Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 09-11-2010

Oh ce idee mi-ai dat 9
Ajungand la sectie il privesc adanc in ochi>Privirile noastre se ciocnesc ca doua tunete adanci in noapte>simt cum fiori adanc imi trec prin corp.Parca fiecare bataie a inimi bate o data cu a lui.Un zambet viclean ii apare pe fata-i alba,lipsita de orice sentiment.In acel moment am stiut,a simtit,la fel cum orice fata ar simti.Puterea feminina a invins.Intr-un sfarsit orgoliul masculin a fost invins de frumusetea femei!-sac baietilor 19 Cuvant cu cuvand isi marturiseste vina,durerea si rusine il cuprinde.A fost lasat dus de sentimente!
eh.......stiu......asta mi-a venit in minte
NEXT:ESti intr-o celula de politie si deodata vine un ofiter si-ti spune;Criminala insetata de sange,viata ti-e decisa,eu Gaara te voi fermeca cu numarul meu de striptiss.
PS.Bloody Doll multumesc de idee


RE: Ce ai face daca..... - KarinaD - 09-11-2010

21 Ohh yeah21 Ce-mi trece acum prin cap21
-Ooo, Gaara, dragule. De-ai sti de cat timp astept clipa asta. Vino mai aproape, mai aproape. Dezbraca-e, asa. Nu vrei sa intri in "camera" ? Fate comod. Adica nu. Poti sa stai si in picioare. Sa te vad....cum alergi pe holul inchisorii ca disperatu ca te doare jucaria. [nu mi-o trecut absolut nimic prin cap]
Next: Ce ai face daca ai fi vampir si, insetata de sange fiind, il zaresti pe Sas'key si vrei sa-i sorbi tot sangele ala duuulce15?


RE: Ce ai face daca..... - Dufresne - 09-11-2010

Oh.......sangele lui Sasuke,fiecare picatura,n-as mai lasa nimic in el 19,iar apoi la final un sarut pe fata-i palida i-as da,ca sa stie ca mereu va fi in inima mea! 8
NEXT;CE ai face daca Hinata ar veni la tine pe la cinci dimineata,atunci cand ti-e somnul mai drag si ar arunca pe tine o galeata cu apa amestecata cu cunuri de gheata,iar apoi ti-ar spune:Mai sti seara trecuta,am cam uitat sa-ti spun ca nu ai pus paharul de sampanie la locul lui!!!atat acum PA
PS.Oh......sti ca-i vina ta?Da,da stiu ca sti!!


RE: Ce ai face daca..... - Inevitable Obsession - 11-11-2010

Hehehe....As lua'o la bataie 24 Sincer, cred ca as incepe sa ma rastesc la ea si sa o scot afara pe fereastra, ceee...mai exista usa ? 21 Neeh, nu mai exista . As tipa, as sparge, as face mii de chestii istericesti, si in final, as incheia cu un ton calm, spunand "Draga Hinata, misca-te afara din casa mea pana nu ma vezi cu pistolul lui tata in mana " 24)

Next: Ce ai face daca Naruto ar fi..aah, za top next model al Japoniei 24 si tu ai fi la o prezentare de'a lui si el te'ar urca pe pasarele aia..sau cum s-o spune ? 5


RE: Ce ai face daca..... - Drama Queen - 13-11-2010

pai i-as trage vreo doua suturi si i-as da drumul de pe pasarela zicand ceva de genul:I'm za queen.
Nezt:Ce-ai face daca ar veni Deidara la tine in pat noapte pe intuneric si te-ar trezi oferindu-ti o acadea.?


RE: Ce ai face daca..... - Miranda. - 13-11-2010

Asi lua acadeaua si la-asi da afara din camera mea cat ai zice peste. Mi se pare de treaba dar nebun, si sa-l am in pat este de groaza. Nici nu vreau sa-mi inchipui ce voi simtii cand il voi vedea. Dar cred ca o sa-l confund cu a o fata asa ca o ma linistesc putin dar cand o sa realizez cine este langa mine voi da o adevara sperietura.
Next: Ce ai face daca ar venii la tine Gay si te-ar cere in casatorie.


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 13-11-2010

Gai? 22 I-as spune ceva in genul: "Daca am implinit 16 ani si asta inseamna ca am dreptul sa ma marit, asta nu inseamna ca o s-o si fac. Asa ca NO WAY!" Si in plus, tipul asta chiar nu e genul meu...

Ce ai face daca Gaara te-ar ruga sa citesti romanul de dragoste pe care l-a scris?


RE: Ce ai face daca..... - Miranda. - 14-11-2010

Garra? In primul rand nu citesc romane de dragoste, si in al doilea rand nu prea cred ca Garra ar citii unu. Dar sa revenim la intrebarea lui Crazy~Tenshi. L-asi lua in mana si ma-si uita la titlu sa vad daca imi place, daca imi place ma duc in casa dupa ce ii inchid lui Garra usa, dar daca nu o arunc.

Ce ai face daca Orochimaru te-ar cere in casaorie?


RE: Ce ai face daca..... - Assyria - 15-11-2010

Deci daca Orochimaru m- ar cere in casatorie, cu siguranta i- as spune nu. De ce? Sa fim seriosi. Adica cine s- ar casatori cu unul cu o limba elastica ( 21 ) , cu machiajul ala ciudat ( cel putin asta cred ca este 21 ) , cu imbracamintea aia de zici ca- i rochie si cu parul ala...

Ce ai face daca Sasuke ti- ar spune ca esti idiot/ idioata ? 21


RE: Ce ai face daca..... - Marina. - 15-11-2010

Ufff... pai nu stiu. Oh, ba daaa! L-as p[edepsiiii... numai cum mama stie si l-as pune sa fie sclavul meu pe viata ca de nu... i-as spune ca am niste poze cu el in rochite roz si unele i care se saruta cu Naruto[bineinteles ca as mintii] si daca nu face ce spun eu... le voi arataaa Mwhahahaha!!!

Next: ce ai face daca Kakashi ti-ar spune ca e indragostiti de tn? :X