Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca... 2 - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Ce ai face daca... 2 (/Thread-Ce-ai-face-daca-2)



RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 13-03-2011

Pai, la cate stiu eu despre botanica O:O cred ca mi- as da seama ca floarea este carnivora si nu as accepta- o, Naruto, mai bine ai pleca sau o sa te fac sa obligi floarea sa te manance in loc sa te omor eu...37

Ce ai face daca Ebisu ar vrea sa te antreneze pentru a ii face in ciuda lui Naruto, ca nu il va antrena pe el?


RE: Ce ai face daca... 2 - KarinaD - 13-03-2011

Ce ai face daca Ebisu ar vrea sa te antreneze pentru a ii face in ciuda lui Naruto, ca nu il va antrena pe el?


Nici n`aş vrea. Am vieţişoara mea bună aici, nu trebuie să mă antreneze el pe mine ca să devin Hokage, cum l`a prostit pe Konohamaru 21

Ce ai face dacă ai fi amanta lui Sasuke, care este de fapt căsătorit cu Sakura ? 39


RE: Ce ai face daca... 2 - AnimeGirl. - 14-03-2011

Pai...:paszice ca nu stiu nimic si ne'am continua viata impreuna6521 ce-ai face daca5 Ai putea sa alegi tu finalul animeului71??10


RE: Ce ai face daca... 2 - Hakusor. - 14-03-2011

=.-' Nimic! Masashi are ideile lui si nu vreau sa i le stic O_O Btw, ce naiba, eu as baga siropeala si nu asta este scopul animeului, si nu cred ca suntem noi in masura sa ne punem cu ideile acestui artist manga -.=

Ce ai face daca Kakashu-sempai s'ai da la tine?15
<3 Big pervert


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 14-03-2011

ÃŽl pocnesc :]]

Next ; Ce ai face dacăăăă . . .Naruto s`ar dezbrăca în lenjerie intimă în faţa ta şiii` incepe să îţi cânte Trandafir de la Moldovaa ? 24)


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 14-03-2011

Trandafir de la Moldova? Omgf, eu cantam asta la ora de engleza iar toti ziceau ca sunt nebuna, enn fin ma abat deja de la subiect , poiiiii cred ca as incepe sa cant impreuna cu el si, dupa as fugi, este posibil sa mi se faca scarba din cauza ''tinutei'' luii xD extrem de ''decente''

Ce ai face daca Hidan ti- ar canta si dedica o manea perversa spunand ca esti iubi a lui?5


RE: Ce ai face daca... 2 - Freaky - 14-03-2011

Paii cred ca l-as plesnii siii . . . dupa nu stiu , as pleca pur si simplu.


Next : Ce-ai face daca ... Kakashi s-ar vopsi verde si s-ar imbraca in roz si ar striga prin tot Konoha : Te iubesc Sasuke! Gay Love 9.


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 14-03-2011

M`aş prăpădi de râs ! 24)) xD

Next ; Ce ai face dacăăăă . . .Sas`ke ar incepe săăăă . . te pipăăăăieee ? xD * big perv * 19


RE: Ce ai face daca... 2 - Sayonara - 14-03-2011

Ce sa faca? Y_Y noo. Sas'ke, love you but I 'll killlll you. Nu mi l- as imagina chiar atat de pervers 106 sa faca asta, dar l- as lua la bataie l- as *c-stra* :mean: cam asta i- as face ca altceva nu- mi trece momentan prin cap --> prin creierasul meu ingenios

Ce ai face daca Iruka ar vrea sa iesi cu el lla restaurant? 5


RE: Ce ai face daca... 2 - Grubbie - 14-03-2011

Pa Iruka ! : )))

Next ; Ce ai face dacăă ai avea un copil cu Naruto ,iar el ar vrea să`i pună numele Căcălău ? 21)))
xD