Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 09-12-2010

OMG ce trist. Poi ca sa fac haz de necaz le-as rade in nas ca pana la urma nu le-a ales pe nici una din ele iar dupa le-as tranti usa in nas. M-as duce in camera mea si as plange pentru tot restul saptamani. . . e foarte trist sa afli ca cineva te iubeste iar tu nici macar sa ai sansa sa ii raspunzi... anyway...
Next: ce ai face daca tu l-ai fi ajutat pe Naruto sa copieze la un test iar dupa cand v-ar fi adus rezultatele, proful/profa sa isi fi dat seama ca ati copiat iar naruto sa dea vina pe tine XD.


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 09-12-2010

-Buna acum chiar ma enervat ,sa il ajut si el sa minta,ii zic lu profesor ca naruto este un mincinos prefacit,ma prefac ca plang si bag strambe atunci sa vada el
-Ce ai face saca Rock Lee ar veni la tine imbracat in marina si cu un colac pe el si tiar spune:-Haide Sa mergem sa dansam toata noaptea stiuu ca iti place de mine dar nu recunosti?


RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 09-12-2010

Pai.. cred ca i-as trage o palma de i-ar zbura dinti din gura. [ Nu permit sa-mi zica nimeni aceste cuvinte numai unei anumite persoane.. ] Si Lee.. Scuze dar nu iti platesc spitalizarea. In plus, trebuia sa sti ca nu-mi place sa dansez ! 10

Next : Ce ai face daca ai avea un meci.. - nu conteaza ce sport - iar in timpul meciului in sala ar intra toate personajele din Naruto si ar incepe sa faca galerie echipei voastre ?


RE: Ce ai face daca..... - Michiyo道代 - 10-12-2010

As fi fericita , si le-as multumi la finalul meciului pentru incurajari ^^ . Chiar daca nu ii suport pe Gaara , Rock Lee , Sasuke , Naruto , Chouji si Gai tot le-as multumi XD . Daca ar fi si Itachi , si Sasuke ar vrea sa il omoare , il omor eu pe Sasuke XD .
Next : Ce ai face daca ......... Chouji ar fi obsedat de tine si nu ti-ar da pace nici macar atunci cand te schimbi ? 21


RE: Ce ai face daca..... - Corbu - 11-12-2010

cred ca daca jiraya mia-ar cere nr de telefon asi zice ceva de gennu:"okey! dar sa nu crezi ca sa-r intampla ceva intre noi doi^^"

Ce ai face daca l.ai vedea pe Sasori la tine la scoala?


RE: Ce ai face daca..... - KarinaD - 12-12-2010

Pai as face scene din alea din filme. Mi-as lua niste carti in mana si m-as duce pe hol exact in momentul in care trece el pe acolo, si apoi din "greseala" sa ma impiedin de el si sa-mi scap cartile jos. Normal ca ar fi un gentelman si m-ar ajuta sa le ridic. Dupa ce ma priveste o secunda in ochi, incep sa-l seduc cu formele mele secsy21 Da stiu, sunt diabolica 19

Ce ai face daca Pain te-ar lega de pat?


RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 12-12-2010

Nebuno....
Pai in primul rand las injura de i- s-ar face parul maciuca...l-as scuipa si ingrozi pana face pe el,si desigur de frica imi da drumul. 9

NEXT;Ce ai face daca atunci cand te intalnesti cu Sasuke la o cafea,stati amandoi la o masa,eel te tine de mana si te cere de sotie..dar tu trebuie sa mergi la toalete URGENT,dar FOARTE URGENT...daca mai stai o secunda faci pe tine>Dar atentie nu poti pleca si dupaceea sa raspunzi 21


RE: Ce ai face daca..... - KarinaD - 12-12-2010

24 Fac intr-un pahar fara sa observe. Ce? Nu ma crezi in stare? S apoi sa vezi ce usurata am fa fiu... Ahh... Imi mai trebuia o carte si era perfect 24 Ce copil nebun ai facut mami24 Maimuto21

Next: Ce ai face daca ai avea pe usa un poster cu Itachi gol pusca [ahh.. ce privire 105], si atunci cand tu stai si-l savurezi el intra pe usa si priveste posterul nestiind de unde il ai?


RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 12-12-2010

24 M-as uita la poster iar dupaceea la el 15 i-as spune ca l-am facut atunci cand l-am drogat,si l-am imbaytat..M-ai apoi as sari pe el.Si ceea ce urmeaza...e =18 n-aveti voie.dar cert e ca l-am vazut iar gol :X:X

NEXT: Ce ai face daca ai afla ca Budda este tatal lui Sasuke si Guta mama (da el) iar tu uirmezi sa te casatoresti cu Sasuke.Evident o sa-i cunosti parintii..s la ei ritualul e asa:ca sa te poti casatorii cu fiul lor,trebuie sa ai relatii sexuale cy parintii 21 151515


RE: Ce ai face daca..... - Tamaki - 12-12-2010

-Omg :scary: mi-am scris condamnarea la moarte:dead:,bun deci Sasuke cand ai zis ca trebuie sa iti intalnesc parintii si ce ritual a da mi-am amintit nu pot sa vin tocmai am afalat ca mai am 10 secunde de trait asa a spus doctorul si vreau sa mi le traiesc in pace cu familia mea asa ca ce ar fi tu sa mergi sa iti gasesti alta iubita (desigur ca as fi mintit la parte cu cele 10 secunde dar daca asa pot sa scap de el si de parinti lui mi-e bine si asa si daca l-as intalni dupa aceea i-as spune ca m-am vindecat miraculos)
Ce ai face daca Lee ti-ar spune ca se face preot doar pentru ca a auzit ca la biserica sunt calugarite frumoase?