Animezup - forum manga si anime
Mass-uri stupide x( - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Mass-uri stupide x( (/Thread-Mass-uri-stupide-x)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mass-uri stupide x( - Kayla. - 20-04-2011

Vin ÅŸi eu pe aici cu o serie de mass-uri tampite >.<.

1. Sunt lesbi [provocare . Te bat făă ] )
2. Baga numele tau aici . si trimite mai departe sa vedem pana unde ajungem Byby,Mary,Vyvy,Ankaa,Andra Oana,Yonutz, Angel,Babytza,Denysa,George,Florin,Cristy,R@du ,RELU,DeNy , MiNuTsA,YoAnA,BiJu10,RaFy,Messi ,LAVINIA.DiAnA..MADALIN..DOGARU...MARIA...Roxy..Deea;x.....,Denisuk , Blondy ;X ...Petrutza;X ., DiDii ;X .. Clau;x .. Bia >;D< [aia blonda;>:]] ..]...Deniii`<33...An!!TsZaa<3 ... Luizaaa ;x...Loreee.... kryss....AmY;X.....ZuZu^.^ Kuky , SeBByz0r,mR.bLoW ;X AnDrEy aL3Ks$a MaRysSa FloRySsa;x, Gyanny .URS Kinnda delish . MADAA geoRgySsa DLke . Theoo [;x] ,MADYSSA Ady. Teo Ana. Kandrahar
3. Mai bine Raminem Prieteni OK 19:20 4/19 baieti,bgti in lista pe Cozm****,este o bunaciune minora care se masturbeaza la web gratis cu sora ei...scz
4. Cu cat a invins Steaua pe Dinamo in semifinala Cupei Romaniei din 1985? * 3 la 0 * 1 la 0 * 5 la 0
5. Cat la suta ma iubesti 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% raspuns obligatoriu
6. Cate goluri s-au marcat in a doua editie a Cupei Romaniei? 3 5 11
7. luati nr la o panarama 072*******.......o cheama georgiana faceti misto de ea .......e o repetenta trbuia sa fie a 10a si este a 9a ..........curva penala
8. Care este clubul romanesc cu cele mai multe titluri de castigator al Cupei Romaniei? Dinamo Steaua Rapid Trimite raspuns
9. ): ROG MUL te rog citeste . plzz are nevoie de ajutor... "Student la Facultatea Dimitrie Cantemir in anul III. , NU VA CERE nimeni BANI ! Nu il stergeti va rog, cititi mai intai ! Numele meu este Repede Iosif, am 22 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai. Operatia costa 85.000 $ si familia mea a stans deja 57.000 $. In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0,01 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe. Va rog frumos, din tot sufletul dati mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca voi ! .... un copy -paste nu ia decat 30 de SECUNDE [pentru o cauza nobila]
10. care are ps3 buzz me
11. care stie sa lucreze cu photoshop cs3 bine am o intrb pt el.
12. care stie un site unde gasessc muzica teme filme pt tel buzz me
13. care se pricepe la pcsx2 buzz me
14. CN A JUKT GTA IV CA AM O INTRB PT EL BUZZ ME
15. care stie cum fak dimensiunile la un mp3 mai mici buzz me
16. care vrea un hack pentru orice joc ? mai bun dect cheat engine buzz me
17. care aveti clan de cs buzz me
18. cre vine la un cs buzz me?
19. Dau cont lvl 49 Sura pe arme pe metin2uk in schimbul unui cont de lvl 40-45 cu itm bunicele
20. Care este cel mai mare numar prim format din doua cifre? (m)
21. Pe ce data v-ati nascut?? Numai ziua.
22. Toti sunteti pe BRB! 21
23. Pe cat e paparuda mai????????
24. Plecata dupa o portocala ! m.
25. Bai da ce rau va simtiti ..
26. Duceti-va mai incolo ca m-am saturat de voi!
27. Ce dimineata intunecoasa !
28. Dati-mi un motiv pentru care sa fiu trista...
29. Care vrea tatuaje, spuneti-mi ..
30.Spuneti-mi un cuvant care sa rimeze cu ochiul ..
31. Cine are revelatie divina sa m-anunte
Hideti mai revelati-va azi si aduceti si niste sarmalute de post!
32. Cine are P!nk Fuckin' perfect?
33. Noapte Buna la toti! Nu sunt beata, desi par...
34. Haideti la un mic cs pe pub.jkaromania.ro cel mai tare sv de cs[.intrati sa il facem FuLL]
35. CoNNeCt pub.jkaromania.ro cel mai tare sv de Cs intrati sa il facel fuLLLLLL [DaTi MaI DePaRtE]
Haideti fratilor la un mic cs pe PuB.jKaRoMaNiA.Ro
36. Sall Azi am sa va prezint un sv nou de metin cu hamachi retelele de hamachi sunt RoyallMt2/1 2/2,2/3...... pass 123 [sar putea sa mearga si fara pass] ce sa va zic de sv sunt arme noi implementate pe el ,armuri arme +9,king 1,2,3,4, bonusuri maricele[ cand intrati pe sv veti primi lv 100 ,yang,p la magi si tot ce mai doriti.Pentru a intra pe sv recomand clientul abesgaara v.2 sau 3 pentru a vedea armele noi.Ownerul acestui server este Dary762. Pagina de reg este http://5.52.42.15// iar ipu 5.52.42.15 . SV este deschis aproape non-stop asa ca va asteptam pe el. Distractie placuta

