Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 12-04-2011

Nu am auzit de nici un Kin, poate vrei sa spui Rin. L- as omora pe Kabuto indiferent.

Ce ai face daca Sora ti- ar spune ca vrea sa il antrenezi?


RE: Ce ai face daca... 2 - Kayla. - 13-04-2011

Off: Kimiko ^^
Ba da, numele intreg e Kin Tsuchi. Face parte din echipa sunetului, impreuna cu ceilalti 2 baieti. Ei i-au atacat pe Naruto, Sakura si Sasuke, cand erau in padurea aceea, in timpul examenului chunin. Da un search pe google si convinge-te singura.

On: L-as antrena, de ce nu? Daca el vrea asta, atunci i-as face pe plac si l-as antrena.

Next: Ce ai face daca lui Masashi i-ar veni ideea ca Sasuke si Tenten sa formeze un cuplu in Naruto Shippuden?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 13-04-2011

Off: Sorry nu mi- am amintit de ea 10

On: 22 Ce as face? Nimic, as putea face ceva? Cred ca o sa formeze un cuplu frumos 5 Si sa se inteleaga ...

Ce ai face daca Deidara ar vrea sa te manance crezand ca esti o pizza?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 13-04-2011

I-as da nenumarate palme si i-as spune : Idiotule, o pizza nu te palmuieste !
Sper ca isi va da seama ca nu-s o pizza apoi 17

Next: Ce ai face daca ai afla ca Itachi la omorat pe Sasuke?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 13-04-2011

Mare branza 21 Mi- as cauta alt idol care sa- l inlocuiasca pe Sasuke si probabil acela ar fi Naruto

Ce ai face daca Hidan ti- ar taia capul cu coasa?


RE: Ce ai face daca... 2 - Rose ^^ - 13-04-2011

Am mai putea face ceva? Cred ca as fi moarta21 dar as incerca sa ma apar si sa speram ca eu am sa-i tai capul cu coasa. 19 nu prea imi place tipul.
Ce ai face daca ar veni Itachi la tine si te-ar cere in casatorie?


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 13-04-2011

Scuze ,dar răspunsul meu e nu .Sunt prea mică ,prea tânără .

Next ; Ce ai face dacă Sasuke ţi-ar face cadou o văcuţă Milka ? :]]

Zbyee . <3


RE: Ce ai face daca... 2 - Rain - 13-04-2011

Ce? O vaca? Mie? Cadou? Si mai ales de la Sasuke ... ? L-as injura in primul rand, apoi i-as "da" cu vaca in cap 22 21

Next: Ce ai face daca Naruto si Sasuke s-ar intalni pentru prima data dupa atatia ani in fata ta, si ar tine o lupta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 13-04-2011

Mi- as lua o punga de popcorn, mi- as aducea un scaun si m- as aseza confortabli pe el si i- as privi 21

Ce ai face daca Deidara si- ar taia cateva fire de par si le- ar pune in mancarea ta?


RE: Ce ai face daca... 2 - Auburn. - 13-04-2011

Ce ai face daca Deidara si- ar taia cateva fire de par si le- ar pune in mancarea ta?
Probabil l-as injura, dupa aia as incepe sa rad impreuna cu el. Dupa ce crede ca nu m-am suparat si ca sunt calma, l-as bate mar. Nimeni nu imi modifica mie mancarea. Punct.
Ce ai face daca Naruto ti-ar cumpara o lada de bere?