Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - brunetzika_rebela - 09-09-2010

pai m-as duce si eu langa el si l-as intreba ce face si daca il linistete natura.
next: ce ai face daca ai afla ca noul presedinte al Romaniei este Jiraya si te trezesti ca politistii sunt inlocuiti de femei politiste cu forme, in parlament sunt femei tot asa care te fac sa salivezi si in toate domeniile femeile de genul asta ar lucra?


RE: Ce ai face daca..... - Kuromi - 10-09-2010

OMG!! you perv Jiraya!! Mai intai as forma o armata inpotriva lui. Apoi as trimite cativa spioni sa ii afle programul de lucru, iar intr-o zi cand l-as prinde singur l-as rapi si l-as tortura pana promite ca isi da demisia si nu mai candideaza niciodata la presedintie. 21 Sayonara Jiraya-sama!! ^^

next: Ce ai face daca Gaara 8 s-ar transfera la tine in clasa si ati fi colegi?


RE: Ce ai face daca..... - lenofrex - 10-09-2010

looooooooool O_O
m-as preface k nu`l stiu d niciunde XD
si as incerca sa ma imprietenesc q el cum intra in clasa ^^


ce ai face daca ai afla ca Tsunade are de fapt silicoane? 4


RE: Ce ai face daca..... - stronggirl96Saku - 10-09-2010

OMFG O_O!
Tunade...silicoane?Brilianta idee21.As ramane blocata cateva minute cu sigurantza si as intreba-o ce marime si-a pus24

Next:Ce ai face daca l-ai vedea pe Naruto inconjurat de o multime de oameni mirati care se uitau la el disecand o broscuta amarata? [sry...dar n-am idei]


RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 10-09-2010

Like WoW, Naruto disecand o broasca cred i-as da un capac peste cap de nu s-ar vedea! Si dupa accea l-as intreba ce dumnezeu are cu biata vietuitoare. Chiar daca s-ar uita la noi tooata lumea nu mi-ar pasa.
Next: Ce ai face daca, Karin s-ar tine dupa tine scai si ti-ar spune ca e lesbi.19( pt fete).


RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 10-09-2010

Pai, probabil ca as lua la goana mancand pamantul si as lasa-o pe Karin in fum. Dupa aceea probabil m-as duce la Sasuke sa-i zic baiatului ca a scapat de una. Daca aragaz cu patru ochi s-ar intoarce probabil as sapa o groapa in pamant si as sta acolo tot restul vietii mele :]] Sau cam asa ceva :]] Altceva nu-mi vine in minte. Doar daca m-as parui cu ea :]] Nu cred ca isi doreste sa intra intr-o lupta cu mine :]] O las fara picioare :]]
Next : Ce ai face daca .. exact cand intri in clasa ta, luni cand incepe scoala bine inteles, i-ai vedea pe toti din Naruto ? :]] [ altceva nu-mi vine.. plus ca incepe si scoala.. asta mi-a fost primul gand =]] ]


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 11-09-2010

Cred ca as face un pas inapoi, as pleca inapoi acasa. A doua zi cand mas duce, daca tot sunt acolo ma pun linistita in banca si ii cer lui naruto un sandvis.
Next: Ce ai face daca naruto ar spune ca te uraste iar sasuke ca te iubeste, apoi amandoi se iau la bataie pentru tine?
Eu cred ca mas face comoda si as urmari bataia XD


RE: Ce ai face daca..... - i_love_anime - 11-09-2010

Pai as astepta sa vad castigatorul... daca ar iesi Sasuke las saruta in schimb daca ar iesi Naruto si ar incerca sa ma sarute ias da o palma si las lua pe Sasuke la spital... 4 Smile

Next:Ce ai face daca teai trezi de dimineata si lai vedea pe Deideara in pat cu tine?


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 11-09-2010

Pai mai intai il iau in brate, am grija sa nu il trezesc. Il invelesc bine ca sa nu raceasca, apoi cred ca mas duce si as face o cafea as pune-o pe un dulapior ca atunci cand se trezeste sa o poata zari. Daca sar supara si ar vrea sa plece ias da haine si niste bani pentru taxi. : X Cum as putea sa ma comport alfel? Dar ocum daca ma vedea cand se trezea o lua la goana, daca nu face infart cand ma vede.
Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar darui o cutie cu bomboane si un buchet de trandafiri sau crini?


RE: Ce ai face daca..... - yuji - 11-09-2010

nimic sincera sa fiu il prefer pe itachi asa ca las respinge next; ce ai face daca sakura ti-ar pune pumnalul la gat si ar spune sa il dai pe sasuke inapoi?