Animezup - forum manga si anime
Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--187)
+---- Subiect: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? (/Thread-Ce-ati-face-daca-v-ati-trezi-langa-userul-de-deasupra)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Cherie - 03-08-2008

Ok deci cred ca era si randu` meu sa vin cu o idee... deci sper sa va placa:

1.Iti exprimi uimirea...
2.Incercati sa fiti originali.

Altceva nu stiu ce sa va mai zic...va dati singuri seama 10!
Jane!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Gwindel - 03-08-2008

Hmm O_O' in primul rand m-as bucura foarte mult pentru ca in sfarsit m-as intalni cu o fana anime de treaba pe care o cunosc de pe un forum and yeah Kyandeeu-chanu e foarte de treaba si chiar mi-ar place sa ma trezesc langa ea, dar nu in pat lol O_O'''''''


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Jigoku - 03-08-2008

well....
-Shin-chan!!! *hug* *hug* and...*hug* How are you? ^^
cred ca as speria-o pe saraca Shin cu o reactie de-asta,insa nu cred ca m-as putea abtine
dup-aia i-as arata imprejurimile,
i-as face cunostinta cu alti fani anime din zona
i-as pune un infinit de intrebari si as face-o sa rada,mai mult ca sigur ^^


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - dia_love_gackt - 03-08-2008

Ok..la inceput poate ca as avea putin emotii, dar mi-ar trece destul de repede...Deci jigoku, daca m-as trezi langa tine, in primul rand ti-as pune niste intrebari legate de tine, de exemplu care e culoarea ta preferata, ce muzica asculti, ce formatie iti place, care e actorul tau preferat, etc. dupa care ti-as spune si eu despre mine. Iar dupa ce discutam putin una despre alta, poate m-as plimba putin cu tine prin parc si am mai discuta despre diferite subiecte...


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Cherie - 07-08-2008

Mwahahaha dia-chanu !
Dudy style:

Bun m-as trezi si m-as duce mai intai la bucatarie ca sa mananc o bomboana, apoi ma duc la baie si imi fac toaleta si cand ma intorc, in timp ce ma stergeam pe fata, vad o fata pe podea o.O. <<ce-i drept daca visez ceva legat de naruto tre sa dau cu picioarele -_______-">>. Ma duc iar la bucatarie sa-mi mai iau o bomboana si gasesc un bilet cu ce treaba am de facut prin casa de la mama *printre care si spalatu` rufelor*. Zambesc diabolic amintindu-mi de fata de pe podea, iau cosu cu rufe si-l rastorn pe tine.
U: Hey!
me: asculta tipa: cine esti, ce cauti aici si....ai dormit bine "? ?
U:Ooo sunt dia_love_yuki-eiri de pe animezup ,habar n-am cum am aterizat pe aici si....am dormit destul de bine. app: cand il mai visezi pe naruto, incearca sa numai vb. in somn 3!

Afland pana la urma cine esti te iau im brate si t einvit la micul dejun. Apoi deschid pc-ul si ne uitam la catea anime-uri, mancam ceva*mai multe*dulciuri si pe la 5-6 dupa amiaza te dau pe usa afara si fluturand mana iti spun zambareata: Babay!
21 lol ce minte pot avea!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - NiyaTai - 07-08-2008

Lol... interesant topic...
Poi cred ca as reactiona ceva de genu':
Wtf? Cine esti? Geez, e clar ca visez. Poate am mancat ceva stricat...
*Si cand mi-as da seama ca nu e vis* Zomg! Ce lume ciudata... cine vrea Cinni Minnis?

P.S. Chiar nu stiu cum as reactiona, dar de obicei fac haz de necaz asa ca...

Ja Ne!


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Games Master - 10-08-2008

Ce sa fac 21 .. as ramane uimit dar daca arata bn Smile m-as culca cu ia la loc 21 ( original nu 21 ) ..
Sau am freca menta pana dimineaza , sg ca ma va invinge deorece este campioana la frecat menta 21 ..


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - Yaoi Queen - 10-08-2008

Dak m-as terzi q pricop langa mine (in acest moment) probabil ca i-as trage o palma zdavana + un pumn k a comentat de gackt 65 apoi poate o sa iau toporul(BONUS), dar nu stiu sigur65
Ah si dupaia probabil ca i-as zice "Ce #%$&& cauti la mjine in casa?! Beshi afara ! La usa cu tine" (asta dak e la mn in casa, dak nu, il arunc de pe un zgarie-nori 65 24
Parerea din acest mmoment 24 poate se va schimba 78 who knows >.>

╚»♥♣by Kaname ♣♥


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - amane misa shinigami - 10-08-2008

Poy ce sa fac 21 sa lesin ,:Onu,poate sa nu imi vina sa cred ce se intampla sa asa ceva dar in rest ami nimic!!!!!!poey dupe ce lesin si am trezesc mai lesin o data21 si dupe aia il iau la intrebari:bla..bla...bla stiti si voi!2421


RE: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? - ForeverAlone - 12-08-2008

Daca as intalni userul de deasupra,m`as intreba ce face langa mine,de unde a venit si de ce a venit[too shy to say something to a person i never met 10],dar i`as spune sa isi faca mai mica semnatura,sa mai incapa si altceva prin camera/oriunde am fi 21 .