Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna vreau sa ma fac cunoscuta!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Hikari

Inainte de a face prezentarile vreau sa va salut toti ultilizatori saitului si acum sa facem prezentarile pe mine ma cheama Flori am 11 si sunt din Bucuresti sunt o mare fana a animeurile Kiddy grade.kaleido star .inuyasha,bleach etc. sper sa nu va fac probleme si sa respect regulile daca aveti intrebari va rog frumos sa scrieti!
Laliho!Welcome pe Animezup.Yo sunt cea mai zapacita de aici.Andrada Angeli la datorie!Incantata de cunostiinta!Sper ca nu te-am speriat!Ce alte anime-uri iti mai plac?Regulile..stiu cu siguranta ca le vei respecta!Ja' si muah glossy glossy!
buna.eu sunt melisa ,fan gaara si imi pare bn sa te cunosc.
intrebari:
1)iti place death note?
2)iti plac animalele?
3)iti place matematica?
ATAT.
bun venit pe site.
Ohayoo Flori...bine ai venit in familie...
esti fana Bleach?tare...si eu am devenit de curand
e bine sa observ cum ne inmultim...so...happy posting and have fun!
Kisses si ne mai auzim10
Heya,Hikari ^^
Pai..intrebari...
Ai experienta cu forumurile? adica...ai mai fost user si pe alte forumuri? ^^
Alta intrebare..
Ce mai faci? ^^
welcomes
and bye ^^

Hikari

Buna si va multumesc de intrebarile puse tipul meu de muzica este rock,pop.punk, nu imi plac manelele fileme pai thriller,aventura,actiune.horror,actiune,comedie detoate.Pai alte animeuri care imi plac Deth note e super animeul Blood+ la fel si el e super.Bleach imi place mult Yu Yu Hakusho si alte de genul deth note da imi place,animalele imi plac am un papagal il cheama Piri matematica da imi place Bleach da sunt fan daca am experienta cu forumurile pai nu asa de mult pai eu ce mai fac bine
21

really nice answering, Hikari-san... nice nick too :3

Etoo... eu nu te bazai cu intrebari... deocamdata... I'm just here to say:
WELCOME TO THE FORUM! 3