Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Hitman - 25-02-2009

next:ce ai face daca ai afla ca esti fratele/sora lui Sasuke?

Wow daca eu as fi sora lui Sasuke nu mi-ar place pentru ca eu vreau sa fiu iubita lui 24
Dar stiu ca e imposibil, in fine mi-ar place ar fi o experienta foarte diferita pentru mine, si in plus foarte tare pentru ca eu sunt fana Sasuke Uchiha.

next: ce ai face daca ai petrece o noapte cu Sasuke Uchiha?


RE: Ce ai face daca..... - StarRalu - 27-02-2009

Pai, depinde. Recunosc ca imi place Sasuke. Posibile situatii:
1) Daca as fi la o petrecere si am juca adevar sau provocare, l-as provoca sa-mi scrie o poezie de dragoste (sunt rea pentru ca nu cred ca m-ar place. Dar nu se stie...)
2) Daca ne-am fi ratacit in padure pe durata noptii, cand sa ne culcam, ma apropii discret de el ca mai apoi Sakura sa moara de gelozie (muhahahaha)
3) Daca as fi hipnotizata sa-l omor pe Sasuke in timpul noptii iar asta presupune sa-l urmaresc cum se plimba prin tot satul Konoha, pai, l-as omori!
Am dat destule variante....(by the way, sunt fata)

Iar acum....*drums*....intrebarea:
Ce-ai face daca dulcea Hinata s-ar satura sa mai fie simpatica si ti-ar trage un pumn fara motiv? Au!


RE: Ce ai face daca..... - Magic.K1d - 28-02-2009

Ce-ai face daca dulcea Hinata s-ar satura sa mai fie simpatica si ti-ar trage un pumn fara motiv?
Mas enerva si as spune:
-Hey,ce-ai de gand?
Si apoi as tipa putin la ea,as pleca,iar daca ma insulta,as spune:
-Cine spune ala e!
Ce ai face daca Naruto sar urca pe spatele tau ca sa te calareasca?


RE: Ce ai face daca..... - Elusive wolf - 28-02-2009

Ce ai face daca Naruto sar urca pe spatele tau ca sa te calareasca?

Pai...sa vedem... m-as transforma intr-un cactus gigantic ...(cred ca doare!!)hi hi hi ...21
Ce-ai face daca ai afla ca faci parte din renumitul clan Hiuuga ?


RE: Ce ai face daca..... - ஜSheirஜ - 28-02-2009

Ce-ai face daca ai afla ca faci parte din renumitul clan Hiuuga ?
Cred ca as lesina.(de bucurie)
Ce-ai face daca Tsunade te-ar numi Hokage?


RE: Ce ai face daca..... - Teh - 01-03-2009

Ce-ai face daca Tsunade te-ar numi Hokage?
Ei bine daca Tsunade ar face acest lucru, de a ma numi Hokage, cu mare parere de rau o voi refuza. Pentru ca nu sunt atat de responsabila incat sa pot lua un rang atat de inalt precum acesta. Mult prea multe responsabilitati si mult prea multe lucrururi de indeplinit, orice s-ar intampla ar fi doar o coincidenta a naturii. Eu nu as putea controla atacurile iar ideeile mele nu ar putea ajunge niciodata la intelepciunea lui Tsunade. I-as spune sa isi pastreze rangul pentru ca inca are nevoie de el, si ea si la fel si Satul Ascuns intre Frunze. Sa asptete pana este Naruto destul de pregatit sa ii ia functia, pentru ca eu nu as intra in discutie in asa ceva.
Responsabilitatea nu este punctul forte al lui copil, asa ca aceasta ar trebui sa se gandeasca de doua ori inainte sa faca asa ceva.

Next :
ce ai face daca ai descoperii ca esti sora lui Sasuke, de mult pierduta ?


RE: Ce ai face daca..... - Kuromi - 01-03-2009

Next :
ce ai face daca ai descoperii ca esti sora lui Sasuke, de mult pierduta ?

Daca as afla ca sunt sora lui Sasuke de mult pierduta atunci m-as interesa sa aflu mai multe despre familia mea si cand as afla ca Itachi (fratele meu mai mare) a omorat totzi membrii familiei inafara de Sasuke (care as vrea sa fie fratele meu mai mic) m-as alia cu Itachi ca sa-l omoram si pe Sasuke si peste un timp m-as alia cu Madara ca sa-l omor si pe Itachi si sa raman doar eu si Madara singurii membrii ai clanului Uchiha 19 [[evil laugh 21 ]]


Next: Ce ai face daca Orochimaru tzi-ar propune sa mergi cu el in Satul Sunet unde te-ar antrena sa devii cel mai bun ninja al tuturor timpurilor ?


RE: Ce ai face daca..... - haruna_L_shuichi - 02-03-2009

Desigur ca m-as duce,da i-as pune si o conditie:sa renunte la Saske)))
Mai multe argumente,te rog!
Next:Ai proceda asa cum a facut Hinata in ultima serie manga?


RE: Ce ai face daca..... - What's my NaMe?? - 14-04-2010

Pai ce-a facut? :d Da, da...Nu stiu ce-a facut. Pleas, don't kell me, sunt vprea tanara pt asta21
Chiar nu stiu ce-a mai facut si Hina, deci nu pot raspunde.
Da-mi mai multe detalii and i promise ca o sa-ti dau un raspuns concret:d

Next: Daca Sasuke ar veni la tine la usa si ti-ar canta, si ar canta chiar bine( so cutepupicpupic) , sa zicem ca ar fi iarna, si saracutu ar ragusi si ar mai veni si Sakura sa-l ajute, si din nou sa spunem ca tu ai urao pana in in maduva oaselor, ce ai face?

Hai raspunde, nu te sfii4


RE: Ce ai face daca..... - emy_sweet_girl - 15-04-2010

I-as primi pe amandoi, chiar daca o urasc pe Sakura(dar in realitate nu o urasc), le-as face cate o ciocolata calda si dupa i-as ruga sa mi-i prezinte si pe restul.

Ce ai face daca atunci cand esti pe plaja si vrei sa te bronzezi apar Naruto si Sasuke si te ia ,iar dupa te arunca in apa,spun ei cu niste fete de catelusi raniti:
-Scuze-ne,te-am confundat cu o alta fata.