prosop [21], si i-as amintii ca tipa aia cu par roz i-ar poza de buna voie la orice ora din zi si din noapte. Si l-as lipsi de aparat.

Q: Ce ai face daca Ino si Deidara s-ar alia in a te hartui si santaja in legatura cu cat de demodata e tunsoarea ta in comparatie cu a lor? o.o


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 16-04-2011

Ma doare undeva de ce spun ei, pur si simplu ii ignor, i- ar daca nu vor inceta din a ma sacai ... pai *Ai sa ii ch*s in freza*24 [zau am innebunit]

Ce ai face daca Jiraya ar incepe sa te sarute?


RE: Ce ai face daca... 2 - Ichigo. - 16-04-2011

s-ar alege cu: o palma peste fata, o injuratura, o alta palma peste fata, o zgarietura si nu in ultimul rand un genunchi unde-l doare mai tare24)))))0

next: ce ai face daca Naruto ti-ar fura portofelul sa isi cumpere Ramen?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 17-04-2011

Mi- as lua banii inapoi de la el, apoi i- as fura si eu banii lui b-)

Ce ai face daca Deidara ar vrea sa si- o traga cu tine?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kiririn - 17-04-2011

l-as sfatui sa-si cumpere o papusa gonflabila 21)

Q: Ce ai face daca te-ai trezi cu Naruto la usa la 3 noaptea, abuzand de sonerie, si ti-ar spune iesit din minti ca Kishi-san a cazut bolnav la pat si nu mai poate continua manga-ul? xD


RE: Ce ai face daca... 2 - Kenley - 17-04-2011

As crede ca visez la inceput. I-as inchide usa in fata ca el nu face parte din lumea reala. Poate dimineata l-as cauta [nu stiu pe unde].

Ce ai face daca ai sta la masa si Sasori ti-ar fura farfuria de sub nas? :]]


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 17-04-2011

Nimic, mi- as lua alta farfurie, alta portie de bancare. Daca este asa de infometat ...

Ce ai face daca Kisame ar incepe sa te linga?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 17-04-2011

Stai ca mi sa facut raubleah asa deci ii arat eu lui, ii dau vreo doua un stiu ca il doare(o Doamne e post)..si vede numai lins. incepe sa isi adune dintii de pe jos:ha: 19 si sa-si faca chiar si o programare la terapie intensiva:yes: ii arat eu lui.
next:Ce ai face daca ai afla ca esti fiica/fiul lui Orochimaru?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 17-04-2011

WoW, tare! Nu m-am gandit la asta. Pai m-as da la Sasuke 15 Apoi, dupa ce sa zicem ca ne cunosteam destul de bine, i-as marturisi ca-s fiica lui, insa i-as spune ca n-am intentii rele ( sa o creada el 19 ). L-as ajuta in acel timp pe Naruto sa il gaseasca, si daca se vor lupta, il voi ajuta pe Naru-kun :3


Next: Ce ai face daca membrii din Akatsuki ar da o petrecere de ziua ta?