Cam asta e tot, m-am cam plictisit să tot dau copy/paste.


RE: Mass-uri stupide x( - `Shadow. - 20-04-2011

Am si eu....destule x.x

1.kre aveti poze bune de editat?? BUZZ...[m]
2.http://yukitanaka.sunphoto.ro/Katy-chan un 10 sau alt anota...dar nota..plzzz thanx
3.Care aveti wallpapere cu Konoha?
4.http://www.deathclock.com/ [daca vrei sa alfii cand mori][M][A][S][S]
5. 2+2 = 13 radical si 20 supra 4 radical dintr`un urs la puterea placinta infinit sin co sinus 34 x 3 radical din 7 si o chelie la puterea 4 = 4 [mass]
6.Cn imi da o parere? [mass] poza e naspa
7.Cn imi da si mie o parere despre o poza? inafara de Kato [mass]
8.Hai Mangalia stingerea ca pleaka Keii la somnik Nb vise palkute la toti by3 by3 [mass]
9.Scz Da nu`mi mere sts asa ca "dnd scriu o poveste si imi pun imaginatia mea cea bolnava la contributie." [M].
10.`Cne vrea s faca parte din poveste? [m].
11. `Mah care esty in stare sa`mi scri ji mie VersataLuCookye pe niste poze in photoscape sau in pizap sau in orike alt prgram de editat poze`. [
12. `Bafta all io ies Ma duc afara. Vb disear pe la 8 jumate 9`.Alex Evans 4eva` Doamne ce frumos e`Ma dooare capu`.[m].
13.Crissu molly tu ryo imprastiata mea Da`mi buzz urgent.! Sau te`o fi lasat sa vi? BUZZZZZZZZZZ>,< [m]/
14. Da la toata lista de prieteni si vezi ce le place cel mai mult la tine:.... .1)Buzele
2)Zambetul
3)Parul
4)Seriozitatea
5)Privirea
6)Totul
7)Vocabularul
8)Hainele
9)Fidelitatea
10)ochii scuzati`ma de mass l am primit si yo rasp obligatoriu
15.Care va pricepeti cu Swap Magicu' ?[m]

Cam din-astea -.-". Mai trec eu pe aici...


RE: Mass-uri stupide x( - Auburn. - 22-04-2011

Cand am intrat pe mess, am vazut ca una 'Blondyk Ramonik' mi-a trimis vreo 10 massuri. Cele mai bune aici:
"Daca te-as.........saruta din senin cu ce m-as alege? 1)un pumn 2)o palma 3)un alt sarut... Da-l mai departe.....sa vezi....cu ce te alegi ....raspuns ..."
"te iubesc viatza mea Ionutz colegutzul meu [ ee provocare]"
"Cne vine la un biliard?) buzz"-ma-ta sau calculatorul
Mistooo.


