Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Biscu' iz back ^^ - 12-12-2010

Desi sunt multe lucruri pe care le urasc la ea... probabil si ajuta-o ca o buna prietena ce sunt si in final cand as afla de petrecere i-as multumi si as intrebao de cadouri 21
NEXT: Ce ai face daca ai face parte din Akatsuki si toti membrii ar fi indragostiti de tine?? 21 srry lipsa de inspiratiea46


RE: Ce ai face daca..... - Heaven - 12-12-2010

Pai... as profita de toti evident19 Adica, doar odata in viata ai onoarea ca o intreaga echipa de ucigasi sa fie indragostiti de tine 19 Ohhhh.... chiar as vrea asta. Oh, si cat as mai profita de ei, mai ales de Itachi al meu 15

Next: Ce ai face daca Itachi te-ar rapii si ar vrea sa profite de tine? 19 19 19


RE: Ce ai face daca..... - Michiyo道代 - 12-12-2010

Daca as avea 18 ani sau mai mult , poate ok , probabil n-as avea nimic impotriva 21 . Sa fim seriosi acum , e personajul meu preferat :X . Dar totusi nu cred ca m-ar rapi fara sa vreau si eu :p .
Next : Ce ai face daca .......... Al treilea Hokage te-ar ameninta ca daca nu il lasi sa profite de tine te omoara ? 21 24


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 13-12-2010

-Ce :?? stai un pic ce crede mosul ala batran nu imi pasa ca ii haokage si nici daca ar fi regina Angliei sa imi ceara asa ceva nu as face-o mai bine ma sinucid asta ca iti fac un favor si nu iti patezi tu maiinile decat sa fiu cu tine mos batran cu minte bolnava :die:
Ce ai face daca in timp ce ai dormi ar veni langa tine Neiji si ar face galagie(adika ar pune muzica pe telefon si ti-ar pune-o la ureche fiind la volumul maxim sa spunem ca tu visezi frumos in acel moment)?


RE: Ce ai face daca..... - Michiyo道代 - 13-12-2010

Mai multe . In primul rand , as sparge telefonul ala . In al doilea rand , as tipa la Neji sa se auda pana in China . In al treilea rand , l-as arunca pe Neji pe geam . In al patrulea rand , m-as duce iar la culcare 4 .
Next : Ce ai face daca te-ai trezi cu Jiraiya in pat de dimineata ? 24


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 13-12-2010

-Omg,:scary: ce naiba cauta in patul meu gata i-au cutitul mai bine tati un nene urat ii patul meu cheama politia pe oricine si dupa aceea il lovesc un pic cu paleta de tennis in cap ca sa poata visa frumos in continuare :ha: sidupa aceea il trimit dupa gratii
Ce ai face daca ai afla ca trebuie sa te casatoresti cu Gaara?


RE: Ce ai face daca..... - Michiyo道代 - 13-12-2010

CEEEEEEEEE ??????????????? Eu , sa ma casatoresc , cu ........... Gaara the evil one ?????? As fugi din oras , asta-i clar ! Sau as face eu ceva sa anulez casatoria ....
Next : Ce ai face daca ai fi nevoita sa locuiesti in acaeasi casa cu Gai si ar fi un singur pat ? 24


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 13-12-2010

-Mam hotarat !dorm pe jos,deci patul este doar al tau si ca sa nu te deranjez,merg sa dorm pe o banca afara,in plus este insorit afara cred
Next:
Ce ai face daca Rock lee ar veni la tine in camera doar in boxerii iar la gat ar aveea o funtita si tiar spune :Hey Baby ce ai de gand sa facem(tragand un zambet sarmant)?


RE: Ce ai face daca..... - Michiyo道代 - 13-12-2010

M-as uita la el ca la curci ........... Dupa care l-as intreba ce naiba face el aici in camera mea . Nici nu as astepta sa raspunda , l-as da afara imediat si i-as zice ca vreau ca eu sa stau in camera asta si el sa nu ma vina vreodata la mine .
Next : ce ai face daca te-ar saruta Chouji ? 21 24


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 13-12-2010

Cred ca dupa aceea m-as duce la cel mai apropiat cos de gunoi si as sa tot ce am avut in stomac afara iar dupa aceea mi-as astepta printul pe cal alb care sa ma faca sa uit aceasta imagine traumatizanta:s2nu ca ar aparea el dar fie si asa:?:
24 )
Ce ai face daca te-ai trezi langa Gai el spunandu-ti iubit-o tu desigur fiind confuza de ceea ce auzi si dupa cele spuse de Gai ar aparea si 6 copii spunandu-ti ,,Mami'' si lui ,,Tati'' ?