Animezup - forum manga si anime
Top 9 useri - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Spam Alley (https://www.animezup.com/forum/Forum-Spam-Alley)
+---- Subiect: Top 9 useri (/Thread-Top-9-useri)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Top 9 useri - Amy8D - 02-03-2008

let's see..

1.Ou verde(yulobo-chan) ma sis..i love her much..
2.Shiva pt ca l-a facut pe Zuppy si ca mi-a dat si mie o poza cu el..aligato ^^
3.Flaw Bravo tie pt noul deging...cum te-as putea omite din ascest top
4.love_yuki_eiri pt ca de la ea stiu acest site..si-i multumesc foarte mult..mutiami!
5.jigoku am vorbit cu ea pe shout...pare o persoana de treaba
6.marina..pei...suntem preietene...si imi place s-o ajut ^^
7.Kiubi..o persoana incredeibil de amuzanta ce m-a facut sa rad de muuulte ori..fana 21
Pei la mine se opreste la top 7...inca nu cunosc asa multa lume 4


RE: Top 9 useri - ToRnAdO - 02-03-2008

hm....sa postez si eu aici
1.Flaw- tu ai fost primul care l-am cunoscut , si discutiile cu tine sunt funny si normale
2.Marina-you make me laugh
3.Aly- nu am mai vorbit de mult , mai vreau sa vorbim 4
4.yulobo- ( sa-ti iei revansa la table 10 )
5.Amy-Chan- nu am un motiv
6.asadtipu-imi place cum postezi si esti funny
7.Teea-...
8.Shiva
9.Eu 10
P.S. toti sunteti la fel nu sunteti pusi intro ordine
O zi buna
ToRnAdO


RE: Top 9 useri - white angel - 04-03-2008

1.fleeting ray- ii varamea...cum sa nu fie pe primul loc
2.shiva-ii foarte draguta ca tot imi face signuri si avuri
3.marina- m-a ajutat de multe ori
4. love_yuki_eiri - are o imaginatie foarte dezvoltata
5.bubles- deseneaza super fain
6.flaw- mi se pare un tip de treaba
7.teea
8.yulobo
9.cicudaf- sa nu zica virgula ca nu l-am pus...21


RE: Top 9 useri - Lye - 13-03-2008

Ok...mai am de adaugat niste persoane in top-ul meu:
1)Bloom-e de gasca...si avem o pasiune comuna
2)Aly-ea mi-a dat ideea cu "Grupul Terorii"
3)White angel-este o fata OK
4)Ryoko-am vorbit de cateva ori cu ea...
5)Misa Amane-o fata care e super nice
Asta e cel de-al treilea top!


RE: Top 9 useri - Yondaime - 24-03-2008

Cum am ceva timp de cand m-am inscris pe forum am cunoscut cativa useri si topul ar venii cam asa :
1. Irisim - e cea mai de treaba fata 4 ma inteleg cu ea super...pot vorbii orice cu ea... best friend 4 ... desi e mai mare decat mine cu 5 ani dar .. detalii 21
2. Ady - unu dintre cei mai buni prieteni si cu el formam echipa "FRATII PEDALA" 15
3. Bogdan - pe aceasta cale mi-am facut o impresie foarte buna despre el ... mersi pt ajutor man 4
4. Marina - Marina e o fata de treaba...ma inteleg bine cu ea... doar ca nu ma lasa sa ma mai dau la fete 22
5. Andrada - o fata cu care ma cert mereu...dar dupaia ne impacam 39 ... weard
6. Kaname - aceeasi situatie...ne-am certat, ne-am batut, dar intr-un final ne-am impacat 21
7. Blablabla - e o fata super ok... discut cu ea orice vreau 4
8. Shin - pt ca ii place Jedi Academy si as vrea sa jucam odata 15 ... si omu spune in fata ce are de zis... 21
9. Yui - prietena lui Fratele Pedala 15 ... e cam timida dar daca vorbesti cu ea mai mult descoperi o persoana de treaba 4


RE: Top 9 useri - Lye - 27-09-2008

Waii....de cand nu am mai postat aici...ei bine,topul meu s-a cam schimbat de acum 5 sau 6 luni.Pai...sa incep.
1.Melyeter>bun...a devenit una dintre prietenele mele cele mai bune.E foarte de gasca...isi distruge nervii...ma rog...si i-a distrus cand m-a invatat misterele photoshop-ului.You rock girl!
2.Kaname>eh...ea va ramane intodeauna my sis.My perv sis!
3.Marina>doh...cate nu mi-a suportat mie fata asta...cate crize de nervi...cate injuraturi...ma rog...e cea mai mare sis a mea.hug
4.Yuloby D>inainte sis...acum haha.Recunosc k inainte nu am prea avut-o la inima...dar hey...pana si yo imi schimb parerile!
5.Tatakai>well...baiatu asta...imi petreceam noptile cu el.E foarte de gasca.Apropo...ne intalnim la patinoar sa te invat sa patinezi.
6.Flaw>ce pot sa spun...no comment
7.Maou>sis...dak esti pe locu 7...asta nu inseamna nik.Stii foarte bine ca tu ramai sis a mea...sis a mea nebuna...k kre imi impart toate fanteziile si izbirile!
8.Dia_love_gackt>da...e o fata de gasca.
9.Amy>uuu....cum sa lipsesti tocmai tu din topul meu?Doar esti eleva mea!Esti de gasca!