RE: Mass-uri stupide x( - Kenley - 22-04-2011

Serie noua:

1.Copii, ce ne da porcul?
Un elev: Carne!
Profesoara: Bravo! Profesoara
Copii, ce ne da gaina?
Un elev: Carne si oua!
Profesoara: Bravo!
Copii, ce ne da vaca?
Un elev: Teme pentru acasa!(daca nu-l trimiti ejti tocilar )...ia sa vad ktzi tocilari am in lista )) belea de belea.....

2. Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca
dorinta i-a fost indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si atunci m-am gandit
sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta!!!

Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea
inversa!!!

10...

09...

08...

07...

06...

05...

04...

03...

02...

01...



*****Pune-ti dorinta********



Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora.


Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l
trimiti, se va
intampla exact inversul dorintei tale........


3. cum ma considerati ` 1. •dulce• 2. •frumoasa• 3. •vreau sa stau cu tn• 4. •inger• 5. •timida• 6. •de gasca• 7. •de treaba• 8. •te consider ca o sora/un frate• 9. •te as saruta• 10. •te iubesc• 11. •vreau sa te cunosc mai bn• 12. •te simbatizez• 13. •vreau sa ne impacam• 14. •vreau nr d tell• 15. •imi e dor de tn• ...rasp obligatoriu

4.ai 20 secunde sa ma intrebi ' orice vrei tu'' si iti rasp sincer.da si tu mai departe...Hai sa vedem ce intrebari primesc

5. Ce fain ar fii daca:
** la mate am invata sa socotim cati avem in lista
** la romana sa le citim numele
** la istorie sa invatam cele mai vechi iduri
** la muzica sa invatam cantecul yahoooului
** la engleza sa citim instructiunile
** la franceza sa vb cu francezi
** la sport sa ne antrenam la butonat
** la geografie sa invatam in ce zona se afla cel mai mare grup de messengeristi
** la religie sa invatam cat de sfint este yahoo-ul

6. brb=te insel
cf?-=te iubesc
buzz=as vrea sa te sarut!
cmf?=ai vrea sa fi q mine?
bine u?= Da vreau sa fiu q tine!
cmz=nu am sa te uit ,
dnd=nu mai vreau sa aud de tine
Da mai departe si vezi ce primesti

7.Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar sucun sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scz l-am primit si eu

8.Da mai departe si vezi cum te considera lumea :
1.dulce/a
2.frumos/a
3.de gasca
4.vreau sa stau cu tn
5.de treaba
6.vreau sa ma impac cu tine
7.te`as saruta
8.te iubesc
9.nush
sczz de mass

9.vin=sex, apa = dusmani , cola = prieteni. cafea = iubiti, wisky = sarut.. deci ce bem ? raspuns obligatoriu! da-l mai departe `!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. Deepside Deejays-Never Be Alone:X:X:X:X.......buzz care o ai...Deci e prea tare melodiax...Buzz acu care o ai

11.maine seara 29 ian 2011 disco huruiesti.....geo-danezu si madalina.....10 lei....da-ti si voi mai departe pls


RE: Mass-uri stupide x( - `Shadow. - 23-04-2011

Inca o tura de cretinitati .__.

1.hey yoooooooooo!inca un videoooooooo http://www.youtube.com/user/xSheranCrazyGirlx?feature=mhum#p/a/u/0/MkNLpx5ZqmY plss intrati vreau sa va stiu parera =3 al doilea srry de mass,mai ales tie Kato
2.care imi da o parere buzz [mass]
3.my_lone******** ...add k pe asta nu mai intru
4.loome anunt nefolositor imi sterg toate conturile dp sp si nu mai imi fak scz de deranj
5.Care mai` esty scirpion buzz` [m].
6.`scorpion* scuzati [m].
7.`Cne stie ca e la concurs sa`mi dea pozele alea`n puii mei` [m].
8.Logati nelogati nu ma interecalezeaza Datsi com ca ptr voi fac povesty nu ptr mne
9.never......say.....never..... [mass ]
10.maine e ziua internationala a saruturilor...dak rupi acest mesaj nu vei mai fi sarutat 98 de zile...daca trimiti acest mesaj macar la 15 persoane, miane vei fi sarutat de pers iubita mass vreau so vad si pe asta)))
11.Se apropie Pastele...ce tiai dori?: 1)Numarul de tel 2)Un sarut 3)Sa fim impreuna. 4)O noapte cu tine. ... ... 5)Iubirea ta. 6)Prietenie. 7)Comunicare. 8.)Fidelitate. 9)Sora(Frate). raspuns obligatoriu ..scz lam primit si eu
12.vin=sex, apa = dusmani, cola = prieteni, cafea = iubiti, wisky = sarut.., ce bem ? raspuns obligatoriu o dam pe bautura??

