Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi..^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
So..ma cheama Laura,am frumoasa varsta de 12 ani[ce ii voi implini peste 2 luni.-.-"] sunt din orasul Mangalia si ador animeurile.Printre ele se numara Naruto,Death Note,Slayers,Kiddy Grade,R.O.D,Mew Mew Power,etc.
Ascult muzica rock,hip hop,rap etc in afara de manele.Sunt in zodia berbec si daca vreti sa stiti mai multe intrebati-ma si va voi raspunde..^^
Multi inainte, Laura, si bine ai venit pe Animezup! Vad ca esti "berbeaca", la fel ca sora mea 4
Ne pare bine sa te avem aici printre noi si daca ai intrebari privind acest site, iti stam la dispozitie!
Si ca sa te intreb si eu ceva... manga citesti?

Happy posting ^^

yulobo

'ello Mitzuke ^^
Sper sa te acomodezi ^^
[nu c-ar fi vreo problema 65]
Asa ... The old happy posting xD
[gomen xD :4:]

Acum ... intrebari xD Te asaltez cu intrebari ...
[daca mai am cum >.> s-au cam luat toate :10:]
>______<

1. How are ya? xP
2. Wanna be my friend? [n-am inspiratie ><"]
[nu c-as avea nevoie xD]

Cam atat ^^
Again 'ello ...
And here's a warm hug ^^
:6: <-- I love hugs xD [*poc* <-- idee ._.]

3. Do ya like hugs? 21
Laliho!Welcome pe Animezup!Sper sa te acomodezi repede.La multi ani de acum...Intrebari..Ce gen de muzica asculti?Iti place j-rockul.Nu imi mai ramane sa iti mai spun decat have fun si spor la postat!Ja ne!Team up!
Let`s see..
1.Erm..nu am citit manga decat atunci cand am vrut sa vad ce se va intampla in Naruto..^^" dar sunt deschisa sa citesc manga..astept propuneri
2.I`m fine^__^
3.Sure.. :6
4.Me `wuvs hugs..:6:
5.Da..imi place J-rock..intr`un fel..^^"
'ello Mitzuke..and welcome here!
Ca sa nu incep cu partea de WELCOME si alte dinastea si spam-uri ca am auzit ca n-ai problems with this..o sa am doar o intrebare pt tine...unde este casa de cultura?21 bine ai venit si sa te distrezi!