Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: New game ^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1.MP4/Mp3, please save my life with your music
2.Televizor->HBO->film care probabil l-am mai vazut de 30 de ori dar w/e,orice e bun sa ma tina in viatza.
3.Ma joc pe telefon 106
4.Cotrobai dupa mancare
5.Iau cu mn o carte buna,sa-mi ocup timpu' citind-o
Si intrebarea? 5 Ok, raspund la LYE:

1. Incerc sa ma prefac ca sunt cat d ecat atenta la ceea ce vorbesc.
2. Ma prefac ca mi-e au ceea ce ma face sa merg la toaleta din 5 in 5 minute
3. mai ascult putina muzica la MP4 in cazul in care nu opserva nimeni.
4. Mai zic cate o gluma sa ma mai dau si eu in spectacol. 29
5. Ma rog de parinti de la inceputul reuniunii sa ma lase sa dau o tura prin imprejurimi. :pls:

Next: Sa presupunem ca ai in lista de mess niste amici buni care is cam chiori de felul lor si nu vad bine un status la care scrie 'Lasa-ma in pace' dar nici ignore nu le-ai da ca apoi ti se suie lumea in cap, so, ce ai face in cazul asta ca sa scapi de ei? 22

andera

Interesant....

1.As fi invizibila pentru ei,si mi-as vedea de discutie,daca mai vorbesc cu cineva
2.Nu as raspunde,si mai incolo le spun simplu ca nu am fost la pc...
3.Pur si simplu le explic ca nu pot sa vorbesc
4.As iesii rapid de pe mess...
5.Le dau ignore pentru cateva minute si pe urma le zic ca am un virus si nu a fost cu intentie
6.Le zic ca am un program ca atunci cand deranjeaza cineva pe status DND sa dea ignore automat,si ca nu a fost cu intentie

Ce ai face daca te-ai cupla cu cineva involuntar,dar nu ai curajul sa-i explici ca nu poti sa duci o relatie pana la capat pentru ca asta l-ar ranii...(i se intampla unei prietene si ma cam enerveaza )
S-ar presupune ca nu am curajul [ceea ce e ciudat,eu deobicei spun verde in fata 39 ]
1.As incerca sa-l evit o vreme.
2.As gasi pe cineva mai bun pentru el si astfel l-as lasa pe respectivul sa-mi dea papucii.
3.Probabil incerc sa fiu mai distanta incat sa-ti dea singur seama ca nu ne potrivim si sa ramanem doar prieteni.
4.Mi-as aduna farama de curaj care mi-a mai ramas si i-as explica frumos ca nu vom avea un viitor comun.
5.Daca nu as avea curajul necesar,as ruga-o pe Flew [sor`mea de cruce] sa ma ajute sa ma despart de el fara ca vreunul dintre noi sa sufere.

Ce ai face daca ti s-ar inampla ca un amic virtual sa afle de la o colega nesuferita nr. tau de telefon si te-ar obliga sa fi cu el santajandu-te ca trimite nr. tau de telefon la toata lista lui? [problema unei prietene =.=]
1ias da ignore din lista
2 las refuza categoric
3 mas razbuna pe aceea colega
4 am sa raman o perioada fara mess sami treaca gandurile rele
5 apoi oi mai vedea eu
next:ce ai face daca ai fii intrun autobuz plin,ar fii u nsingur loc gol si langa tine ar fii o batrana cu bagaje?
*cough* ok,um,aici nu cred ca sunt prea multe variante 39
1.O las pe batrana cu bagajele (varianta gentelgirl bla bla)
2.Ma pun eu "piss off,granny,first came first served"
3.Ma pun pe loc,si ii dau un capac la copilu care sta in fata "mai copil,tu nu vezi ca e un om in varsta cu bagaje aici? ia te rog move your hoit mai incolo si arata putin respect"
4.Uhm,poti sa stai,mamaie,eu acu' cobor 78
5.O las pe batrana sa stea, il expediez pe copilu' din fata si ma asez :\

Next: Prietena cea mai buna te roaga sa o ajuti sa care niste bagaje,intr-o sambata dimineata,cand vrei si u sa dormi >.>' Dar pentru asta trebuie sa te trezesti pe la 6 ,la 6:30 sa fi acolo (ok,nu e vina mea k la ora aia ajunge autobuzul 65)...ce faci?45
1.Daca e prietena cea mai buna normal ca ma trezesc ca s-o ajut.
2.Ma duc s-o ajut si dorm cand ajung acasa ^-^
3.Trimit pe altcinva in locul meu ca sa mai pot dormi un pic.
4.Fiind sambata dimineata o intreb daca nu poate sa doarma vineri la mine si sa plecam impreuna de acasa.
5.Daca mi-e prea imposibil sa ma trezesc la ora 6 @_@ o sun si inventez o scuza care sa mearga ^-^

Daca ai fi intr-o casa in flacari si ai fi singur fara posibilitatea de a cere ajutorul altei persoane,cum te-ai comporta ca sa scapi din acea situatie?

Stiu ca nu e prea clar,dar ma rog @_@
1.As tipa cat de tare pot
2. as incerca sa gasesc o cale dfe scapare
3.as cauta un extintor
4. daca as avea mobil as suna la pompieri
5.as incerca sa caut un loc mai ferit de foc
intrebarea mea: ce ati face daca ati fi intr-un sat parasit si ultimul autobuz spre casa trecuse de mult si afra era intuneric?
1.As avea o cirza de nervi certandu-ma ca de ce nu m-am uitat la ceas.
2.As incepe sa ma intreb ca cautam de fapt intr-un sat parasit.
3.As pleca sa caut un loc cat mai aproape de statia de autobuz care sa para destul de sigur sa dorm in el.
4.M-as plimba prin sat aproape toata noaptea ca nu mi-ar fi somn.
5.As adormi in sfarsit intr-o casa care parea sa fie mai rezistenta decat cedlelalte.

Next:
Ce ai face daca ti s-ar oferi sansa sa petreci un an in Japonia?
~~~ 1)-Ma-si distra de minune;
2)A-si merge sa-i cunosc pe cei din Naruto;
3)A-si invata japoneza;
4)A-si manga taetei;
5)A-si cumpara seveniruri.
next:ce ai face daca cineva ti-ar cere sa joci intr-un film de groaza , dar inacelasi timp filmul este sub 18 ani(yoai-sau-hantai:-p)?~~~
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14