Animezup - forum manga si anime
Top 9 useri - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Animezup area (https://www.animezup.com/forum/Forum-Animezup-area)
+--- Forum: Cafenea (https://www.animezup.com/forum/Forum-Cafenea)
+---- Forum: Spam Alley (https://www.animezup.com/forum/Forum-Spam-Alley)
+---- Subiect: Top 9 useri (/Thread-Top-9-useri)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Top 9 useri - Kayla. - 12-02-2011

Am revenit cu top nou.

1.yaoi maniac- Prajiturica mea dulce cu glazura de capsuni si crema de banane si cicolata, cu frisca si ornamente de ananas si pepene. >:d< E o persoana foarte speciala pentru mine, o iubesc, ma iubeste si nu o voi uita prea curand.>:d< 8

2.DeDal N.- Matusica mea dulce si scumpa. >:d<

3. Pookie- she is so sweet >:d<

4. aripi de plumb. - my dear mistress who i love >:d<


RE: Top 9 useri - Debb.' - 12-02-2011

Dau si eu pe aici. ^^

1. Snowy. :X - Chiar daca nu mai are nick-ul asta. My momi. She is so cute. :X I love her.
2. Rose. - Ihiiii. Nepoata mea draga. Opss. Eroare cu reputatiile. =]] Love you.
3. Haku - Hakule! :]] Tu cu ochelarii tai de soare. :]] Inca imi aduc aminte. Titlu de coperta la poza aia. :]]
4. Draqushor - Niciodata nu pot sa-ti retin calumea nick-ul. >.< Asa ca scriu cum ma apuca. Nepoata mea. Love you. ^^
5. Pookie - N-am vorbit prea mult da pot zice ca esti o nebunatica fara pereche. >:] You are really crazy. ^^ Like it! >:]
6. Roseta: * - Iiiii. Varuta mea. Love you. Esti asa de cute.
7. Letty - Ancule! Esti cea mai tare. :]] Si cu ideile tale. Totdeauna ma faci sa rad. :]]
8. SmileyMiley - Chiar daca nu este prea activa, este surioara mea cea dulce. >:] Nu prea intra ea, dar ma bucur ca o cunosc.
9. Luka - Noi am vorbit cam putin. Dar esti din Timisoara. >:] Haha! Cineva din Timisoara pe aici! >:] N-am mai vorbit, dar sincer esti asa cute.


RE: Top 9 useri - Vero - 15-02-2011

Pentru mine toti sunteti pe locul unu asa ca...

1.Soph [stiu are alt nickname dar imi place asta] - pentru ca e cea mai nebuna persoana ever si cu care rad mereu.
2.Collapsed Dreams - pentru ca vorbesc cel mai mult cu ea si ca imi suporta toate toanele. [si am des toane proaste]
3.DeDal - Pentru ca e a mea si ca imi da cele mai tari melodii Si ca o iubesc hug
4.Scorpiuta - Pentru ca... o iubesc si ca ma face mereu sa rad. Mamaie 21
5.Haku Kiid - pentru ca imi suporta mereu orgoliul [am un orgoliu extrem de enervant] si ca o iubesc.Cine ma mai suporta cand e vb de ficuri?
6.Debby - Pentru ca e prima mea prietena de pe Zup xD si ptr ca mereu ma face sa trec peste limita de reputatii pe zi Eroare 21
7.Who said I have to be normal - pentru ca e cea mai perversa persoana posibila si pe care o omor daca nu pune hentai in fic 21
8.Snoweh - Am cunoscut-o recent dar e o persoana super de treaba si imi plac ideile ei
9.Whiskey Fara Ghiata [scuze daca ti-am gresit numele] - pentru ca... mereu ma face sa rad cand vorbeste de aia de pe metin

SUnt mai mult dar nu mai stiu pe cine sa enumar


RE: Top 9 useri - Kayla. - 15-02-2011

New top, new top, cred ca e al IV-lea. 21

1. CoLLapsEd dreAmS xD e foarte de treaba, prietenoasa si ma amuz mereu cand vorbesc cu ea si pe langa asta e foarte dulce si e bunicuta mea.

2. _Andreea_
Because she is my neighbor and she is so sweet.

