Animezup - forum manga si anime
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? (/Thread-Ce-ati-face-daca-v-ati-trezi-langa-userul-de-deasupra)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Ade Lawl - 16-05-2011

Lynnule, iar te joci?
Oricum, daca m-aş trezii lângă tine? Mi s-ar părea un lucru super normal + că s-ar putea întâmpla dacă vii la mine.
W/e. Dacă m-aş trezii lângă tine în pat, te-aş privii preţ de câteva minute şi apoi te-aş învelii. Apoi te-as mai lăsa să dormi. După ce te trezeşti te-aş lua la o plimbare aşa, de dimineaţă, apoi micul dejun, then ceva p'afar.. Cine mai ştie?

P.S:Miss you!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Daria v2 - 16-05-2011

Crăci, dacă m-aş trezi lângă tine, cred că te-aş lua în braţe, iar apoi m-aş juca cu părul tău, iar apoi cred că ţi-aş da cu o pernă în cap până te-ai trezi, corect, nu ? Aşa credeam şi eu. După asta m-aş uita la tine cum ţipi la mine că te-am trezit, iar apoi m-aş culca înapoi ştiind că tu încă ţipi la mine pentru acele perne în cap. End of story.

P.S.: Ştii că te iubesc, nu?


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - MaDyY - 20-05-2011

Zuzu 39
Nu stiu ce as face daca m-am trezi langa tine21
Dimineata sunt "fluffy" rau, asa ca cel mai probabil te-as zmotoci putin-putin mai mult- apoi, poate ti-as da ceva de mancare, then all the day pissing you off 4


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Sângerica :3 - 25-06-2011

Madyy...aaa.. chit ca nu te stiu(bla bla bla) si te gasesc in pat cu mine,primul lucru pe care il fac este sa trag cearceaful de pe tine si te las sa ingheti. Trebuie sa intelegi ca la mine in casa este foarte racoare. Cand ma trezesc si te gasesc cu lumanarile pana in barba(da,da,alea de atunci cand iti curge nasul) te iau de mana si te duc totusi in cada,unde te asteapta apa calda si schimburi (nu in apa,nu ma intelegeti gresit,oameni buni 21 ). Apoi vei fi instrumentul meu de torturat oameni toata ziua si mai ales animalutele maneliste :3


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - βεκi - 09-07-2011

Hmm 39 I don't know you, dar asta nu inseamna o piedica :]]
Pai ti-as face poze si le-as pune pe facebook pentru a le arata curiosilor noua mea colega de ...pat? O_O M-as mandri cateva saptamani, dupa care te-as invita la un Macao 15


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - yaoi maniac - 09-07-2011

Am vorbi despre Mir si ce dragalas este + repp-ul lui genial, dar nu ca a lui JunHyung. 15 Parcuri, plimbari, discutii si chestii. 106


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Tan - 09-07-2011

cel mai sadic lucru ever, as invata-o matematica, fizica si informatica 2124 191919


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Ade Lawl - 09-07-2011

Tan, dacă m-aş "trezii" lână tine.... nu, nu, nu, mai degrabă m-aş trezii pe jos...
Păi, în primul rând m-aş întreba ce dracu' cauuuţi tu la mine în oraş, la mine în casă, la mine în PAT! M-ar trece nişte gânduri...
What so ever, te-aş lăsa să dormi. N-aş vrea să te trezesc şi să fii morocănos toată ziulica.


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - +Rin+ - 09-07-2011

LMFAO!!!As tipaaa cat m-ar tine gura!!Ce naiba!N-ar fii ciudat sa te trezesti cu o persoana straina in propriul pat!?!Weird...Apoi...Cred ca as pune intrebari ca o nebuna iar dupa m-as purta ca si cum am fi BFF si ti-as arata orasul! 24 Jesus Christ why have you sent a idiote kid like me on earth!!? T_T


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - βεκi - 09-07-2011

15
Pai daca m-as trezi langa tine, defapt daca tu te-ai trezi langa mine ar trebui sa te simti foarte norocoasa...defapt...nu, nu ar trebui sa te simti norocoasa, deoarece ai avea pe cap o nebuna O__O Pai, ce as face? In primul rand am vorbi despre Death Note, unul din animeurile mele preferate ( am vazut ca ai la semnatura gif cu Light si asta mi-a starnit curiozitatea :]] ), am vorbi asa ore intregi, cum il ador eu pe L si Light, dar mai mult pe L :]] Dupa care am juca piatra, hartie foarfece O_O si nu stiu, fazan...tot ce poti juca intr-un pat ? O__O