Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Kurama^_^Sweet - 16-04-2010

Asi incerca sa par amabila si sa ma calmez cat de mult pot.Ma ridic usor,dupa care asi spune ceva de genul:
_"Nu face nimic,insa,data viitoare uitativa mai bine pe aruncati in apa,caci,daca in locul meu s-ar afla cine stie ce fata,cu cine stie ce fel de parinti,sau prieteni,ati incurcat-o,bine?"
Sau poate,ia-si alerga pe toata plaja,pentru a le arata eu 4

Next:Ce ai face daca te-ai trezi dintr-o data cu o piatra in cap din partea lui Naruto?


RE: Ce ai face daca..... - Crazy Person - 21-04-2010

Sincer, l-as lua la bataie pana l-as baca in coma de gradu 3. Cum ar putea un asa tembel sa faca una ca asta? Si cand ar ajunge in spital, m-as duce sa vad cum se simte. Cand m-ar vedea ar uda patu'2121 si eu as incepe sa rad malefic 19 [i know, scary people) .....I-as mai trage inca una peste fata si as pleca de acolo linistita ca mi-am facut treaba4

4next: Daca Choji ar intra la tine in bucatarie, cand tu ai dormi, si ti-ar manca toata mancarea pe care o aveai, s-ar mai pune si langa tine in pat, si cand tu te-ai trezi dimineata l-ai vedea plin de ciocolata pe fata, in patul tau(afli ca ti-a mancat ciocolata preferata), ce-ai face?2121:p


RE: Ce ai face daca..... - Deutzzyka - 24-04-2010

ce-as face??...pai...l-as arunca direct pe geam daka incape si l-as trimite in cazan ca sa manance resturile de la cina2121212121212121


next:ce-ai face daka sasuke te-ar saruta pe buze si dupa te-ar cere in casatorie sperand ca vei spune da pt ca deja venise cu bagajele ca sa se mute la tn???


RE: Ce ai face daca..... - Lya - 24-04-2010

Hmmm? 39

In niciun caz nu as spune "da".Daca el crede ca e cel mai cool si super, iar din cauza asta toate fetele ii cad la picioare, cu mine nu merge.Sa zicem ca atunci cand m-a sarutat a facut-o foarte brusc.Dupa ce si-a terminat "treaba", eu i-as da o palma zdravana si apoi l-as intreba ce-s cu toate bagajele.Daca spune totul pe un ton seducator( 29 ) i-as mai da inca o palma si in final i-as da una-n fund in asa fel incat sa iasa din casa mea cu bagajele lui cu tot.

Next: ce-ai face daca il vezi pe Orochimaru vanzand peste proaspat? 5 21


RE: Ce ai face daca..... - Crazy Person - 26-04-2010

Cat costa? 21 Asta l-as intreba. Ar fi foarte amuzant sa vad asta. Cre'ca as da ocol chioscului unde ar sta pana l-as inebuni. L-as filma si filmuletu l-as pune pe net. 21 Si cum ai zis u, pestele era proaspat, deci era bun. As cumpara, si i-as zice:
"Mai Oro, mai....Chiar asa , cu babele la piata? Nu te credeam in halul astaSmile"

Next: Ce-ai face daca Naruto ar veni la tine spunand ca vrea sa stea cu tine ca esti viata lui. Si tu ai vedeau-o pe Hinata plangand dupa colt.


RE: Ce ai face daca..... - Rogue - 26-04-2010

pai...sa vedem..din moment ce nu imi place de naruto las refuza dupa care as luao pe Hinata de dupa colt si as puneo in locul meu...si as pleca..Dar daca miar fi placut de Naruto...cu siguranta las fi sarutat de fata cu Hinata...astai tot...;d

next - Ce ai face daca tu si Itachi vati iubi foarte mult...si ati fi impreuna dar nimeni nu ar sti asta ,iar Pain ar afla si iar da un ordin sa te omore....iar daca nu o va face il va omora el pe itachi/


RE: Ce ai face daca..... - Drama Queen - 26-04-2010

Cum il urasc si pe Itachi(nevastuica fraiera) si pe Pain ( sa isi vada si asta de problemele lui cu Konan si sa nu se mai bage in viata altora 24) i-as omora p amandoi.Daca l-as iubi pe Itachi...tot i-as omora p amndoi, deoarece daca il omor pe Itachi sare Akatsuki dupa mine.si daca il omor pe Pain sare Akatsuki dupa mine.Daca ii omor pe amndoi sare Akatsuki dupa mine insa macar stiu ca m-am distrat inainte sa mor.

Next:Ce ai face daca l-ai gasi pe Pain mancandu-ti rezerva secreta de acadele?

P.S: mama de cate ori am folosit verbul a sari oioioi 21


RE: Ce ai face daca..... - IloveYuki - 27-04-2010

24 daca Pain mi-ar manca acadelele sau ciocolata 21 i-as lipi gura cu superglue sa nu mai manance nimic si sa slabeasca 19 4


Next: Ce ai face daca in fata ta ar sta Orochimaru si te-ar intreba daca vrei sa iesi la un ceai cu el ?15


RE: Ce ai face daca..... - Rogue - 27-04-2010

dar la un ceai?....adica zau asa sa ma scoata si el la o bere la o tequila ceva 21)...nu asa un ceai...as acecpta dar nu daca miar lua un ceai... si ias zice sa aiba grija unde ma duce pt ca eu sunt cam pretentioasa..71

Next: ce ai face daca teai trezi intro dimineata singur/singura acasa si ai auzi pe cnv cantand in baie iar cand ai intra lai gasi pe deidara gol cantand la periuta ta de dinti?


RE: Ce ai face daca..... - βεκi - 27-04-2010

Well ... Este o intrebare destul de grea la care inca ma gandesc .o_o Ciudat, rau de tot o_o Deci cred ca daca l-as gasi acolo ... As canta si eu cu el 24 Duamne feresteo_o , nu , in nici un caz. Primul lucru pe care l-as face ar fi acela de a lesina de uimire , iar acesta ar suna la ambulanta . Cand ambulanta vine dupa mine , el sa fie tot gol si sa-l duca si pe el la spital sa vada ce are . O fi bolnav , saracutul de el .
( mda alta idee nu am la 11:30 noaptea =]] ) Eu una sper sa nu ma trezesc niciodata cu Deidara in aceasta ipostaza in baie =]]

Next : Ce ai face daca l-ai vedea pe Orochimaru cu parul facut carlionti , cumparandu-si o pereche de ochelari de la Gucci ?15