3. Larisa 8
Fiindca vorbim mereu pe zup si e de treaba.

4. Teki
Chiar daca nu am mai vorbit de ceva timp, nu am uitat-o si sfaturile pe care mi le-a dat la gfx si ii multumesc pentru asta.

5. zappi . ‹3
My sweet Andreea. She is so sweet, cute and adorable. Uneori iti vine sa o mananci la cat de dulce e.

6. Bloom.
Because she is very friendly, a stat in Franta, iar acum recupereaza la cursuri intensive de romana.

7. 3 AM
Am vorbit de cateva ori si pot spune ca e o persoana minunata, care isi face treaba, prietenoasa si draguta.

8. candy_cane.
Lorena, la fel am vorbit de cateva ori, dar e o persoana de treaba si care e dispusa sa ajute, fiindca stiu din propria experienta, imi place mult stilul ei de a scrie si se vede ca se pricepe.

9. Cred ca Ang., chiar daca nu prea am vorbit cu ea, e destul de prietenoasa.

That's all.


RE: Top 9 useri - Mariah . - 15-02-2011

he he he71 mi-am facut si eu aparitia, doar nu credeati ca scapati de mine, nu?
so, let`s start: aaa, inca ceva^^ nu este o lista in ordine, deoarece pe toti ii iubesc la fel de mult, bine poate pe unii puuutin mai mult, dar n-are nimic :]]

1. Gabyytswh mew :X pentru ca e o fata super de treaba si mereu cand am crize existentiale, ea ma ajuta si ma face sa inteleg ca... nu are rost. Oricat as regreta, trecutul nu se schimba si viata ramane in continuare ceea ce a fost si pana acum: o idiotenie si o prostie de neeegalat. ;;]
2. Vero :X pentru ca e cumnatica mea pe care o iubesc enooorm^^ Stie cand sa ma faca sa ma simt bine in cele mai proaste momente, si ma inteleg super cu ea^^.
3. Haku^^ pentru ca e sotioara mea si o iubesc si o adoribilicesc
4. manu^^ pentru ca e ea, pur si simplu ea, si de-asta o ador:X
5. Snowy^^ because she is my lovely sister
5. Kyla^^ pentru ca e nepotica mea scumpa pe care desi o cunosc de doar o zi sau doua :]] ma inteleg super bine cu ea^^
6. Larisa alta iubirica de-a mea cu care ma inteleg extraordinar^^
7. Debby^^ pentru ca e bunicutul meu mai mi cu 2 ani fata de mine :]] si pentru ca o iubesc^^
8.Scorpiuta ^^ ah, scorpia aia mica pe care o love-esc enorm :X :]]
9. Pookie^^ pentru ca e super de treaba, desi nu a mai trecut pe la one-shoturile mele, si imi tot promite de vreo 2 saptamani:]]

eeh, cam astia mi`au trecut acum prin minte, dar mai sunt o muuultime de useri pe care ii adorabilicesc^^ alta` data si pe ei :]]


RE: Top 9 useri - Hakusor. - 15-02-2011

I`m here, I`m here`:]]

1.Vero`HeHe`:]], probleme, alea alea, trecem noi peste toate sis, mai ales cu noua noastra tactica de impacare`=]].Te iubidubidicesc`:X
2.CoLLapsEd dreAmS xD`Laura, Pentru ca esti o scumpa si te iubesc sotzzy`^^
3.Larisa : x Matusica`^^, este o tipa de treaba, mereu rad cu ea si gasesc subiesct de discutie, I love you`!
4.Debby`Bunicutule`hug, este o persoana super dulce, o iubesc`!!!
5.2011'suntem concetatene`:]], este o tipa tare Cuul, cu accent pe u`:]]. HeHe`esti o scumpa^^!
6.Soph, BlackSwan, KatexD, Sophie., Juliette, Sweet KIss, Andrada`:]], fumeie da multe nick-uri mai ai`:]]. Te iubesc pt. ca esti maaami si esti o scumpa`pupic
7.Who said i have to be normal `Ioana, imi iei locu' la raceala, ai`15?`:]]. Pt. ca este nebuna, in sensul bun al cuv`:]]
8.Moon princess`hug Bunicuta mea mica si dulce, te iubesc!!^^
9.Cascaval (pt Gaby)`este o persoana chiar de treaba, ma inteleg de minune cu ea`^^
10.DeDal N.`ma mir cum de nu o doare mana sa ma comenteze mereu`:]], HeHe`:], nu.i scapa nici o greseluta, dar este o tipa super-de treaba`^^!