Am sa mai vin poate cu ceva neboisnuit.....ma innebunesc astia T^T.


RE: Mass-uri stupide x( - Wunderbar - 29-04-2011

*insert rhetorical question*
Exista mass-uri care nu sunt stupide?


RE: Mass-uri stupide x( - History - 29-04-2011

Da, câteva - de exemplu anul trecut când a venit Serj la ARTmania am primit câteva în care se întreba cine merge la concert. De atunci toate primite au fost mediocre.


RE: Mass-uri stupide x( - AnaStar94 - 26-05-2011

Fiti atenti aici ce mass-ui 21

"Care vretzi filmuletzeleee de aziii din clasaaa buzz 5 aqum kt sunt generoasa 45"
"goolllllllllllll :X"
"macar din autogoluri sa castigam si noi 21))"
"Noapte Buna ! pupicpupicpupic"
"Vine cutremuru :-O"
"simttt cutremuruuuuuuul e aproapeeee fugitiiiiiiiiii :-O:-O:-O"
"Vineeeeeeee sfarsituuuuuuuuu lumiiiiiiiii adioooooooooo !"
"vine un cutremurr mare si vinee sfarsitul lumiiii si muriiiiiim! ce fericireeeee :X"
"M-am pliktisit 21 bagati-ma shi p mn in seama21)"
"nu vbeste ji ku mne nimeniii? 20"
"Noapte buna dragii meii 21 pupic"
"*link facebook* Poze noiii vreau komuri 21 pupic mass"
"Nu vb si ku mn nimeniii ? 2 pupic"
"Noapte bunaa! va pwppupic *link facebook* 2 poze noi 5 pupic"
"nu vb nimeny sh ku mn?2"
"care stiti unde imi dau si eo o gaura in nas?21)"
"din ce dam teza maine?21"
"M-am plictisit! Nu ma baga sh p mn nimeni in seama?5"
"Caut si eo gagic 21 kre se ofera 5 15"
"stefan_****** cauta gagica si e singur frumos si cu banii si cu masina si destept fok si cu personalitateee si caracte si ambitios si fotbalist si tot ce vretzi fetelor 15 5 repede pana nu se duce oferta21:X"
"ronaldinho_***** asta e cel my biness dintre toty bagatyl fetelor ca e bunnnnnnn :X:X:X:X:X:X:X ma scuzaty de mass 21"
"Noapte Buna ! pupicpupicpupic *link facebook*"
"Noapte bunaaaaaaaaa!:X:X va pwp:X"

Nu mai spun ca mass-urile astea au fost trimise de aceeasi disperata, saraca de ea 21


RE: Mass-uri stupide x( - Yun. - 19-06-2011

1.) Hai baa dati buzz! Mai traiti ?
2.)Buzzi: Ma pi*** pe mine!! EU: : ))))))))))). Scuze de mas pt cei cu DnD
[asta a fost idiot rau ._."]
Astea sunt proaspete, ca asa as scrie si eu pagina intreaga, dar ma intreb ei chiar nu isi dau seama ca se fac de tot rasu? >_____>.


