Animezup - forum manga si anime
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? (/Thread-Ce-ati-face-daca-v-ati-trezi-langa-userul-de-deasupra)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Michiyo道代 - 13-12-2010

Daca m-as trezi langa tine ....... As incepe o conversatie despre animeul Bleach in scopul de a incerca sa aflu ce avem in comun , si cine stie , poate ne-ar placea aceleasi lucruri si ne-am imprieteni ^^ . Daca ne-ar placea acelasi lucruri , am fi prietenele cele mai bune intr-o secunda cum a fost in cazul meu cu Elvira 4 .


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - nimeni - 13-12-2010

waw ... ce as face oare ?
cred ca as deschide ochisori somnoroasa si as tipa ( poate as cadea din pat , dar e obtional 21 ) . Oricum as incuia usa si dupa ce ti-as adresa un interogatoriu lung mi-as da seama ca esti de pe zup si as tipa din nou de incantare .
Cel mai probabil ne-am plimba prin oras , iar eu as vorbi intr-una , dar as face orice sa te simti ca acasa . Am vb intr-una si intr-una pana ne-ar durea gura ( in cazul meu e o raritate 21 )
As incheea ziua probabil cu un schimb de id-uri si probabil am ramane prietene bune 4


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Dufresne - 13-12-2010

Pai dat fiind ca nua m vorbit cu tine in viata mea as frace ceva de genu:
-ce?Unde?Cand?Cum?Cum ai intratTi-as da cu perinita in cap [sorry.. ] as lua matura si te-as lua la suturi pna ai iesi afara din casa mea,patul meu si viata mea.Desigur 45 daca cumva vrei sa ne cunoastem mai bine ,atunci dupa ce ti-am dat o mama de bataie,mi-as cere scuze si te-as intreba ce faci aici 5[sorry..]

1515


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - yaoi maniac - 13-12-2010

Bag repede un.......... edit! Sa nu va ganditi la altceva, dupa ce imi bag caietele in dulap revin cu un edit.


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Mitchy - 13-12-2010

Dar eu daca ma voi trezi linga userul deasupra as tipa in gura mare>>>>>AAAAAA.....yaoi maniac>>>sper ca nu e si yuri maniac...O.O....
Dar sincer nu as fi deloc nefericita daca mas trezi linga tine draguto^^....as fi chiar bucuroasa>>mai ales sa ajung in Romania^^


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Elizabeth - 15-12-2010

Sa ma gandesc 39
mic dejun, iti prezint orasu' , anime si te trimit acasa 106


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Mitchy - 18-12-2010

hmmm...Mersi mult!
Asta inseamna ca sunt bine primita21
Stai ca iau mine bilet la tren si vin>>dar ma gindesc ca nu ma alungi din prima>>ca-i cam zapada aici si poate sa nu aiba ruta inapoi aceeasi zi^^
Daca am asa soarta...atunci cu placere as face si eu acelasi lucru ce face Elizabeth ptu mine...voi veni la ea>>dar ne trezim in camera mea21...imi convine...


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Michiyo道代 - 19-12-2010

Cred ca m-as imprieteni cu tine imediat. Nu mi-ar fi greu. Plus ca suntem si colege de banca la thread-ul "Anime classroom", iar asta imi va da mai multa usurinta in a vorbi cu tine ^^. Prin urmare, am deveni prietene bune din prima clipa.


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Mitchy - 20-12-2010

Da Michiyo...daca ma trezesc linga tine la fel cred ca si tine...in schimb pentru nota buna la teza imi vei ocupa ziua cu ceva nemaipomenit^^...heh..ar fi nostim^^
Apropo...si colege de banca inca foarte nebune>>dupa taraboiu cela>>nuti faci griji de propria camera>>de ne apuca iar criza?21


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Debb.' - 20-12-2010

In primul rand cred ca as incepe sa urlu in gura mare. Sa te lovesc in cap cu perna.. probabil si cu telefonul ca ii totdeauna langa perna mea :]]. Ti-as turna dupa aia un pahar de suc in cap si as aduce galeata cu apa. Dupa aceea probabil ti-as aduce bandaje si si tot ce iti mai trebuie. Trusa de prim ajutor :]].