Animezup - forum manga si anime
Ce ai face daca..... - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Anime Genre (https://www.animezup.com/forum/Forum-Anime-Genre)
+--- Forum: Actiune/Aventura (https://www.animezup.com/forum/Forum-Actiune-Aventura)
+---- Forum: Naruto (https://www.animezup.com/forum/Forum-Naruto)
+---- Subiect: Ce ai face daca..... (/Thread-Ce-ai-face-daca--1082)



RE: Ce ai face daca..... - Teh - 18-01-2009

next : : : Ce ai face daca...te-ai intalni pe strada cu Akamaru , el te apuca de pantalon si te duce lui Kiba iar acesta se indragosteste pe loc de tine si te saruta ?? 71 tare ashai ?? 71 [ 4 girls ]

Well da este destul de tare..Imi place de akamaru este un catelus asa de dragut si well kiba este un tip asa de hot.
Pei ce as face,dupa ce m-ar saruta i-as lipi o palma usoara apoi as scoate limba la el spunandu-i ca nu mi-a cerut voie sa ma sarute.L-as mangaia pe akamaru apoi as pleca nepasatoare 78

Next : Ce ai face daca Tsunade ti-ar spune sa ii iei locul ca si hokage? (cam seaca 22 )


RE: Ce ai face daca..... - Zollitha - 30-01-2009

Next : Ce ai face daca Tsunade ti-ar spune sa ii iei locul ca si hokage? (cam seaca 22 )

Mie-mi plashe Smile
deci ... in primul rand iash spune ca este mult mai potrivita decat mine,dar daca ma roaga mult mult o s-o fac Smile de ce ? pt k mi-ar placea sa fiu in locul ei SmileSmileSmileSmile

next...::: Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu Itachi si el ti-ar spune fara ca tu sa il fi bagat in seama ca la omorat pe Sasuke ?? :::...
71 sorry alta nu mi-a venit pe moment 71


RE: Ce ai face daca..... - killedhero - 30-01-2009

next...::: Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu Itachi si el ti-ar spune fara ca tu sa il fi bagat in seama ca la omorat pe Sasuke ?? :::...
sorry alta nu mi-a venit pe moment


l-as felicita din suflet ca la omorat pe sasuke


next::: ce ai face daca adevaratul akatsuki leader ar fi yondaime Smile


RE: Ce ai face daca..... - Kido - 30-01-2009

next::: ce ai face daca adevaratul akatsuki leader ar fi yondaime

Poi... avand in vedere ca iubesc Akatsuki :X... si il iubesc pe Yondaime [ Y, aici nu e vorba de tu >>' ], dar mai mult pe Pein ^^ i-as trage una in bot pentru ca este el liderul si nu Pein ^^ etto... dupa ce ma calmez m-as duce la Pein si i-as zice " Acum locul este al tau ^^ tu meriti sa fi lider " 5

Next: Ce ai face daca Sakura s-ar vopsi verde? [ fara inspiratie ^^" ]


RE: Ce ai face daca..... - Zollitha - 30-01-2009

Next: Ce ai face daca Sakura s-ar vopsi verde? [ fara inspiratie ^^" ]
212121 simplu71 ii torn o galeala cu vopsea roz in cap 71 si deabia apoi o sa ii spun ca nu ii sta bine colorata in verde 71

nex: Ce ai face daca ar veni la tine Ino cu bagajul facut sa se mute la tine,dar nu te intraba daca accepti ??
71 imi place mult jocul ^_^ hug


RE: Ce ai face daca..... - Teh - 31-01-2009

Ce ai face daca ar veni la tine Ino cu bagajul facut sa se mute la tine,dar nu te intraba daca accepti ??
Well ce sa fac , as primi-o la mine.Doar mai intai i-as spune sa intrebe daca accept sau nu.Si oricum as accepta pentru ca este simpatica in felul ei de a fi.Pentru inceput as intreba-o ce i s-a intamplat de a venit cu asa o schimbare brusca sa se mute la mine,pentru ca asta nu se intampla in fiecare zi sau fiecare minut.Dupa ce ea imi va explica voi incerca sa o sfatuiesc si desigur daca ea doreste sa fuga,si sa se ascunda eu as lasa-o sa stea la mine.Insa as incerca sa o conving sa lupte,si stiu ca nu voi sta prea mult sa fac asta pentru ca Ino nu se va ascunde.Dar fie o primesc oricum la mine acasa.Petrecere in pijama,iee !!
Next : Ce ai face daca Shino Aburame s-ar indragosti de tine si ti-ar spune acest lucru?
( iar pentru boys : Ce ai face daca Ten-Ten s-ar indragosti de tine si ti-ar spune acest lucru? )


