Animezup - forum manga si anime
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? (/Thread-Ce-ati-face-daca-v-ati-trezi-langa-userul-de-deasupra)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - ~Space-Bound - 04-08-2011

Beks, babe. 15
Poooi, daca m-as tezi langa tine in pat, in primul mi-ar fi frica de ce am facut inainte in pat 24).
Apoi m-as intreba daca a fost frumos ce am facut. 24)
Glumeam. 9 Poi nu stiu. M-as holba la tine, muuult, si fix unde nu ar trebui. Si na, nu mai stiu 24).



RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Dufresne - 04-08-2011

Beki, te-aş uda cu o găleată mare de apa cu gheaţă.
După..
Te-aş băga în congelator.
Trimite în China.
Şi într-un sfărşit aş lua ceva bani pentru organele tare..

Nu ca's "tare ciut"? 5



RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Catsz - 25-08-2011

Daca m-as trezi langa Briskly? oh...serios?!
Pai sa vedem...in primul rand as vrea la baie24) Apoi as veni si m-as holba la ea.(esti fata, nu?24 ) As incerca sa n-o trezesc, apoi cand mi-as aminti de postul sadic(yeah) pe care l-a facut as pune muzica rock screamo si as cauta un furtun si as uda-o din cap pana-n picioare. Apoi i-as pune multe multe...si mai multe intrebari (cum mi-e firea), poate m-as da la ea39
Sau sau as saruta-o cand doarme9 da, cred ca ultimele doua!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Alicia - 25-08-2011

Daca m-as trezii langa tine in pat [defapt, daca m-as trezi langa oricine in pat ..21], in primul rand as sta ca o idy sa ma gandesc cum am ajuns in aceasta "situatie" [stiiiu, a fost o intrebare pe zup ..21)], apoi, dupa ce imi dau seama unde suntem, te-as impinge pana ai cade din pat [sa te trezesc 921] si dupa cred ca ar urma un asalt de intrebari ..21


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - βεκi - 26-08-2011

Aww, nu stiu ce as face. Ar fi ciudat sa ma trezesc cu cineva pe care nu cunosc, dar totusi...ar fi foarte interesant : > Pai cred ca ti-as pune tot felul de intrebari, cum am ajuns noi in pat o.o Ce cauti acolo...etc. Then, cuz i'm bored, o sa iesim la o pizza si o sa ne imprietenim : > . I know you want that too 15


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Piersicuta - 30-08-2011

Beki, poi ce ti-ar face o perversa ca mine daca s-ar trezi cu tine in pat? Probabil te-as alerga prin toata casa21 in cautare de raspunsuri, iar atunci cand o sa dai de un perete o sa iti zic ceva genul :WTF? Credeai ca te manc? Vroiam cercelul innapoi! Iesim la un suc?15 Si asa o sa devenim prietene, o sa fi nasa mea la nunta24, a copiilor, blah blah blah Happy And!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Daria v2 - 31-08-2011

Te-aș lua în brațe, te-aș smotoci până nu aș mai putea și s-ar zgâlțâii patul, apoi te-aș pune să îmi faci micul dejun la pat și să îl degustăm împreună. Aș începe să râd ca o isterică. Te-ai speria. Ai fugi. Ai revenii din nou. Mi-aș cere scuze. Ne-am culca înapoi de parcă nimic nu s-ar întâmpla. Happy end, ăih ?


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - βεκi - 05-09-2011

Oh, as avea o groaza de ganduri perverse 15 Joking...gandurile perverse vin dupa ce ne cunoastem : > M-as bucura sa stiu ca m-am trezit cu cineva langa mine...asa, cineva cazut din cer o_o Ar fi cam ciudat, insa m-as bucura. Nu ti-as mai da drumul sa pleci din casa mea : > Si...da, te-as adopta : > O_O




RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - yaoi maniac - 05-09-2011

Tipete. Impusaturi. Gandit mult. Incercat sa te impung cu piciorul sau cu mana. Pana la urma m-as calma si as incerca sa fiu cat mai ospitaliera. ^^
[edit] Asta cred ca s-ar intampla. Si pana la urma, nu doar cu tine as incerca sa ofer cam tot ce vrea, ci cam cu oricine, cred. 106