Animezup - forum manga si anime
Seturi la comandă ! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Fan Zone (https://www.animezup.com/forum/Forum-Fan-Zone)
+--- Forum: GFX Area (https://www.animezup.com/forum/Forum-GFX-Area)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--190)
+---- Subiect: Seturi la comandă ! (/Thread-Seturi-la-comand%C3%84%C6%92)



RE: Seturi la comandă ! - Kazuki - 31-08-2010

Hello, vin şi eu cu o micuţă cerinţă: vreau o semnătură cu poza asta
Nu am preferinţe, doar să arate bine and please hurry up T.T

Gaaah! Text prea scurt!



RE: Seturi la comandă ! - Ryuu - 31-08-2010

(31-08-2010, 11:34 AM)Cherie. A scris:
(25-08-2010, 03:15 PM)Cherie. A scris: Am nevoie doar de un sig :].
Stock: Click.
Autor: Lynn sau Alysu.
Text: Hm. Să mă gândesc - Shattered soul...
Mărimea: 400 x 130
Preferinţe: Nu am cine ştie ce pretenţii, vreau doar să folosiţi culori închise 39. Albastru închis, negru, din astea. Iar textul cu un font mai micuţ, să fie gen cele scrise de mână. Cam atât.
Merci d'avance.

Se pare că Lynn nu-mi poate face comanda. So... se oferă cineva 21 ? Nu contează cine, doar să iasă bine.

iau eu,insa nu voi folosi marimea ceruta,nu ma pot descurca pe o asa marime + ca poza nu ar veni bine...o intrebare[nu fac sigul pana nu raspunzi] vrei ca amandoi sa apara in sig?o,0


RE: Seturi la comandă ! - Cherie - 31-08-2010

(31-08-2010, 11:52 AM)Ryuu 竜 A scris:
(31-08-2010, 11:34 AM)Cherie. A scris:
(25-08-2010, 03:15 PM)Cherie. A scris: Am nevoie doar de un sig :].
Stock: Click.
Autor: Lynn sau Alysu.
Text: Hm. Să mă gândesc - Shattered soul...
Mărimea: 400 x 130
Preferinţe: Nu am cine ştie ce pretenţii, vreau doar să folosiţi culori închise 39. Albastru închis, negru, din astea. Iar textul cu un font mai micuţ, să fie gen cele scrise de mână. Cam atât.
Merci d'avance.

Se pare că Lynn nu-mi poate face comanda. So... se oferă cineva 21 ? Nu contează cine, doar să iasă bine.

iau eu,insa nu voi folosi marimea ceruta,nu ma pot descurca pe o asa marime + ca poza nu ar veni bine...o intrebare[nu fac sigul pana nu raspunzi] vrei ca amandoi sa apara in sig?o,0

Ok, e în regulă dacă nu se poate mărimea aia. Cât despre întrebare... Doar Ciel, copchilul, ar fi extraordinar. 21 Mulţumesc anticipat.

EDIT : Îmi place prima variantă - e de-a dreptul genială, dar, din pură curiozitate, voi aştepta şi varianta cu Ciel.


RE: Seturi la comandă ! - Ryuu - 31-08-2010

Am terminat,insa din pacate am inceput inainte sa postezi >_>' si i-am bagat pe amandoi acolo
Daca iti convine cum a iesit,poarta-l,daca nu cere altcuiva comanda...^_^'
eu unul sper sa-ti placa si mai tarziu fac si varianta cu ciel,acum am ceva treaba >_<'
ori astepti ,ori ii ceri altcuiva >_>'

iata sigurile[2 variante]

[Imagine: 12-6.jpg]
||
[Imagine: 11-1.jpg] ->am dato-n bara cu textul...


RE: Seturi la comandă ! - Alysu - 31-08-2010

Kazuki iti iau eu comanda. Daca cumva nu o vezi azi pusa [dau edit] atunci te rog roaga pe altcineva. k ai zis sa ne grabim >.>" eu chiar ma grabesc, dar uneori graba strica treaba...

Dau edit.

[edit] E gata phew sper sa iti placa si sper k m-am grabit xD

[Imagine: justakoreanfamousguysign.png]

Nu iti place, poate oricand sa iti faca altcineva ^^


RE: Seturi la comandă ! - Bitter Death. - 31-08-2010

Buna.As avea si eu o comanda daca se poate:
sign:click
As vrea sa predomine tot aceleasi culori,fata sa fie scoasa mai in evidenta,poate un border dublu sau cum vreti,ca efecte las la alegerea voastra si as mai vrea textul:Thinking of you,iar ca font as prefera Brock Script sau daca nu aveti,atunci altceva.
si avi:cu superbitatea asta efecte,las la alegerea voastra,poate si un border si as vrea ca culorile sa tinda spre albastru sau daca nu se poate,atunci sa fie maro.sa le faca cine are timp si cine vrea.sper ca nu v-am dat mari batai de cap.arigato


RE: Seturi la comandă ! - Flash - 31-08-2010

Maică, ţi - e greu să citeşti nişte reguli ? Trebuie să ai 30 de posturi ca să ceri o comandă. Primul post al topicului.


RE: Seturi la comandă ! - Bitter Death. - 31-08-2010

Sorry,voi face 30 de postari si ma voi intoarce.Scuze inca odata,pe viitor voi fi mai atenta sper.


RE: Seturi la comandă ! - MaDyY - 31-08-2010

Hehe me again ^_^
Vreau un set cu aceste imagini [ nu neaparat cu toate ]:
1
2
3
4
5
6
Sig`ul as vrea sa semene cu aceasta , dar inaltimea ceva mai mare.
Iar avatarul as vrea sa fie imaginea nr 5.
Nu m-am gandit la un text, dar daca gasesti ceva care sa se potriveasca nu ma supar ^_^

See ya.


RE: Seturi la comandă ! - nibbles - 31-08-2010

MaDyY O_O
..............................................