RE: Mass-uri stupide x( - `Shadow. - 02-07-2011

Am o copilă în listă (VersataLuCookye) 21) care dă mereu massuri stupide, deşi amuzante...STUPIDE!
Deci v-am mai adus o tură :3.
1.`ba ce dreq inseamna no me passo?)) [m]
2.bad_g1rl_4ever hai rpd add pana nu ne prinde kinny ) sunt kuky
3.`mama da ce aveti de dati mass cu idu meu ?) [m]
4.`ba dati`mi buzz astia care ati fct collab cu mne ca iar am uitat si aia care il aveti dar nu l`asti terminat [m]
5.`ati fct collaburile? ) [m]
6.`care asculti example? [m]
7.`ba voi nu stiati ca lavydel lavy mrg e scene?))) [m]
8.Nevoie urgenta de sange B3 Negativ - fetita nou nascuta, mama a decedat saptamana trecuta, macar sa il da.ti mai departe daca nu aveti cum sa o ajutati. Numarul de telefon este0729405620, 0765262424. Multumim din suflet!!! Trimite.l mai departe . Daca vei refuza , aminteste-ti ! Iisus a spus: "Daca ma negi intre oameni, te voi nega inaintea Tatalui ..
9.`ihaaaaa de la 8 pe care ii aveam de pe sp mi`a crescut nr la 16))) ji mai sunt ;a sigur si pe inv)).` Stay a mai intrat unu am 17 on.!` dupa sp Gata gata numai dau masuri promit [m]
10.care dati parere si faceti collab ? [m]
11.`care ai tupeu sa bagi chibrite dalea in gura?) sau sa le stingi pe limba?! de vrei juma de ora ma tt straduiesc si mi`e frika [m]
12.`fetele ati terminat collabul? [m]
13.`bai astia cu pikioruse de elefantsel io tre sa ies vbim maine va pupa jan.!`)) Buci de furnika mai.`)) Ma apuka [m]
14.`care dai parere in legatura cu buna mea bunaciune fcta de kato gajiu meu adca a lu Lavydel [m].
15.`ba dati`mi unu/una nr meu ca nu`l stiu pe dinafara.` multumesc [m]
16.`io am un anuntz ff inportant de faciut.!`Da faciut asa se zice mai nou.!` Deci io am constientizat o kestye pe care nimeni n`a constientizat`o Care te oferi sa fi gajiku lu Lavydel?.`[m]
17.`haideee may sau care poti sa`mi faci un gajiu mijo dala sexy si bad asa)))).`Haiiiiiiiii in numele lu trompy [m]
18.ai 5 min sa ma intrebi orice vrei tu si jur ca iti raspund sincer.da si u mai depate sa vezi ce intrebari primesti(mass )rasp obligatoriu scz lam primit ji eo
19.`ce i`ati facut ma lu kuky de nu raspunde? ati mancat`o de vie? i`ati bagat un mar in gura si i`ati taiat unghiile de la picioare crezand ca n`o sa mai respire? [m]
20.`ba fiti atenti ca io ies..ma duc la madalina..pana ma intorc vreau sa`i vad unghiile lu kuky. Clar?!`. Si sa`i scoateti maru din gura.!`.
21.`ia dati`mi idu lu sher.`Hai c`am skos`o de la igg si am uitat ce id are [m]
22.`razi cu mne hai sa radem degeaba ca niste nebuni care va oferiti? ..`[m].
23.`care aii idu lu retardata curva jegoasa tampita cretina proasta nesuferita ratata prefacuta care o uraste pe eko?))) [m].
24.`ba astia cat ati luat la examene?.`Daca ati luat peste 5 sunteti tari.)
25.`naru vezi ca s`a blokat share`u ca mai sunt poze,!`>< sa nu`l inkizi ca te bat>< ) Scz de mass da n`am cu sa vbesc cu el
26.`m`am pliktisit.!`care ai kef de vb? [m].
27.`ba e zeka pe mess? sau a mai fst in ultimele zile? [m]
28.`ba kazu e brb 2 min..clar?!`nu vrea sa pune la sts.`Cred ca odata sau de 2 ori de cand o cun a pus si ea sts [m]
29.`sa puna* scuzati [m]
30.`ba astia ia staty ca mi`au venit nervi si`i vars si pa voi.`Ba ia sa nu va mai prind ca va luati de barbatu meu`Ca io nu ma iau de persoanele la care tineti clar?.`E comedie.` Vbesc de Victor da gajiku meu ma.!` Nu pe bune daca va luati de el ma pupati acolo unde va mananca pe voi mereu ms de intelegere.`[m]
