Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 22-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Lui Jiraya nu i-as da numaru' meu de telefon nici calcata de cai salbatici .Poate dar mi se pare ,dar acest personaj e cam afemeiat bine un pic mai mult...21
Next:Ce-ai face daca spiritul lui Zabuza ti-ar cere disperat ajutorul pentru al readuce la viata?:->[posturi unite]
RE: Ce ai face daca.....

Crazy~Tenshi si eu am raspuns la aceeasi intrebare21

Ce ai face daca Temari ti-ar marturisi ca e indragostita de Shikamaru?
71
Pai pe Temari as lua la bataie Shikamaru e personajul meu preferat:X indiferenta lui il face cute:X.E asa de nepasator ...imi place felul lui de a fi nu depune mai mult efort decat ar trebui ca nu vrea sa oboseasca21 Si in shippuden arata super =p~ il ador

Next:Ce-ai face daca ar veni Sasuke la tine si te-ar saruta? grr (lipsa de insipiratie)


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 22-06-2010

Cred ca e a treia oara cand zic azi "i-as trage o palma". Dupa parerea mea, Sasuke e unul dintre cele mai insuportabile personaje. Nu suport faptul ca e atat de rece si indiferent si mai ales faptul ca vrea sa se razbune. Nu am nevoie de o persoana ca el in viata mea.

Ce ai face daca Naruto ar veni noaptea la tine si ti-ar sparge geamul cu o piatra doar ca sa-ti spuna ca a ramas fara bani si ii e foame?


RE: Ce ai face daca..... - Akie - 23-06-2010

Prima data m-as ridica din pat si i-as trage cateva injuraturi. Dupa ce ma calmez il invit inauntru si il invit sa manance.
Ce ai face daca ai afla ca admiratorul tau secret este Itachi?


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 24-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Pai daca Itachi ar fi admiratorul meu secret si as afla as ramane tablou71.Itachi e un personaj interesant grr pacat ca a murit (Sasuke e un bou) nu stiu nu as sti cum sa reactionez ...

Next:Ce-ai face daca Deidara ti-ar spune ca e mama ta biologica?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 24-06-2010

M-as ineca cu suc 24 ah, stai, am facut asta acum. 10 I-as rade in fata si l-as intreba ce a baut sau ce medicamente a luat in ultima vreme.

Ce ai face daca Sakura ti-ar cere sa o ajuti sa se vopseasca blonda? 22


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 25-06-2010

RE: Ce ai face daca.....


24 Eu cica bine Sakura te ajut 24 si as tunde-o zero grr ma irita acel personaj e prea enervanta Sasuke in sus ,la stanga ,la stanga,la dreapta,in spate , in jos 24) are ceva la cap ...24 as tunde-o 0 sau mi-as bate joc de ea.44

Next:Ce-ai face daca ai afla ca Naruto e fratele tau?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 25-06-2010

M-as bucura si l-as imbratisa pana ar incepe sa tipe la mine pt ca il sufoc. Apoi i-as da drumul si i-as zambi incontinuu ca o nebuna. 21 Cred ca mi-ar place sa am un frate ca Naruto. Desi e enervant, poate mi-ar "imprumuta" si mie din ambitia lui, as avea nevoie uneori.

Ce ai face daca Orochimaru te-ar invita sa i te alaturi?


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 27-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Pai as accepta ,dar l-as trada adica as accepta doar ca sa aflu ce are de gand sa faca si m-as risca 4 sa le spun ce stiu celor din satul frunza...Orochimaru e un personaj super interesant ,dar felul lui de a fi {malefic} 21 si privirea te sperie dar apoi gandurile lui...

Next:Ce-ai face daca Kabuto ar veni la tine la usa si ti-ar cand o melodie de dragoste15?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 27-06-2010

Kabuto? 22 Melodie de dragoste? 22 Pai, ce sa zic... l-as asculta pana la sfarsit, nu l-as intrerupe, chiar as fi curioasa sa-l aud cantand. Apoi cred ca i-as rade in fata, spunandu-i ca are o voce foarte aiurea (si chiar are, e enervanta vocea aia). Si i-as inchide usa in nas. 10

Ce ai face daca Sasori ti-ar arunca o privire plina de pasiune? :->


RE: Ce ai face daca..... - Oany - 27-06-2010

ceas face..... asta ,un pumn in cap sa se trezeasca la realitate si dace ar incerca sa ma sarute l-as decapita :die: