Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 12-12-2010

21 Imi place raspunsul tau...
Asa...pai as convinge maicutele sa faca schimb de locuinte cu campioni de la sumo.Si cred ca este evident cum realiza Lee cand v-a afla 21
NEXT:Ce ai face daca ai afla ca Sasuke va avea un show la TV unde va dansa in TUTU cu ciorapei roz si doar un sutien desigur si acesta roz.Dar nu singur acompaniat de Orochimaru si ca invitata speciala,adica cea care va dansa cu ei esti tu!15


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 12-12-2010

-Mersi-
-Eu,cu tutu si ceva roz pe mine plus un dans cu doi nebuni cred ca au incurcat persoana, bun deci sa vedem ce as face asa deci dragilor nu pot sa vina pentru ca stiti tocmai ce m-am despartit de fostul si acum sufar in dragoste dar am auzit ca lui ii place de voi doi si vrea el sa va acompanieze asa ca voi mergeti linistiti la spectacol si facetiva de ras adica vreau sa spun castigati ca va veni si el(dar el defapt nici nu exista si asa ei vor trebui sa faca spectacolul in doua persoane nu in trei)
next:Asa ce ai face daca te-ai trezi in corpul lui Itachi si el sa-r trezi in corpul tau?


RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 12-12-2010

:ask: WT???
Daca as fi doar eu in corpul lui cred ca as sari in sus de bucurie>OMG-un asemenea corp..desigur e putin ciudat nu?21Dar el,iin corpul meu?L-as ameninta ca ii tai mainile si picioarele daca se atinge de vreo paarticica din corpusorul meu!!Daca face el ceve,nu0mi pasa!Numai sa nu se atinga de corpul meu!

NEXT:Ce ai flace daca ai afla ca esti fica lui Orochimaru?T_T-lipsa de inspiratie


RE: Ce ai face daca..... - Vex - 12-12-2010

Ahm, i-as spune ca vreau sa-mi reneg singura drepturile *laughs* . Ca "tata, eu nu te suport, hai sa nu lungim discutia asta care oricum n-are sens ..." Apoi, as vrea sa aflu cine e mama mea :]] Sa stiu si eu cine a vrut sa ma teroriezeze in halul asta :]]

Next : Ce ai face daca Sasuke ar veni intr-o cutie mare de Craciun, stil impachetata, alea alea, iar in mana cu un buchet mareee de trandafiri rosi ?


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 12-12-2010

-Nu imi trebuie cadoul,poate sa il duca cine lo adus la altcineva ,reneg cadoul ,si dap ii multumesc de florii
Next:
Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si ar incepe sa cante,, I'm too sexy for my love too sexy for my love
Love's going to leave me I'm too sexy for my shirt too sexy for my shirt'' si in acelasi timp siar da hainele jos


RE: Ce ai face daca..... - Vex - 12-12-2010

L-as privi perplexa 22 si i-as spune sa se dezbrace doar pan` la boxeri, ca m-ai departe nu vreau sa vad 21 I-as aduce si o bara de striptess, ehehe....8

Next: Ce ai face daca Tsunade - Sama ti-ar spune ca esti copilasu` ei ?


RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 12-12-2010

::X:X i-as spune sa ma invete ceva miscari 21 Trebuie sa bat pe cineva.Si chiar am nevoie de ajutor [acel cineva e Orochimaru,ma inseala T_T]
NEXT;ce ai face daca ai afla ca Sasuke si Naruto sunt declarati cei mai mari violatorii ai Terrei?Si ca acestia urmeaza sa-ti faca o ,,vizita" in seara aceasta?15


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 12-12-2010

-Ho ho la noapte dorm cu bata de baseball sub pat si cu un cutit sub perna(glumesc)pai hai sa vedem probabil ca in noaptea aceea m-as duce sa dorm la bunica sau altundeva asa ca singurele fiinte vii pe care o sa le gaseasca in casa vor fi doar cainele meu si pisica mea
Ce ai face daca naruto ar fi colegul tau de banca si nu te-ar lasa in pace deloc in ore adica ar tot arunca cu harti in tine si ti-ar face mizerie pe banca?


RE: Ce ai face daca..... - Julliette . - 12-12-2010

Ar muri. Clar... L-as omori, clar xD...

Ce ai face daca... Daca... Sasuke ar muriiiii! Mda, sunt sadica... si fericita 21


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 12-12-2010

-Pai mai nimic ca nu sunt fana sasuke ,ca doar nu moi pune in coltul emo si sa il bocesc
Next:
Ce ai face daca Sakura ar veni la tine si tiar spune ca trebuie sa o ajuti pentru intalnirea ei ,dar defapt ea tiar organiza tie o petrecre surpriza?