RE: Top 9 useri - yulobo - 27-09-2008

Wow, that's a big... WOW O_O Thanks hug
Backy on xD

1. Flaw - Nee, tosan, inca n-am uitat 71
2. Johnny D - Nu ma puteam hotari, loc 1 sau 2, dar 39 2 e numarul meu preferat hug hug
3. Ady_x - D'oh, cate a mai suportat ^^" Yeah, well, sper ca nu va trebui sa mai ajung la tine [adica sper sa nu mai am probleme >.<]
4. Oricat m-as minti, tot ea imi ramane prietena, chiar daca m-a cam suparat... Misa Amane :10: Dar mi-a trecut owo
5. Love_Yuki_Eiri - Aham, ai ajuns sa ma strigi "haha" 21 Ce ciudat, dar cu toate astea, ai avut si tu o mana de ajutor la intoarcerea lui yulobo 4 So thankies hug
6. Tornado - Heh, lasa, lasa, ca tot e dragut catelusul, chiar daca nu vreau sa recunosc 24
7. Jigoku - Jeez, cum de am uitat de tine? *slap* *auch T__T* Aham, singura si unica jigoku 21 Si felicitari OwO
8. Amy - *slap* x2 Cum am uitat de hiper activa care face amv-uri? 21
9. Si nu in ultimul rand [daca incep sa ma gandesc, mai adaug la lista .__.'], Marina hug Da, sis, scuze, acum mi-am amintit 4 Dar stii cum se zice, cei din urma vor fi primii 71 Multam ca ai grija de mine ^.^

Aham, cei exclusi sa nu se simta aiurea... Pur si simplu vroiam sa postez si primii 5 useri erau fixati... Restul ... V-am luat cum mi-am amintit 21


RE: Top 9 useri - Serenity - 27-09-2008

Ahem, sa vedem 39

1. Mitzuke - Mamica, mom love la tine, o fata super tare cu care razi pana mori. 21)

2. Keicy - Adik Oaia 8 Oaia e sincera, de aceea o besk hug 24 Plus ca e o persoana care stie sa zica ceea ce trebuie atunci cand trebuie.

3. Ady_x - Am ajuns sa cred ca vei ramane suparat pe viata 24) Whatever, be happy ! Viata pute! And I luv u hug

4.Denny - Pai ce pot sa spun, tendintele mele in moda nu`s cine stie cat de avansate, so... Denny mereu are grija de asta Si cat a mai ras ea cand i-am zis ca nu mai merg la meeting 46

5. Minasan - OMG sis :X E o persoana suuuper de treaba pe care pur si simplu n-ai cum sa n-o iubesti hug

6. Repo - Ce pot sa spun, un coleg de echipa si de RPG foarte bun, e glumet, serios, ma rog, stie cum sa se poarte atunci cand trebuie. hug

7. Yondaime - Un singur lucru pot sa zic, mi-e dor de metrooooooooou 24

8. Irisim - In ciuda faptului ca am crezut ca e una dintre 'rechinii muscatori', faptul ca m-a ajutat cu clean si felul in care am vazut cum se distreaza pe conferinte, mi-am dat seama ca nu e deloc asa, ba chiar din contra, Irina e... Irina

9. Crimson - a.k.a. Wrath - a.k.a Grafi 8 - pai e o persoana super glumeatza si te amuzi mult cand vorbesti cu ea, plus ca e o prietena super tare si o buna colega de RPG.


RE: Top 9 useri - Jigoku - 27-09-2008

hai sa-mi actualizez si eu topul 106
desi..doar 9? 5

1.iLove - copila e simpatica de fel ^^' o gramada de faze geniale, pe care doar mintile noastre-n colturi, luminate, de intelectuale neintelese de lume le pot pricepe [un suc, doi suci :-> ]
2.Tornado - m-am "lipit" repede de el 10 radem,glumim, dezbatem subiecte numai de noi intelese,ma ajuta sa ma descurc cu moderatu ^^'
3.DarK - e cel mai super-mega-para tare zomcutz din cati am intalnit vre-odata hug nici TRU nu pot fi din cauza lui,ma face mereu sa rad ^_^
4.Yulobo [pentru mine tot yulobo esti 10 ] - e o persoana de treaba,cu care discuti orice,oricum,oriunde 10 trebuie doar sa ai rabdare
5.Erter - daca am nevoie de un sfat,cu el vorbesc ^^' e simpatic,si-mi place sa-l stresez
6.vodafone- e cel mai mare perv din cati stiu 65 si mi-a facut o rezervare-n iad pe care eu am ratat-o =_='
7.Cicudaf- mie nu mi-a gresit cu nimic 10 din punctul meu de vedere a ramas un..*citez* finut10
8.ady_x - mereu ne-am inteles bine, imi place felul lui de a fi
9.DG - he's so nice... ^^' trateaza discutiile cu un interes si o atitudine care il diferentiaza de restu' turmei ... hug


RE: Top 9 useri - seeergiu - 27-09-2008

1.Melyeter--->primul meu prieten pe ZUP,o fata de treaba cu care nu te plicti niciodata

2.nunutz--->prima persoana care mi-a urat bun venit pe zup

3.jigoku--->Man nu am ce sa zic inafar de: esti super

4.marina--->No comment

5.Flaw--->la fel nimik de reprosat

6.Youloby D--->un prieten descoperit recent cu care te distrezi

7.Sadness Serenity---> alt prieten Smile descoperit recent SmileSmileSmile

8.seeergiu--->membrul meu preferat24

9.nu mai stiu pe nimeni,sunteti toti la fel,nu conteaza k esti pe 1 sau ep 5 conteaza ce cred eu Smile