Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - ☻vαмpιхυ`☻ - 08-09-2010

I-as da afara 21 imi strica show-ul 21.Desii,daca ar fi si Itachi printre ei,l-as lua alaturi de mine 21. Ceilalti sa dispara 15

Next: Ce ai face daca te-ai trezi dimineata si l-ai vedea pe Rock Lee langa tine in pat?


RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 08-09-2010

Eu cascand : Neata!
El : Neata !
Dupa cinci secunde :
Eu dand cu perna pe el : Iesi afara de aici !! Dispari pervers stufos ce esti !! Iesi afara ! Pleaca! Pleaca! Pleaca !
El : A..au ! Stai femeie nu mai da!
Eu : Dispari ! Trebuie sa ma pregatesc pentru antrenament !
El : Nu mai pot sa stau ?
Eu : NU! si ii dau cu tastatura de la calculator in cap. Dupa aia iau un tablou si ii mai dau una in cap, iar dupa aia ii dau un picior in sezut de zboara pe geam XD.

Next : Ce ai face daca ai ajunge intr-o zi la antrenament si i-ai vedea printre colegii tai de la fotbal pe Sasuke si Naruto ? :]]


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 08-09-2010

Pai pe naruto las lu-a la un ramen iar pe sasuke cred ca las lu-a sa imi faca curatenie in camera2124 Orcum nu vroiam sa ma duc la antrenamente. Lenea.
Next: Ce ai face daca itachi ar spune "te iubesc, nu pleca..." ? Si mai erati si in loc public, el find in genunchi cu inelul in mana4? Deci nu am idei==


RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 08-09-2010

Um... ce situatie cam jenanta cred eu. Poi ce as putea spune dacat ca "Te iubesc si nu te voi parasi nici o data!105" ca sa il ridic o data de jos ca se uita lumea la noi 21.. Yeah I know... prea siropos dar nah nam alte ideei.
Next: Ce ai face daca ai afla ca Sasuke este fratele tau pierdut intr-o tornata dupa nastere. (da stiu prea proasta ideea dar la ora asta ma indoiesc ca mai gandesc ceva... da e 10 ceasul 21 dar m-am trezit la 6 oameni buni!!! 20).


RE: Ce ai face daca..... - Bloom. - 08-09-2010

As ramane socata dupa aceea as devenii nervoasa distrugand totul in calea mea, dupa care as incepe sa zbier frustrata prin casa: "Sasuke, fratele meu? Eu vroiam altcevaaa. . . Viata nu e corectaaa! ! !" 24

Next: Ce ai face daca intr-o noapte te-ai intalnii cu Itachi in padure si acesta ar vrea sa te omoare?


RE: Ce ai face daca..... - brunetzika_rebela - 08-09-2010

as lua o lopata cu mn si as fi pregatita sa ii dau in cap cand dau de el24! As mai avea si un sprai cu piper pt a incepe sa stranute si sa lacrimeze, iar eu sa fug pana la un centru de politie sau la un magazin pentru a suna la politie.
next:ce ai face daca gaara ar veni la tine si tiar spune ca vrea sa iti arate ceva si isi da chilotii jos?


RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 09-09-2010

Cred ca al lua popcorn un suc, mas face comoda in fata lui si as spune "nai tupeu, hai sa te vad!" Daca si da atunci cred ca o sa ii fac o poza, daca nu atunci il dau afara din casa in suturi. Cum adica dupa ca ma facuse sa salivez nu si mai da? Da deci... nu ma luati in seama21
Next: Ce ai face daca sasuke ar fi la tine in baie cand te trezesti si te invita sa vi si tu (in cada)?
Nu am alte idei "geniale".


RE: Ce ai face daca..... - Vernis - 09-09-2010

Hai că e draguţ subiectul.Vreau şi eu.Ce aş face?Ăăăăm....mai întâi m-aş gândi să-mi dau o palmă crezând că am înebunit.Pe urmă mi-aş da seama că nu ar avea rost să o fac.Dacă asta înseamnă să fii nebun..hmm...păi eu una sunt de acord.:chuu:Şi dacă ar fi adevărat..Iamii ! Înseamnă că a dat norocul peste minee..:ha:
Ce ai face dacă Jiraya ar veni la tine pe un cal alb,ţi-ar face cu ochiul şi ţi-ar spune Te pot duce la Naruto.?Lipsă de idei.Mi-a venit şi mie aşa...



RE: Ce ai face daca..... - yaoi maniac - 09-09-2010

Ooo! Cea mai buna intrebare ^^ Sa vedem mai intai as sari pe el, las strange de gat, las lega cu franghie de piciorul calului si las trimite undeva in anime-ul Mew Mew Power. Apoi cred ca ma duceam si strigam in gura mare "Muhaha!" :]] Nu ma luati in seama, deloc. Scuzati greselile de gramatica si tastura.

Next: Ce ai face daca Naruto ar arunca in tine cu baloane de apa? Chiar in mijlocul strazi, de fata cu toate lumea?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 09-09-2010

As face si eu rost de niste baloane, le-as umple cu apa si as arunca in Naruto ca sa ma razbun. 21 Nu m-ar deranja chestia asta, m-as juca si eu, nu strica o chestie copilareasca uneori.

Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke intr-un pom studiind pasarile?