Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - *ILY Yaoi Maniac* - 31-01-2011

Yukkk 47 Nu , nu , nu !!! Imposibil xD Mai mereu vorbeste gura fara el si scoate numai tampenii pe ea =]] Cine stie ce mi`ar zice dupa xD Gen : ce obraz aspru ca gardu zimtat ai =]]]
Next : Ce ai face daca Tobi[Madara] te`ar cauta pentru inteligenta ta sa`l ajuti la planul sau melefic 19 ?


RE: Ce ai face daca..... - Miranda. - 31-01-2011

"Ce ai face daca Tobi[Madara] te`ar cauta pentru inteligenta ta sa`l ajuti la planul sau melefic?"

Asi fi onorata, chiar cred ca rolurile astea negative nu dau tot ce pot, de multe ori am senzatia ca sunt chear prosti. Daca i-asi ajuta ar distruge lumea, sunt fan Naruto asa ca stiu unde punctul slab la toti si asi termina cu toti. Dar o sa-l refuz si-l dau pe mana legii ca sa-l inghida. Sunt o fata rea, chiar daca asi fi mai buna diabolica.

Next:
Ce ai face daca l-ai gasi pe Sasuke in pat cu fica ta ( sa spunem ca ai una)?


RE: Ce ai face daca..... - i_love_anime - 31-01-2011

Cred ca l-as palmui.....si l-as arunca afara(io asa cred ca ar proceda toate mamele daca siar vedea fata cu un criminal)

Next:Ce ai face daca Sasuke ti-ar spune ca esti urata?


RE: Ce ai face daca..... - *ILY Yaoi Maniac* - 31-01-2011

Vai OoO vai draga mea ? Esti chiar buna xD Il ai pe Sasuke Uchiha in patu` tau 15 Exact cum te`am invatat fat`o 15 Give me five 41 Totusi puteai sa ma suni sa`mi zici ca nu va mai deranjam xD Pa -pa scumpiilor bye Aaa apropo fi blanda cu el draga mea =]] Succes Sasuke vei avea nevoie =]]
Next:Ce ai face daca cei din Akatsuki te vor pentru ca esti speciala ?

Edit : "Ce ai face daca Sasuke ti-ar spune ca esti urata? " spui . Pai , bree mersi , insa stiam si eu , nu era nevoie sa`mi mai zici si tu . In orice caz apreciez efortul tau xD
Nextu` ramane acelasi xD


RE: Ce ai face daca..... - •нąкü• - 31-01-2011

Stiu dear hug si voi sunteti ,39, amm ,dragutsi 21 . Da` nu prea 21 ....

Ce ai face daca Udon [ sau cum naiba il cheama si pe ala ] te`ar invita la el acasa 19 ? 15



RE: Ce ai face daca..... - Miranda. - 31-01-2011

"Ce ai face daca Udon [ sau cum naiba il cheama si pe ala ] te`ar invita la el acasa ?"

Asi sta putin pe ganduri. La el acasa? Nu ma risc de fel asa ca il refuz. Si daca cumva incearca sa ma ia pe sus ii dau o doza de Karate si il las pe jos. Daca ma trage de mana ii dau o palma. Si daca ma saruta si-a gasit moartea, sap o groapa si-l azvarl acolo ca pe un covrig. Sa nu se puna cu mine.

Next:
Ce ai face daca l-ai prinde pe Sasuke in pat cu o prietena de-a ta?


RE: Ce ai face daca..... - •нąкü• - 31-01-2011

:]] Le`as ura succesc in continuare , si sa foloseasca un prezervativ , si daca nu , eu vreau sa fiu nasa copilului 19 . Sasuke , Sasuke , you`re a big perv. 19 .

Ce ai face daca 39 ai gasio pe maicata [ mamicuta ta ] stand de vorba cu Sasuke despre tn ? 21



RE: Ce ai face daca..... - Biscu' iz back ^^ - 31-01-2011

Uh ... prostul obicei al mamei mele 14 Cum de s-a nimerit ... Pai m-as uita la mama cum ma uit de obicei cand stiu ca nu se poate abtine , apoi l-as lua pe Sasuke ca pe un pisoias si l-as arunca afara din casa mea . I-as zice si vr-o doua dar sa ma auda numai el nu mai am chef de certuri cu mama si pe urma m-as duce in camera mea ca sa ascult muzica si sa ma calmez .

Next : Ce ai face daca Neji ar iesi ipreuna cu prietena ta cea mai buna si apoi , cand prietena ta nu e langa tine , ti-ar face avansuri ?


RE: Ce ai face daca..... - Debb.' - 31-01-2011

Ce sa fac? :]]
As incepe sa rad si probabil m-as ascunde dupa perete sa aud tot ce vorbesc ei acolo. De ce nu? Probabil mi-as lua si o sticla de cola, niste popcorn si as asculta cu mare placere.. si cu mare atentie. Sa nu cumva sa ma prinda. >:] Ca asa cine stie? Poate schimba subiectu' daca ma observa.

Next : Ce ai face daca in timp ce ai face un referat cu colega ta, Sasuke ar intra printr-un perete si ti-ar uda intregul referat? [ Lipsa de imaginatie. xD ]

Edit :
Biscuitel mi-a luat-o inainte. >.>
Sa raspund la intrebarea ei :

Pai.. probabil as da fuga la prietena mea si i-as spune, iar daca nu m-ar crede l-as pocni >:]
Next : Ce ai face daca in timp ce ai face un referat cu colega ta, Sasuke ar intra printr-un perete si ti-ar uda intregul referat? [ Lipsa de imaginatie. xD ]


RE: Ce ai face daca..... - Biscu' iz back ^^ - 31-01-2011

Aiaiai 19 Dar ce nu as face ... mare placere sa il bat pe Sasuke ... Parca si simt cum pumnul meu se imprieteneste violent cu obrazul stang si cum piciorul meu il alinta dureros in punctul sensibil . And things like this Smile .

Next : Ce ai face daca aproape ai reusi sa fi cu baiatul pe care il placi si Lee ar veni la tine si te-ar saruta pretinzand ca esti iubita lui ? Evident Fat-Frumosul tau ar crede ca esti genul care umbla cu mai multi si poate nu ar vrea sate mai vada 22 .