Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - History - 05-06-2010

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar canta o melodie Hannah Montana si dupa-aia te-ar cere in casatorie?15
Waaaw wait a sec'!!
1 La mana nu ma prea pasioneaza Hannah Montana so...Naruto...n-ai nimerit-o de data asta. Poate daca puneai o melodie de la Nickelback... ( alta viata )
2. Sa ma ceara in casatorie? Naruto? Pe mine? Pai sa ma mai astepte sa mai cresc putin si se rezolva! Sunt pe drum Naruto-kun!21 Ar fi suuper, ii ador personalitatea, parul blond si ochii albastri, puterile lui..absolut tot! Imi place mai ales ca nu da niciodata inapoi si face orice sa-si implineasca visul ... deci, Naruto-kun, se face... peste 5 ani sa te gasesc in fata primariei imbracat elegant! Sau daca nu vrei sa mai astepti mi-l trimiti pe Kakashi5 ( eh..ziceam si eu )

Next: Ce ai face daca Sasuke si Sakura ar ceni la tine si te-ar ruga sa joci rolul de preot la nunta lor? ( I know... e cam stupid... astia doi nu o sa se casatoreasca niciodata )
:bye:


RE: Ce ai face daca..... - Lya - 05-06-2010

Ce as face?Mai trebuie sa intrebi? 21 Normal ca l-as intreba de ce.Daca el cumva imi raspunde ca nu e treaba mea, sau pentru ca asa vrea el, i-as lua katana si drept intre craci cu ea!!! 21

Next: Ce-ai face daca Kakashi ar veni la tine in camera imbracat in rochie de flamenco, ti-ar dansa pe melodia asta [Alegría] Da, stiu, sunt nebuna... 21


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 06-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Smile Haioasa intrebare 71 mi-l si imaginez pe Kakashi 21 intr-o rochie eventual roz,incercand sa danseze apoi enervandu-se 71.L-as intreba daca nu cumva a pierdut vreun pariu sau daca nu a baut apa dupa catel,apoi as dansa si eu cu el4

NEXT:Ce ai face daca fantoma lui Haku ar aparea noaptea la tine in camera si ti-ar psune ca este indragostit(a) de tine si ca esti in mare pericol?
[Imagine: Haku_Winter-766375.jpeg]


RE: Ce ai face daca..... - Sin - 13-06-2010

(06-06-2010, 12:55 PM)IloveYuki A scris: RE: Ce ai face daca.....
NEXT:Ce ai face daca fantoma lui Haku ar aparea noaptea la tine in camera si ti-ar psune ca este indragostit(a) de tine si ca esti in mare pericol?

Omg. Fantomee~eee. Cred ca as tipa ca o nebuna. Dupa vreo juma' de ora de urlat, m-as calma si l-as intreba cum de ma iubeste.5 Si desigur, de ce sunt in pericol. Daca el ma iubeste nu o sa-mi faca rau, right?
PS: Ce taaa~aare e sa fii indragostita de o fantoma @.@
Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke in boxeri?15


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 19-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Nu zic ca Sasuke nu arata bine ,dar ma calca pe nervi 24 nu as face nimic eventual i-as arunca ceva in moaca (o un prosop un pantalon 21 ) sa se imbrace...Daca era Shikamaru sau Gaara mai ziceam si eu 2415

Next:
Ce-ai face daca ai Sasori te-ar saruta si v-ar lua valul?2115 (stiu ca's nebuna)


RE: Ce ai face daca..... - ~ Oxy by ZiZuLiCi ~ - 19-06-2010

Next: Ce-ai face daca si Sasori te-ar saruta si v-ar lua valul?

Pai sa vedem..Ce-as face? 4 Awww...L-as lasa sa continue ce as putea face?:: Bine,bine..sa nu intreaca masura in orice caz! Cine stie dupaia daca m-as mai opri odata ce ma saruta..71

Next: Ce ai face daca...Te-ai trezi peste noapte cu Jiraya peste tine si te-ar anunta ca este noul tau coleg de apartament, sub acest pretext putand sa se benocleze o zi intreaga la Tsunade care locuieste vizavi?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy~Tenshi - 19-06-2010

Cred ca i-as trage o palma si as urla la el pt ca m-a trezit. 4 Apoi l-as da afara cu tot cu bagaje, sfatuindu-l sa se mute cu Tsunade, asa el avand un avantaj si fiind si mai aproape de ea. 10

Ce ai face daca te-ai duce in vizita la Naruto si l-ai gasi pe Sasuke spaland podeaua din bucatarie cu un mop si mormaind ceva de genu: "nu stiu de ce il iubesc pe copilul asta jegos" ? 22


RE: Ce ai face daca..... - ~ Oxy by ZiZuLiCi ~ - 20-06-2010

Woow..la asta chiar nu ma asteptam -.-'' Cred ca m-as duce val vartej la Naruto si l-as intreba ce blestem ia facut lui Sasuke, ca sa-l pot folosi si eu pe post de menajera xd 71

Next: Ce ai face daca intr-o noapte ai iesi pe balcon iar Jyraia ti-ar canta o serenada, in timp ce trezeste toti vecinii din cartier si arunca cu rosii stricate si pantofi in el? 24


RE: Ce ai face daca..... - Jun - 20-06-2010

<Ce ai face daca intr-o noapte ai iesi pe balcon iar Jyraia ti-ar canta o serenada, in timp ce trezeste toti vecinii din cartier si arunca cu rosii stricate si pantofi in el?>

Pai la inceput as rade,dar dupaia le spun vecinilor sa termine si sa se duca la culcare (ce ordon eu pe aici ,imi trimit vecinii la culcare21),iar in privinta lui Jiraya as incepe eu sa arunc cu rosii stricate in el 21 kidding,dar dupa faza asta cine stie ce gandesc vecinii 21 asa ca i-as spune sa se duca acasa ca o inebunit ,nici nu vreau sa ma gandesc ce voce are 21.

Next:Ce ai face daca Gaara te-ar lua cu el la mare si te-ar invita sa construiti impreuna castele de nisip?[lipsa de inspiratie]
Ja ne!


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 20-06-2010

RE: Ce ai face daca.....

Imi place sa fac castele de nisip ,dar cu Gaara nu cred ca mi-ar placea,nu se stie ce ganduri are baiatul ala oricum as incerca sa ma alatur lui pentru un castel de nisip3 apoil -as baga in apa la o baie21

Next:Ce ai face daca Sakura te-ar lua la bataie pentru ca l-ai place pe Sasuke ?