Animezup - forum manga si anime
Seturi la comandă ! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Fan Zone (https://www.animezup.com/forum/Forum-Fan-Zone)
+--- Forum: GFX Area (https://www.animezup.com/forum/Forum-GFX-Area)
+---- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva--190)
+---- Subiect: Seturi la comandă ! (/Thread-Seturi-la-comand%C3%84%C6%92)



RE: Seturi la comandă ! - Flash - 04-05-2010

Lya, ti-o iau eu. dau edit dupa ce termin. asteapta editul...

sper să-ţi placăăă. . . dacă vrei retuşări să-mi prin PM ori pe mess. id-ul meu e la profil.

[Imagine: 15v91c.png]

[Imagine: o6z9tg.png]


RE: Seturi la comandă ! - Riluri - 04-05-2010

Ok... acum poza ar trebui sa mearga... Vreau doar o semnatura cu poza asta:
http://media.photobucket.com/image/anime%20girl%20blood/Sonycat12/Anime/Anime1.jpg?o=20
Undeva acolo, daca se poate sa fie textul: au revoir, meunier!
Ca si efecte.... as vrea unele cat mai "dark"...culori mai reci... iar ochii ei rosiatici si sangele de pe fata sa fie scoase in evidenta....
So... cine poate...multumesc anticipat^^


RE: Seturi la comandă ! - Teki - 04-05-2010

Salut ^___^ vreaauu şi eu o semnătură, cu imaginea asta
Ca grafician, oricine este disponibil.
Aş vrea să predomine verdele, dar să nu fie strident, după placul ochiului ca să zic aşa : )). De preferabil nuanţele de verde care se află acolo.
Nu vreau să fie încărcat de efecte, ceva simplu or samth' şi dacă e puteţi folosi o textură cu buline :33 , dacă vreţi. dacă puteţi. Oricum să nu fie încărcat.
Text: You are my sweety tiny thing
Textul să se afle pe o parte şi pe dealtă parte a chestiei ăleia, că nu ştiu ce e, but is so cute <33.
Uuu şi vreau ca el/ ea ( chestia aia ) sau ce o fi el/ ea ( tot chestia aia )să iasă în evidenţă, dar să se afle şi floarea aia pe acolo.
Vreau ca semnătura să aibă dimensiuni mici, nu vreau să fie mare, mică 350x150 sau ceva gen 4 .
Şii dacă îi puneţi border să fie continuu, în caz că puneţi. Mie îmi este indiferent.

Şi atâta, plec cu speranţa că nu v-am dat prea multe bătăi de cap.
------
Edit. Mersiii e perfect <33 hugis ^^ !


RE: Seturi la comandă ! - Flash - 04-05-2010

Riluri, o voi lua eu. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . dau ediiiiit


RE: Seturi la comandă ! - Cherie - 04-05-2010

Buna, buna.
Hm, fara alte introduceri, am venit cu o cerere pe care as vrea sa mi-o faca Rx~ daca poate - imi place cum lucreaza, simplu si dragut. Directa, nu? 21

Okey then, pt. semnatura as dori poza asta
Nu stiu cum ar trebui facut - nu le am cu astea - dar ar trebui sa iasa ceva placut si potrivit. Ceva care sa exprime sentimentele pe care ar trebui sa le trezeasca imaginea. Ma rog. Ceva de genul. Cat despre text... Vai. Sunt destul de bata. Cred ca "Let me raise you up, let me be your love...". Daca ai vreo idee mai buna, chiar te rog sa te folosesti de ea. 21
Pt. avatar as vrea-o p'asta

Cam atat. Nu am alte preferințe si sper ca nu am cerut prea mult 21. Poti s-o faci oricand, te inteleg perfect. Merci anticipat! Au revoir.


RE: Seturi la comandă ! - Mimisor - 04-05-2010

Jusr D, iti fac maine comanda, acum sunt franta iar acum tot ce am in cap este chimie, testu' masii.

Dau edit. ^^

[Imagine: m9lf7q.png]

[Imagine: 2cduy4z.png]

Sper sa iti placa. :]


RE: Seturi la comandă ! - Alysu - 04-05-2010

Tekami iau eu cererea ta... cel tarziu pe vineri >.< am de lucru plus teza la chimie T_T voi muri saptamana asta... deci, cel mai probabil dau edit. Si a da, in caz ca nu iti convine k vine asa tarziu, atunci las pe altcineva 106 si a da >< sper sa reusesc sa iti indeplinesc conditiile xD

[Edit]
Oke, teza data... slujba gata pana sambata =.= si acum lucrarea...

[Imagine: animezuplucrareverde.png]

1 - de avatar nu ai zis absolut nimic, deci nu am facut...
2 - am incercat sa iti fac pe plac, insa cu greu... de ex textul - nu l-am putut pune deoparte si de alta a chestiei aleia, fiindca acoperea buchetul si vroiai sa fie si el important...
3 - cerculete nu am 22 am cautat si cautat la texturi si Doamne daca am gasit ceva... doar ce aveam in calculator, si asta doar unul... urasc viata asta T_T
4 - daca doresti modificari, zi sau daca nu e bun, roaga pe altcineva atunci ^^ eu am dat totul sa iasa bine...


RE: Seturi la comandă ! - Flash - 05-05-2010

Riluri. . .

nu am mai dat edit. . .

dacă doreşti schimbări la set, îmi poţi spune


[Imagine: ve5irk.png]

[Imagine: 119xc0m.png]


RE: Seturi la comandă ! - Lya - 08-05-2010

Helăăăău!

As dori un set cu imaginea asta.

Culori: deschise, insa sa nu deranjeze tare ochii, daca se poate folositi cat de putin puteti rozul.As vrea ca ochii rosii sa fie aprinsi, pusi in evidenta, ceva gen infricosatori, la fel si la iepure, ăă soarece, daca il puneti si pe el.

Text: Pronti, ventosa?
Sa fie mai...cum sa zic?Sa nu fie scris de mana, dar nici arial.Gasiti voi ceva.Si as vrea sa nu incurce imaginea, vedeti voi unde-l puneti.

Autor: ... 22 cine vrea.

Bye!


RE: Seturi la comandă ! - Mimisor - 08-05-2010

Lya, iti fac eu comanda.

O sa dau edit ^^

Edit.

[Imagine: 1oxcer.png]

[Imagine: 2ez49l5.png]

Sper sa iti placa. ^^