Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 24-08-2010

Pai .. cred ca m`as duce la bucatarie .. as face niste popcorn, dupa aia chem toate prietenele mele si am avea parte de un film pe cinste ... Iiii [ :X ] ... as vrea sa vad asta .. ar fi prea penala faza :]] .. cred ca as fi pe jos de ras, iar mama langa sunand la 112 =]] .. [ 10 ] ...
Next: Hm.. Ce ai face daca ai viziona un ep. din Naruto Shippuden in care Sas`ke e batut mar de Sakura .. [ XD ] ..? [ as vrea sa vad asta ]


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 24-08-2010

Cred ca m-as bucura enorm! 19 In sfarsit, Sakura renunta la obsesia ei si incearca sa il bata pe arogantul si razbunatorul ala, in loc sa incerce sa il cucereasca...

Ce ai face daca Naruto ar spune ca nu mai vrea sa-l aduca pe Sasuke inapoi in Konoha?


RE: Ce ai face daca..... - _Andreea_ - 25-08-2010

I-as spune ca nui nimic. Ori cum ce ar face in sat? Inafara sa stea s-au sa se antreneze. Cu ata ma bine, unul minus in sat. Dupa aceia l-as intreba daca nu vrea sa plece si el. 24
Next : Ce ai face daca Sakura sar apropia de Ino si ar insepe sa o sarute?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 25-08-2010

As fi socata si as face ceva de genul: "Bleah!". 22 Ar fi foarte ciudat sa vad o chestie de genul asta... Adica alea doua chiar ar putea renunta la Sasuke pt a fi impreuna? Nu e usor de crezut...

Ce ai face daca ti-ai putea cumpara o casa in Konoha?


RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 26-08-2010

Las lasa pe naruto sa devina Hokage.. pt ca mine mi se pare o mare responsabilitate si nu cred ca mi-as asuma-o9.
Next: ce ai face daca ar trebui sa te muti in aceasi casa cu Sasuke din motive de securitate pentru ca venisera niste nija perisulosi care nu ii poti detecta si asa ca nici un ninja sa nu fie singur, v-ar muta pe toti macar cate 2.



RE: Ce ai face daca..... - Akie - 31-08-2010

Hmmmm...draguta intrebare...mereu m-am intrebat cum o arata Konoha in realitate. Cred ca as fii bucuroasa, dar nu prea mult fiindca sunt ninja aia afurisiti in sat, dar stiu ca pot lupta alaturi de Sasuke 4 Asa ca...mi-as face bagajele si m-as muta.
Next: Ce ai face daca Naruto creaza o trupa rock si te vrea in trupa dar cu conditia sa gasesti la randul tau pe altcineva bun la bass sau tobe?


RE: Ce ai face daca..... - Yun. - 01-09-2010

O yeah as accepta cu cea mai mare placere! Si cred ca as gasi destul de repede pe cineva... cred21
.Next: ce ai face daca ar trebui sa te transformi intr-un proc pentru nu stiu ce misiune tembela iar dupa aceea sa afli ca a fost o farsa facuta de Tsunade si Naruto, pentru ca Tsunade a pierdut un pariu si asta a fost pedeapsa21).


RE: Ce ai face daca..... - Pustoaica_cu_ochii_verzi - 01-09-2010

hmm ... imi place de Tsunade ... but , a pig , c'omon :

cred ca a-si fi foarte suparata si pe Naruto l-as bate pana la lesin dupa care i-as face si eu o farsa lui Tsunade

next :

ce ai face daca ...Karin ti-ar spune ca te poate angaja intr-un bar de steeptease (scz daca nu am scris corect ) si ca partea buna e ca vei sta cu fratii Uchiha in aceeasi casa ?? 2121


RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 02-09-2010

OMG .. O.o .. Cred ca i`as arde un stalp in cap ! Auzi la ea .. Sa se duca ea daca ii trebe.. Eu una nici nu vreau sa aud .. Si ce daca as sta cu fratii Uchiha in casa.. Nu`s cine stie ce regi sau nu stiu ce vedete de muzica pop sau rock .. Sunt doar niste oameni simpli .. cu ganduri cam demente ce`i drept ... Pai raspunsul mai pe simplu ar fi un categoric .. : ^^ D .. NU! >.<

Next : Ce ai face daca .. ai merge intr`un oras.. sau um 39 .. ce vreti voi .. da` totul sa fie decorat cu pozele celor din Naruto :]] .. [ scuzati`mi lipsa de imaginatie ]


RE: Ce ai face daca..... - Pustoaica_cu_ochii_verzi - 02-09-2010

In primul rand as urla ca din gura de sarpe : WHAT THE HELL IS HERE ??! Adika va rog ... cine naib* e Naruto ca sa ii apa pozele peste tot ?? Basescu ??!! Si nici lui nu-i apar pozele peste tot .

Next :

Ce ai face daca Sasori te-ar intreba daca vrei sa fi prietena/prietenul lui ( in sensul de iubita/iubit )