RE: Ce ai face daca..... - Zollitha - 01-02-2009

Next : Ce ai face daca Shino Aburame s-ar indragosti de tine si ti-ar spune acest lucru?

ce as face ?? pai...in primul rand as putea sa ii spun ca nu imi plac gandacii....[ i hate than ^^" asta pt ca , atunci cand eram mica fratele meu m-a speriat foarte rau cu un gandac mort !! si de atunci nici macar nu ma apropii de ceva numit insecta ^^" ] chiar daca o sa se supere pe mine...ii spun ca nu immi place de el !!! Dar ii spun ca putem sa ramanem prieten ! Smile^^

next quiz ::: Ce ai face daca ar veni Neji Hyuuga la tine si ti-ar spune ca tu esti mostenitorul(mostenitoarea)tronului clanului Hyuuga ???
!!
[ i know...is a stupid question...but... ]


RE: Ce ai face daca..... - Teh - 04-02-2009

Ce ai face daca ar veni Neji Hyuuga la tine si ti-ar spune ca tu esti mostenitoarea tronului clanului Hyuuga ?
Hmm aceasta este o intrebare interesanta,nu mi se pare deloc stupida sau altceva.Chiar imi place.Deci asta ar fi chiar tare.Imi place foarte mult de neji,si clanul sau este super tare.Deci asta ar insemna ca si eu posed tehnica Byakugan..Wow super tare.Mi-as asuma cu mare responsabilitate rolul de mostenitoare a claului Hyuuga.L-as face pe neji sa ma placa si sa ma considere de asemenea apta pentru acest rol in timp ce m-as intelege foarte bine si cu Hinata.CHiar as duce mai departe renumele , marele renume al clanului Hyuuga cu cea mai mare mandrie si cu multa incredere pe sine.Ar fi un lucru minunat.well cred ca in momentul in care neji mi-ar spune faptul in sine..WOW , as ramane socata.Cred ca nu as stii ce sa mai spun,insa mi-as pastra calmul si as dovedi ca sunt cu adevarat mostenitoarea clanului..ahh ce cool ar fi.Okai gata cu visele.Insa asta a fost o intrebare chiar tare !!
Next:
Ce ai face daca Sasuke s-ar sinucide?
( well nu stiu ce legatura are cu persoana voastra [oricare ar fi next] but sunt curioasa ce reactie a-ti avea,adica " saracu,ce sa-i fac eu acum? " , "e un las" sau eu mai stiu . I know stupid question..but anyway .. )


RE: Ce ai face daca..... - vero_vivi - 05-02-2009

Ce ai face daca Sasuke s-ar sinucide?

Probabil l-as felicita ca in sfarsit s-a decis sa o faca71 Avand in vedere ca imi pasa de toti cei din jurul meu(prea mult...)probabil nu as fi tocmai in culmea fericirii dar nici foarte afectata...

Next:Ce ai face daca Gaara/Temari ar veni noaptea la tine in camera si te-ar saruta, dupa care ar lasa o tona de nisip in urma si ar pleca?bleahgt;


RE: Ce ai face daca..... - Teh - 05-02-2009

Ce ai face daca Gaara ar veni noaptea la tine in camera si te-ar saruta, dupa care ar lasa o tona de nisip in urma si ar pleca?
Hmmm ,ai atins punctul sensibil 21 . Gaara este personajul meu favorit din anime-ul Naruto.Ar fi cea mai tare chestie.Mi-ar veni in gand mai intai hi hi hi ,este Gaara sau Kankurou? I mean,Gaara imi place Kankurou?Este doar fratele personajului meu favorit.Hmm presupunand ca imi dau seama ca este Gaara,si mi-as da seama ca a fost acolo.Asta ar insemna ca visul pe care il avusesem noaptea trecuta cum ca el m-ar fi sarutat a fost adevarat,ar fi super tare.Pentru inceput as privi in vid multe minute,pentru a savura fiecare clipa din amintirea mea>ar fi super tare acest lucru.Apoi as incerca sa gasesc raspunsuri la intrebarile mele..Maybe he really likes me.Direct la punct,merg la Gaara si am o discutie cu el. In cele din urma voi afla motivul pentru care a venit,indiferent de care va fi acela il voi saruta si eu spunandu-i ca : Mi-ai luat un sarut aseara...acum mi-l iau inapoi !! . SI plec :love:
Gata prea multe iluzii amestecate !! 4

Next : Daca ai fi in locul lui Sasuke,l-ai ucide pe Itachi?