Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 08-10-2010

Ahhh. what the HELL... Ias spune :"hei femeie nu-s lezbi!!" sI as pleca mai departe cu un mers caraghios care il fac cand sunt nervoasa 9.
Next: Ce ai face daca le-ai gasi pe Sakura si Karin antrenanduse pe ascuns la balet XD.


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 08-10-2010

106 treaba lor oricum Sakura e cam fastacita 106

Next:Ce-ai face daca Madara21 ar da buzna la tine in camera si te-ar intreba daca ai un prezervativ 24


RE: Ce ai face daca..... - Kiddoxx. - 08-10-2010

I-as trage un sut de o ajunga in Iwokagure 21

Ce ai face daca Hinata ar veni la tine si ti-ar cere un sfat referitor la relatia ei cu Naruto?


RE: Ce ai face daca..... - Hachiko - 08-10-2010

I-as spune sa nu mai fie chiar asa de timida si probabil..nu stiu..nu le am eu cu sfaturile..dar probabil asta i-as spune..cred22


Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar spune ca vrea sa-l ajuti sa il aduca pe Sasuke inapoi in Konoha?


RE: Ce ai face daca..... - Kuromi - 09-10-2010

Probabil că l-aş omorî. 21 Nu l-aş ajuta fiindcă nu îmi place de sasuke şi nu aş vrea să se întoarcă în Konoha. Dacă ar pleca după sasuke, l-aş urmări şi i-aş omoră pe amândoi. (just kidding 78) Acum serios, i-aş spune: "Ce-ţi trebuie să-l aduci înapoi? Ne e mai bine fără el, nu vezi?" Dacă m-ar ruga să-l ajut la altceva probabil că l-aş ajuta, n-am nimic cu Naruto, dar dacă e vorba de sasuke, atunci nici nu mă gândesc xP

Next: Ce ai face dacă Pain ţi-ar propune să intrii în Akatsuki?


RE: Ce ai face daca..... - Kiddoxx. - 09-10-2010

Cred ca as accepta, caci daca insusi Pain ma invita inseamna cu are un motiv intemeiat. Si in plus, imi plac cam toate personajele din Akatsuki, in special Konan si Deidara.

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te-ar ruga sa il omori?


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 09-10-2010

Sa il omor? Singura? Cu mainile mele?
As accepta!! Ce mai?! Iau acum un topor si il fac feliute apoi il dau la rechini, desigur ca strang sangele intr-o galeata si o pun pe la geam. Cine stie?! Poate vine si un vampir pe la mine.
Daca are noroc, scapa cu viata, daca nu, ramane traumatizat =]] Sa nu se puna cu mine, ca orcand pot sa iau un topor imprumutat de la vreo "sora". [ mamoo!! fic-ul tau are afect negativ asupra copilului tau, unde esti mah cand vreau sa inceapa un viol?! ]


Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine in casa, fara sa il inviti, si s-ar tranti in pat si ti-ar cere sa ii aduci o Coola ?



RE: Ce ai face daca..... - Kiddoxx. - 09-10-2010

In primul rand, l-as lua de guler, l-as invarti de vreo 5 ori in aer, apoi i-as turna o sticla de cola in cap si i-as zice ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat : "Poftim cola ta!". Si cred ca i-as trage si un pumn. De ce fac asta? M-am saturat de ingamfarea lui si de asa zisele "legaturi pe care le rupe"...auzi, sa vina sa imi ceara mie cola...

Ce ai face daca Tsunade ar veni la tine acasa si te-ar ruga sa devii urmatorul Hokage?


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 09-10-2010

La cat de lenesa sunt, sigur nu as accepta. Poate, da... Adica as accepta, dar nu as face nimic. Doar l-as chema pe Gaara pe la mine si nu i-as mai da drumul. Daca scapa, nu cred ca mai e virgin =]] Trebuie sa profit de orce oportunitate/moment.

Orcum... : - J Gaara e cel ai sexy de pe acolo, bine ar mai veni si Neji si Kiba, dar astia sunt demodati : - J. [ cred ]


Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar spune sa te prefaci ca esti servitoarea/servitorul lui pentru a o impresiona pe Sakura?


RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 09-10-2010

Ias spune:" dute mha de aici, cauta pe alt cineva sa te ajute ca eu nu fac pe servitoarea nici sa o impresionez pe regina Angliei68". Si as pleca nervoasaSmile.
Next: Ce ai face daca te-ai impiedica si tot odata sa aterizezi peste Sai. Iar dupa aceea el s-ar indragosti de tine si ar incerca sa castige o iesire in oras cu tine15.