Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Gaara is here!!!!!:D:D
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut,ma numesc Melisa si am gasit si eu acest site :-> .Animeurile mele preferate sunt:death-note,inuyasha,naruto,fmp,fma si kaleido star.
imi place si manga-urile dar nu exagerat de mult.in domeniul muzica ascult rock-rock alternativ-death metal.formatile ce le ascult:linkin park,breaking benjamin,foo fighters,iron maiden,etc(desigur nu exclud op-urile si ed-urile animeurilor,le ascult pe oate10)
sper sa fiu bine primita si sa fac o impresie buna.Am mai postat pe multe forumuri asa ca nu am nevoie de ore speciale unde sa invat sa postez.

see ya.:35:
Bine ai venit pe Animezup, Melisa!
Ne bucuram sa te avem printre noi si ca ai mai sporit numarul de membrii al comunitatii noastre 65
Vad ca ai vizionat ceva anime-uri...manga-urile iti plac? Si ce gen de muzica asculti?
Cam atat te intreb deocamdata... pana atunci iti urez happy posting ^^
Bun venit! Sper k o sa te simti bine aici cu noi. Vad ca-ti place Naruto si implicit vad ca-ti place Gaara. Si mie imi place mult.
Ce cuplurile ti-ar placea sa fie in Naruto? Cam atat te intreb acum. Sunt sigura ca o sa mai avem ocazia sa vorbim. Pana atunci, distractie placuta.
Hy,Melisa ^^
M-a captivat avu tau 43
Doar la atatea anime-uri te uiti?sau nu ai chef sa le insirui?21
Cati ani ai?
Ce mai faci? xD
Welcome ^^ :6:
C`ya
poi am 12 ani.in legatura cu animeurile ,ma uit la foarte multe acele era cele care imi plac mai mult.
cupluri naruto sa ma gandesc(chiar daca is ciudate is cele care miar placea)>ino-sasuke,anko-gaara,sakura-naruto,temari-neji.cam astea10 ciudate nu?

riki

dar cati ani ai Melisa?
care anime crezi ca te reprezinta pe tine?
care e personajul tau preferat?
cum mai esti?
ce mai faci?
ma rog...............hello Melisa!!!!
'ello Misa-Misa..
Si bine ai venit!
In fine..ai venit mai de mult dar inca mai am sansa sa iti urez un calduros bun-venit!
Ai o reputaie de la mine pt ca esti o perosana draguta
Happy posting and no spam!