RE: Top 9 useri - SnowFlake. - 09-04-2011

xBerry sau Lumiere [ îmi place mai mult al doilea 39, dar în fine ] -> Păi ea e ... una dintre prietenele mele cele mai bune, din viaţa reală, aşa că nu pot să nu o pun în acest top; niciodată nu o uit >3. Chiar dacă ne certăm de foarte multe ori [ încât profa de romană a întrebat de ce " ne-am despărţit " 21; de parcă eram împreună : | ] tot bff-ul meu rămâne, right dear? * hug *

DeDal N. -> mamiiiii; tu cu siguranţă nu vei lipsi din niciun top pe care-l voi mai face [ dacă voi mai face ] şi poziţia nu ţi-o schimb never; rămâi a doua ^^. Eşti cea mai tare * hugs *; în plus mă suporţi mai mereu, inclusiv toanele pe care le am uneori şi asculţi muzică de fiecare dată când îţi propun, chiar dacă, probabil, nu ai chef să ascult ce vreau eu xD.

Green goes black -> Kamy; îmi vine să te sugrum uneori, mai ales când mă bagi în sperieţi, şi scuze pentru ieri, dar crede-mă nu e uşor deloc, cel puţin pentru mine; e perversă să ştiţi defapt foarte perversă [ na că te-am dat în gât 19; ştiu că spusesei şi tu asta, dar nu aşa cum o spun eu 21 ] Am uitat să spun că e colegamea de clasă? Cred că da xD.

pffboy -> Vlad; cam greu să-l cataloghez pe el. Uneori mă scoate din sărite şi-mi vine să-i zic vreo două, dar mă abţin xD. E una dintre persoanele importante pentru mine, ştie el de ce, şi unele persoane de pe aici ştiu motivul. [ nu-l spun, căci vi se va părea ciudat ... ]

Beki -> pentru că mi-a fost dor de ea cât timp a lipsit de pe zup; putea să mă anunţe 45 [ sau m-a anunţat şi am uitat eu ]; dear faci nişte comentarii kilometrice când scrii la mine la profil =]], dar dacă ţie îţi face plăcere e de bine >3.

Poox -> cea mai dulce fiică, nu că aş avea multe; ascultă aceleaşi melodii şi formaţii pe care le ascult şi eu şi vorbim în fiecare zi din timpul săptămânii la telefon, dacă am minute ofc :]].

Alle sau Portocală sau Măscărici -> Îmi porţi numele şi ador asta <3 şi prima poreclă o am şi eu; ea e geamăna mea şi aşa va rămâne >3.

Add. -> O ador pur şi simplu. E genială, adorabilă şi frumoasă pe deasupra. Altă persoană care mă suportă atunci când am toane [ care sunt destul de dese ]. Nu există zi în care să nu râd cu ea; mai ales dacă ne uităm la Mo şi Foca 24.

Kayla -> My love >;d<. Cred că este singură persoană de pe zup care-mi ştie toate secretele; sau mă rog aproape toate. Sfaturile ei sunt foarte bune, cel puţin pe mine mă ajută enorm.

Papple -> Nu puteam să te uit eu pe tine. Scumpa mea colegă >;d<. Draga mea, dacă mai cânţi melodia aia jur că te spânzur >.< ''. În ziua aia mi-au rămas întipărite în minte versurile şi nu puteam să le uit. :]] [ din vina ta 45 ] În rest; love ya'.

Abbeh -> E o scumpă ;3 mai puţin când plânge : |. Şi ar trebui să nu o mai faci, nu-ţi stă bine tristă. Zâmbeşte! :] Doar ea a fost acolo când m-am simţit rău * hugs * şi încerca să mă facă să mă simt mai bine, dar nu prea reuşea. [ Important e că măcar a încercat ^^' <3 ]

Sapunel -> Perversitatea e în ea şi revine cu forţe maxime =]]. [ Ideile tale m-au dat gata; alea de la fic, nu te gândi la altceva ] şi e o scumpă, iar poza pe care mi-a dedicat-o o ador ;>.