31.`hai ca vbim maine va iubesc astia care ma aprecieaza resu jet_|_ stiti prea bne nu inseamnati nmk ptr mne.!`Te iubesc criss kazu yura si eko.. Ji Daca am ratat pe cnva soarta va simtit voi.`
32.intrat un nou virus pe internet chat yahoo!dak nu dati mesajul mai departe va va intra in calculator,deoarece crede k nu este folosit acest id !!!!!!! da-l inclusiv mie !!!! este pe bune pt k la unu h0ry_rapp3ru a intrat si i-a sters hardu' !!! trimite-mi-l inclusiv mie !!!! Virusu' ala (presupunand prin absurd ca exista) e facut de cineva, da? Deci ala nu o fi asa de prost incat sa faca o asa greseala.[Sca de mass) l`am primit si io
33.`si ce mai zicetsi? [m]
34.`ba care stiti cand isi face naru pc`u ? [m]
35.`aoleu curiosilor Am intrebat daca stiti ptr ca naru e singurul care vbeste mult cu mne ca restu doar cf bne tu bne pa. .` [m]
36.care dai o parere? In afra de sasu si katy. pm]
37.`ba io ies ca n`am ce face aci. hai pa [m]
38.`ba sunati`o in p*** mea pe kuky si ziceti sa vina urgetnt la mne|||| . Hai ca odata va rog si eu ceva nu m`as mira daca poate vrunu dar macar incerc si io [m]
39.`hai o suna vrunu da sau nu?
40.`imi ia ji mie cnva o mel hai va rog poate macar atat puteti sa faceti ptr mne [m]
41.`ba am o mare problema am uitat ce inseamna give me more Ajutor eko sasu voi le aveti cu engleza si kamyyy uitasem de kamy [m]
42.`care dai o parere? Nu sariti pe mne>< Hai ca`i poza aia cu Iukyko cand are sanii mari Mrg ea mereu ii are [m]
43.`ba suna naspa kenyko? cuplu dintre iukyko si keno Takashi taci.! Nu ma mai intimida atata [m]
44.`i`auzi ba kamy are nevoie de ajutaor.!Da nu va e rusine asa? Care are digi buzz urgent.! Niki eu nuj despre ce`i vb Dar dati buzz care aveti [m]
45.`va place gajika de la avtru meu? e bya sora mea aia din alta mama .`Purcika nr 1 io sunt 2 ca`s mai slaba ca ea [m]
46. `ba furnici cu picioare de elefant Bagati`ma`n seama ca ma pliktisesc.!`) Hai executarea)))))))).!`.
47.`care are idu lu zeka.?`Hai ca la mne mere greu jigodia asta de pc.Ji imi mere greu sa intru pe pag ei.!` . Multumesc [m]
48.`care dai o parere? E skitsa care mi`a luat o ora.!` Nu radeti. Am avut multe de modificat. [m]
49.`ba a salvat cnva skitsa? [m]
50.cei cu ochii albastri si caprui stiu cel mai bine sa iubeascka.....si au mila sa nu'l faka pe celalalt sa sufere...dak citesti asta cu mana pe mouse...maine iubirea vietii tale....iti va spune ca te beste......dak nu dai massu la toata lista.....vei avea ghinion in dragoste... ..scz de mass l.am primit si eoo panarama de mass da`l dau si io sa stresez lumea`
51.`hai ma nu mi`ati dat igg? mai repede pana nu va dau eu.
52.`nu ma faceti a dreq ca ma cert cu tta lista.`Nu ma credeti in stare? inseamna ca nu stiti cat de a drequ pot sa fiu. Igg ma repede numai vreau nikio legatura cu persoanele fake. [m]
53. `care dai o parere? Nu`i ff reusit da mhhhh Hai ca nu muriti [m]
54. `lumeee.! atentie ptr prima data in viatsa mea mananc rosii.! [m]
55.`ba are cnva idu lu deidara? si la tti aia din akatsuki cati ori fi [m]
56.`este baaaaaaaa mi`a iesit media anuala 9,20 sunt tare [m]
57.`ba care dati o parere? [m]
58.`baaaa faceti`l pe makoto sa vbeasca cu takashi. Nu`s bestiee nu i`am fct nmka. Oare chiar o fi murit? abstract niki mie nu`mi raspunde [m]
59.`pa ba am plecat la premiere.
60.`hai pa io am iesit.`Vbim maine .`Kato vezi cum il violezi pe Takashi fara mne )`Bne glumesc [m]