Contagieuse -> Puteam să nu te trec aci'? Nici vorbă >;d<. [ Skillet e pe val \m/; ştie ea ]

Wanna -> Nu prea am mai văzut-o pe zup, trebuie să o mustrez pentru asta * xD *. Cred că a fost una dintre primele fete cu care am interacţionat eu pe aici; e chiar de treabă ; )).

Zuza -> E o persoană zăpăcită; ce spun eu aici? E foarte zăpăcită :]]. Mereu spune câte ceva inventat de ea şi mereu te face să râzi >3. E perfectă aşa cum e ; )).

George -> Fratele meu mai mare de pe 'zup >;d<. [ defapt singurul frate pe care-l am ] Nu prea e el on, dar când vorbesc cu el mă simt bine ^^'.

Revin cu un edit xD. Mai am de catalogat 65.


RE: Top 9 useri - Flash - 09-04-2011

Hehehe ,___, '' mah topic.

1. Aly / Nya because Aly is mah geamănă şi Nya e copilu meu mult prea perfect.
2. Crăci / Tan - Teh love of my life ,___, Tane vezi ai grijă cu ursu ăla. Wunderbar -genială rău.
3. Nemo / Api - mah sisters.
4. Anişoara - JD fan forevăh and Zuzulice dă best gurl evăh. Tipa e gemeni ca şi mine.
5. Vero, Soph, Ang, Aggie. Tipe geniale.

dacă îmi mai amintesc revin

edit : Btw la mine toti sunteti pe locul 1 10 pentru ca pe toti va iubesc la fel de mult.


RE: Top 9 useri - Shadow. - 11-04-2011

Miss. XG - Surioara mea preferată, cea mai bună dintre toate. Iubita, şti că noi două avem legătura aia telepatică şi chimică indestructibilă chiar şi de cei doi ' tipi '. A existat o singură zi în care nu am vorbit [ deşi, în fiecare zi, indiferent de cât de aglomerată e, reuşim să vorbim cel puţin 5 minute ] şi ai văzut ce s-a întâmplat. Oricum, te iubesc >:d< !
Debb' - Sabba ! Draga mea scriitoare mereu pe poziţii să scrie ceva pentru mine când fac o criză că nu am citit nimic toată ziua şi mereu gata să primească poze cu tipi ' buni ' 15.
mikysmile99 - Fica mea iubită ! Mami te iubeşte <3.
BlackSmile - Rallu <3. Cred că e a treia persoană pe care am întâlnit-o pe zup şi cu care mă înţeleg de minute.
O@n@ - Scriitoarea mea preferată şi leneşă. Se putea să o uit ?
Venus-Roseta - Se putea să te uit, verişoar-o ? 5
Vex - N-am mai văzut- o de o grămadă de timp pe zup dar vorbim pe mess.
Who said I have to be normal - A doua sis de pe zup şi cea mai perversă evăr o.o Mergem la o ţigară ? 21
Pénélope - Noua mea verişoară scumpă.


RE: Top 9 useri - Vero - 12-04-2011

Well cu timpul am mai cunoscut noi useri si cred ca e cazul sa fac un nou top.

1.Zuzu - Ah ce m-as face eu fara tine hug Te foarte iubesc xD
2.Laura ^^ - Si cu bune si cu rele trecem noi peste toate
3.Haku ^^ - Surioara mea pitica 108
4.Soph - Cum sa nu te pun eu aici? Si pe tine te iubesc
5.DeDal - Yeah mereu vei ramane in top ^^ Pentru ca te foarte iubesc 5
6.Venus-Rostea - Cum sa nu fii si tu aici? xD Doar esti mamii
7.Lynn - Pentru ca esti o genie 5
8. Mikysmile99 - Ce te-ai face tu fara imaginatia mea? Stii tu xD
9. Serqet - Nu am mai vorbit de mult dar esti simpatica xD
Se mai poate inca unu? 9
10. Alexa - Pentru ca te iubesc si pe tine xD